Krūmų išpjovimas ir kirtimas Vilniuje

Įsigijus naują žemės sklypą, nesitikėkite, kad viskas tuojau pat bus pateikiama ant delno. Labai yra tikėtina, kad teks daug ką jums patiems tvarkyti, ruošti ir formuoti. Dažniausiai tai apsiriboja žolės pjovimo darbais, bet kartais pasitaiko būtinybė išrauti kelmą arba išpjauti krūmynus, o tai nėra taip paprasta, kaip galima pagalvoti.

Taip, išrauti krūmynus gali bet kas. Tačiau, nors ir nepriekaištingi įgūdžiai nėra būtini, vis tiek paprastai neapsieisite be specialios įrangos ir tinkamiausių krūmų pjovimo metodų. Visgi galutinai nežinodami, ką darote, galite padaryti daugiau žalos negu naudos. Nerizikuokite ir nepjaukite krūmų patys – palikite tai patyrusiems ir tinkamai pasiruošusiems Universalaus meistro gerbuvio tvarkymo ekspertams.

Skambinkite jau dabar ir mes pasirūpinsime visais Jūsų krūmų išpjovimo klausimais!

krumu kirtimas

krumu pjovimas

Universalaus meistro aplinkos tvarkymo ekspertai – jūsų paslaugoms! Mes pasirūpinsime, kad jūsų žemės sklype nebeliktų nei vieno nepageidaujamo krūmo (ir krūmų šaknų). Universalus meistras užtikrina, kad išpjovus krūmus žemė nepakeis formos ir imsimės visų priemonių išsaugoti vejos nepriekaištingą lygumą ir vientisumą.

Imamės pjauti krūmus nepaisant aplinkybių. Galime išpjauti ir didesnius, ir mažesnius krūmus, nepriklausomai nuo krūmų rūšies, tankumo ir įsišaknijimo lygio. Prisistatę į sklypą, pirmiausiai ištiriame teritoriją, jos florą, aptariame darbus su klientu, ir tik tinkamai pasiruošę imamės krūmų pjovimo darbų.

Krūmų išpjovimas ir kirtimas Vilniuje

Prireikė Universalaus meistro aplinkos tvarkymo paslaugų? Kodėl gi nesusisiekus su mūsų ekspertais? Kam imtis darbų ir rizikuoti padaryti blogiau, jeigu galite sutaupyti ir laiko, ir energijos, kurią galite skirti šeimai, draugams arba sau? Su mumis galite susisiekti telefono numeriu arba el. pašto adresu info@universalusmeistras.lt.

Krūmų išpjovimas, kirtimas

(8-629) 91846

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai: 

  REVIEWS
  5(based on 2 reviews)
  • Ačiū! Adomas 03/17/2017
  • Aš esu pastovus klientas ir tikrai galiu rekomenduoti šią komandą! Ačiū labai! Donatas 05/02/2017
  Palieskite, kad skambintumėte