Senų pastatų griovimas

Ateina laikas, kuomet įvairūs pastatai ir statiniai pasensta bei tampa nebenaudingi. Lietuvoje, kur senoji santvarka paliko daugybę nebereikalingų ir šiandieninių reikalavimų neatitinkančių pastatų, yra aibė vietų, kur tokie statiniai ne tik užima naudingą valstybinį bei nuosavų sklypų plotą, bet netgi kelia grėsmę aplinkiniams dėl avarinės būklės.

Vis dėlto, pastatų griovimas yra nelengvas ir sudėtingas procesas, o svarbiausia – pavojingas, todėl patiems tuo užsiimi yra griežtai nerekomenduojama. Dėl tokios situacijos natūraliai atsirado poreikis specializuotoms senų pastatų griovimo paslaugoms.

Universalaus meistro senų pastatų griovimas, tai saugus ir specializuotas įvairios paskirties statinių griovimas. Nesvarbu, ar esate seno garažo savininkas, ar norite tiesiog atsikratyti įkyrėjusios ir apgriuvusios pašiūrės, mes greitai ir kokybiškai viską atliksime už jus. Griauname senus pastatus: tvartus, garažus, priestatus, sandėliukus, tvartus, klonus, pašiūres, sodo namelius, trobas ir kitus statinius. Mūsų užduotis yra greitai ir kokybiškai atlikti senų pastatų griovimo darbus vadovaujantis visais saugaus darbo reikalavimais.

senu pastatu griovimas Vilniuje

pastatu griovimas

Esame kompetetingi atlikti tokios paskirties užduotis, kadangi turime ne tik patyrusią darbuotojų komandą, bet ir visas reikiamas priemones bei specialius įrankius. Ne paslaptis, kad pastatų griovimo darbai yra neįmanomi be specialios technikos, todėl pasirūpinome, kad mūsų turimi resurtai leistų tokius darbus atlikti greitai ir patikimai.

Senų pastatų griovimas Vilniuje

(8-661) 01538

Kodėl rinktis mus?

Patirtis. Mūsų komandoje dirba tik patyrę pastatų griovimo meistrai, kurie žino ir moka, kaip reikia elgtis su avarinės būklės pastatais. Šioje srityje patirtis yra ypač svarbi, kadangi leidžia tinkamai įvertinti statinio būklę ir priimti racionalų, mažai kaštų kainuojanti sprendimą. Esame tikri, kad kokybiškas griovimas susideda iš pamatuotų sprendimų, o ne skubotų veiksmų, atliekamų per jėgą, todėl pasitelkiame sveiką nuovoką ir vadovaujamės atliktų darbų patirtimi.

Organizuotumas. Komandinis darbas ir pamatuoti sprendimai leidžia visas užduotis atlikti sklandžiai ir nuosekliai. Imamės tik tokių darbų, kuriuos galime atlikti kokybiškai, todėl nesimėtome tarp skirtingų pastatų griovimo užsakymų ir pilnai susikoncentruojame mums patikėtam darbui. Organizuotas komandinis darbas padeda tiksliai suplanuoti darbų eigą ir pateikti pagrįstus darbų terminus, todėl jums bus ypač patogu žinoti, kada darbai bus atlikti.

Pasirengimas. Pasirengimo stadiją laikome viena svarbiausių griaunant ir demontuojant pastatus bei statinius. Atvykę į vietą mūsų specialistai tiksliai įvertins visas griovimo aplinkybes, apskaičiuos veiklos sąnaudas, darbo jėgą bei techninius sprendimus. Po viso to vyks darbų plano sudarymas, kainos ir terminų derinimas su kliento vizijomis. Galiausiai atvykstame pilnai pasirengę greitiems bei tiksliems griovimo darbams.

Greitis. Mūsų paslaugų greitį sudaro greitas reagavimas, aukštas produktyvumas, darbuotojų patirtis ir atsakomybė. Organizuotumas, tikslus užsakymų vykdymas ir darbų planavimas leidžia sukurti gerai ištobulintas paslaugas klientų patogumui. Universalaus meistro senų pastatų griovimo komanda pasirūpins greitu jūsų pastato griovimu ir savalaikiu paslaugos atlikimu. Jei ieškote gero ir greito sprendimo – mūsų paslaugos skirtos jums!

Senų pastatų griovimo kaina

Universalaus meistro pastatų griovimo komanda pasiruošusi jums padėti! Puikiai suprantame, kaip sudėtinga arba net neįmanoma šių darbų atlikti patiems, todėl ištiesime savo pagalbos ranką. Norėdami suplanuoti savo finansus ir sužinoti tikslią šios paslaugos kainą, skambinkite mūsų meistrams ir suderinkite jums patogų darbų įvertinimo laiką. Mūsų specialistai atvykę tiksliai įvertins darbų kainą ir pateiks jums finansiškai naudingą pasiūlymą. Su mumis žinosite galutinę darbų kainą, nes mes netaikome jokių paslėptų paslaugų mokesčių. Būkite tikri ir ramūs užsakydami Universalaus meistro senų pastatų griovimą!

Aptarnavimo teritorija

Senų pastatų griovimas

(8-661) 01538

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Nuoširdžiai dėkoju už greitą darbą. Algimantas 03/07/2019


  Palieskite, kad skambintumėte