Kelmų naikinimas (rovimas) Vilniuje

Turite kelmą savo žemės sklype? Pirmiausiai apsvarstykite, ar tikrai jį reikia šalinti! Šiais laikais yra šimtai, jeigu ne tūkstančiai, įvairių dizaino sprendimų, ką galite padaryti su žemėje kiurksojančių kelmu – iš jo galima padaryti staliuką, taburetę, pavėsinės ornamentą arba taikyti daugelį kitų sprendimų. Rekomenduojame patyrinėti internetą tuo klausimu.

Tačiau, jeigu visgi kelmas stovi ne vietoje arba tikrai nebežinote, ką su juo daryti, tuomet Universalaus meistras – jūsų paslaugoms. Mūsų kelmų rovimo ekspertai atkeliaus į jūsų pageidaujamą vietą, ištirs kelmo struktūrą, sudarys planą ir tuomet imsis darbų. Po mūsų, atrodys it kelmo ten niekada ir nebuvo!

Skambinkite jau dabar ir mes pasirūpinsime visais Jūsų kelmų naikinimo klausimais!

kelmu naikinimas

kelmu rovimas

Pirmasis žingsnis yra analizavimas ir planavimas. Ne visada yra įmanoma tiesiog imti ir išrauti kelmą. Būtina išsiaiškinti kelmo įsišaknijimą ir atitinkamą rovimo metodą. Tuomet reikia pritvirtinti įrangą taip, kad ji nenutrūktų ir nesudarytų žalos aplinkui esančiam jūsų turtui. Galiausiai, traukiame kelmą iš žemės ir atliekame baigiamuosius darbus.

Naudojama įranga kelmui išrauti priklauso nuo to, koks metodas yra taikomas. Nuo to taip pat priklauso ir koks rezultatas bus: ar žemė įdubs laikui bėgant, ar ne. Kad ir kaip trauktume kelmą, galutinis etapas reikalauja pripildyti skylę atitinkamu gruntu ir pasirūpinti, kad žemė neįdubtų laikui bėgant. Visada galite pasinaudoti proga pasodinti kitą medį šioje vietoje betvarkant žemę.

Kelmų naikinimas (rovimas) Vilniuje

Sudomino mūsų kelmų traukimo paslaugos? Tuomet maloniai kviečiame susisiekti su Universalaus meistro aplinkos tvarkymo ekspertų komanda. Su mumis galite susisiekti telefonu arba el. paštu info@universalusmeistras.lt. Atminkite, kad kelmas nėra ženklas jį rauti, bet jeigu jau rauti, tai kodėl gi ne su Universaliu meistru! Mes užtikriname savo darbų kokybę ir jūsų ramybę!

Aptarnavimo teritorija

Kelmų naikinimo paslaugos

(8-661) 01538

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai: 

  REVIEWS
  5(based on 2 reviews)
  • labai puikios paslaugos, Ačiū Justas 03/17/2017
  • Aš esu pastovus klientas ir tikrai galiu rekomenduoti šią komandą! Ačiū labai! Donatas 05/02/2017
  Palieskite, kad skambintumėte