Apleistų plotų šienavimas Vilniuje

Mažai kas susimąsto apie tai, bet mūsų nuosavybė nėra vienintelis plotas, kurį yra būtina prižiūrėti (šienauti ir pan.). Bendro naudojimo žolynai, ypač gyvenamųjų namų teritorijose, yra tobulas to pavyzdys. Visgi tai yra tokia pati žolė, kaip ir bet kurioje kitoje jūsų gyvenvietės teritorijoje, todėl ją prižiūrėti yra tiek pat būtina.

Priimta, kad savivaldybės pasirūpina bendro naudojimo plotais ir apleistais laukais. Tačiau, paprastai tai yra atliekama per retai, o erkės ir kiti gyviai nestovi vietoje. Taigi, kam laukti, iki kol kas nors už jus išspręs jūsų vietinės gerbuvio  problemas, jeigu galite imtis to patys ir net gauti papildomos naudos iš to!

Skambinkite jau dabar ir mes pasirūpinsime visais Jūsų apleistų plotų šienavimo klausimais!

apleistu plotu sienavimas

mulciavimas

Universalaus meistro aplinkos tvarkymo ekspertų komanda – jūsų paslaugoms! Atliekame žolės šienavimo ir mulčiavimo paslaugas, tad ne tik pasirūpiname sutvarkyta aplinka, bet ir užtikriname jos sveikumą. Pasirūpinkite savo aplinka jau šiandien (tik nepamirškite gauti leidimą, jeigu tvarkote ne savo teritoriją)!

Mulčiavimas (žolės pjovimas ir smulkinimas) iš esmės yra komposto gamyba. Kompostavimo būdu pagaminate trąšas žemei, tad nušienavus veją ir ją sumulčiavus ne tik atgaivinate ją, bet ir pasirūpinate jos sveikumu. Mulčo kompostu tręšiami žalumynai auga greičiau, gauna daugiau esminių naudingų medžiagų ir užtikrina sveiką bei ekologišką tręšimo sprendimą.

Apleistų plotų šienavimas

Sudomino Universalaus meistro šienavimo ir mulčiavimo paslaugos? Kodėl gi nesusisiekus su mumis ir neužsisakius? Pasinaudokite proga pagerinti savo ir aplinkinės vejos sveikatą bei bendrą išvaizdą. Mus galite pasiekti telefonu esančiu žemiau arba el. pašto adresu info@universalusmeistras.lt. Kad ir kokie jūsų poreikiai, Universalus meistras gali padėti!

Apleistų plotų šienavimas

(8-629) 91846

Skambinkite arba siųskite užklausa

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai: 

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Aš esu pastovus klientas ir tikrai galiu rekomenduoti šią komandą! Ačiū labai! Donatas 05/02/2017
  Palieskite, kad skambintumėte