Medelių sodinimas Vilniuje

Medžiai ir miškai – tai motulės žemės plaučiai. Jie ne tik sutraukia visą anglies dvideginį, bet ir taip pat išskiria deguonį, kas jau keliauja į mūsų plaučius ir palaiko mūsų gyvybes, ir filtruoja oru plintančias kenksmingąsias medžiagas. Kitaip tariant, medžiai yra ne tik vienas mūsų gyvybės šaltinių, bet ir mūsų apsauga nuo žalingų aplinkos poveikių.

Medžiai atlieka daug daugiau funkcijų, nei galite pagalvoti. Be užteršto oro gryninimo, kai kurie medžiai taip pat duodą vaisių (obelys, kriaušės, vyšnios ir pan.), apsaugo mus nuo kenksmingos saulės spinduliuotės bei nuo perkaitimo, suteikia namus smulkiems miškų gyventojams (pvz., paukščiams ir voverėms), gražina mūsų namus bei padaro aplinką jaukesne.

Skambinkite jau dabar ir mes pasodinsime medžius už Jus!

medeliu sodinimas

medziu sodinimas

Universalaus meistro aplinkos tvarkymo ekspertų komanda – jūsų paslaugoms. Jeigu rengiate planą praturtinti savo sodą ar kiemą medžiais, tuomet kviečiame pasinaudoti mūsų paslaugomis! Universalaus meistro specialistai gali pasodinti bet kurį mūsų klimatui būdingą medį: tiek spygliuotį, tiek lapuotį, tiek dekoratyvinį, tiek funkcinį, tiek didelį, tiek mažą.

Universalaus meistro aplinkos tvarkymo komanda atkeliaus į jūsų sklypą, atliks dirvožemio ir aplinkos tyrimą, nustatys tinkamiausias vietas medžiams sodinti, paaiškins, kurie medžiai idealiausiai tinka konkrečiai aplinkai ir sąlygoms ir, jums palaiminus projektą, atliks visus būtinus medžių sodinimo darbus. Mes taip pat galime padėti su medžių persodinimu, kiek tai leidžia galimybės.

Medelių sodinimas Vilniuje

Taigi, jeigu matote poreikį atgaivinti savo namų kiemą ar sodą nauja obelimi, kriauše, vyšnia, ar bet kuriuo Lietuvos klimatui tinkamu medžiu, maloniai kviečiame susisiekti su mumis! Mus galite pasiekti telefono numeriu esančiu žemiau arba el. pašto adresu info@universalusmeistras.lt. Universalus meistras pasirūpins visais jūsų medžių sodinimo poreikiais, o jums tereikės tik grožėtis rezultatais.

Medelių sodinimas Vilniuje

(8-629) 91846

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai: 

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Aš esu pastovus klientas ir tikrai galiu rekomenduoti šią komandą! Ačiū labai! Donatas 05/02/2017
  Palieskite, kad skambintumėte