Tvenkinių kasimas, upelių šlaitų ar paplūdimių formavimas

Visi norime turėti įspūdingą namą, sodą ar sodybą. Šiai problemai spręsti galimi įvairūs sprendimai, o pasirinkimas yra praktiškai beribis. Be įprastų medžių, krūmų, gyvatvorių ar vejos sodinimo sprendimų, taip pat galima imtis įkurti tvenkinukus arba išsikasti kanalus, o žmonės turintys sklypus šalia upės gali pasinaudoti savo vieta ir įsikurti upės šlaitą ar paplūdimį.

Universalaus meistro aplinkos tvarkymo tvenkinių kasimo komanda – jūsų paslaugoms. Praturtinkite savo sklypą vandens kanalu, tvenkinuku, upelio šlaitu ar įsirenkite paplūdimį. Visa būtina techninė ir mechaninė įranga, brigada, įgūdžiai ir patirtis – pas mus, Universalų meistrą. Išanalizuosime sklypą, sudarysime planą, aptarsime detales su jumis ir imsimės darbų. Jums tik beliks grožėtis rezultatais.

Skambinkite jau dabar ir mes pasirūpinsime visais Jūsų tvenkinių kasimo klausimais!

tvenkinių kasimas

Tvenkiniu kasimas Vilniuje

Vandens kanalų ir tvenkinių kasimas. Kanalai ir tvenkiniai yra nuostabūs bet kokio žemės sklypo elementai. Jie padeda suformuoti nepriekaištingą floros ir faunos įvaizdį, o turint tvenkinį, taip pat yra įmanoma užsiveisti ir auginti žuveles bei kitus povandeninius gyvius. Didesniuose tvenkiniuose taip pat galite ir maudytis!

Upelių šlaitų ir paplūdimių formavimas. Ar kada svajojote turėti nuosavą paplūdimį, kuriame visada rastumėte vietos pagulėti saulėje arba su vaikais žaisti smėlyje, kuriame niekada neaptiktumėte tuščių butelių ar kitų šiukšlių ir kuriame galėtumėte privačiai leisti laiką su draugais ir šeima? Kodėl gi neįgyvendinus šios svajonės jau dabar?

Tvenkinių kasimas Vilniaus regione

Pageidaujate tvenkinuko arba paplūdimio? Universalus meistras – jūsų paslaugoms! Ištiriame sklypą, suplanuojame darbus, aptariame su jumis ir įgyvendiname jūsų svajones. Vandens kanalai, tvenkiniai, upių šlaitai ar paplūdimiai – visą tai užsisakius paslaugas telefonu arba el. paštu info@universalusmeistras.lt. Universalus meistras – jūsų nr. 1 meistras.

Tvenkinių kasimas Vilniaus apskrityje

(8-629) 91846

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai: 

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Aš esu pastovus klientas ir tikrai galiu rekomenduoti šią komandą! Ačiū labai! Donatas 05/02/2017
  Palieskite, kad skambintumėte