SEO Paslaugos

seo paslaugosSiūlau net neskaityti turinio žemiau, nes net mes jo neskaitėme. Tiesiog atsiūskite mums kuo daugiau informacijos apie savo projektą, tinklalapį, lūkesčius el. paštu info@universalusmeistras.lt ("subject" laukelyje prašome nurodyti SEO paslaugos)  ir per 48 valandas mes Jums atsiūsime realų pasiūlymą su realiais ir pasiekiamais tikslais.

Primename, jog dirbame tik su 5 nekonkuruojančiais klientais per mėnesį, todėl labai atsiprašome, tačiau kai kuriems tinklalapiams teks "stoti" į eilę.

Taip pat verta paminėti, jog jeigu esate statybų arba automobilių paslaugų sektoriuose, greičiausiai galime jau dabar Jums pasiūlyti greitą ir efektyvų marketinginį sprendimą už žemesnes nei rinkos kainas- puslapių nuomą.

Jokių palaikymo mokesčių mes neturime, black hat metodais neužsiiminėjame, nuorodų katalogus apeiname kuo toliau.

Toliau- šiek tiek mūsų neskaitytos blevyzgos apie SEO. Jas paruošė tikrai šaunus rašytojas, tačiau nesuprantantis kaip viskas veikia. Darbų turime daug, todėl atsiprašome, bet dar nepriėjome prie šio teksto redagavimo.

Gaila pripažinti, bet šiomis dienomis SEO aplinka nebėra tokia pati, kokia ji buvo 2010 metais. Dabar galima rasti dešimtis SEO įmonių visoje šalyje, kurios yra orientuotos į kapitalo akumuliavimą, vietoje kokybiškų paslaugų tiekimo. Dėl tokios verslo praktikos, SEO paslaugos tapo klastinga aplinka pasižyminti sritis. Teko bendrauti su šimtais klientų, kurie susirėmė su nesąžiningomis SEO įmonėmis – kai kurias iš jų apgavo, kitiems buvo meluojama, o treti paprasčiausiai permokėjo už SEO paslaugas. Beveik visi mūsų SEO paslaugas užsisakę klientai bent kartą yra dirbę su kitomis SEO agentūromis.

Pagrindinis nesąžiningų SEO agentūrų požymis yra dideli pažadai už palyginamai žemas kainas. Dažnai iš klientų tenka girdėti: „Išbandėme, nes tai buvo pigu. Tačiau, pasirašius sutartį su pardavėju, bendravimas pasikeitė kardinaliai.“. Kaip ir daugelis dalykų gyvenime, jūs gaunate tai, už ką mokate. Tačiau, samdydami mūsų agentūrą, taip neatsitiks.

Mes asmeniškai bendradarbiaujame su įvairaus pobūdžio verslais ir elgiamės su jais lyg tai būtų mūsų pačių kūrinys. Mes patariame kitiems ir vadovaujamės savo pačių patarimais. Jeigu mūsų konsultacijos nebūtų veiksmingos, mes jau seniai būtume bankrutavę. Universalaus meistro siūlomos profesionalios SEO paslaugos apima visas būtinas paslaugas, užtikrinančias, kad jūsų reitingas paieškos sistemose kiltų. Mūsų paslaugos: nagrinėjimas, planavimas, strateginis konsultavimas, ir vidinė bei išorinė tinklalapio optimizacija paieškų sistemoms.

Profesionalios SEO Paslaugos

  1. Didesnis tikslinis svetainės lankytojų srautas.

daugiau tiksliniu lankytojuTyrimai parodė, kad daugiau nei 85 % konkretaus produkto ar paslaugos ieškančių žmonių paiešką kelia į internetą. Paieškos sistemos tapo pirminiu įrankiu žmonėms ieškoti ir rasti vietines ar šalies mastu siūlomas paslaugas. Nuo 2010 metų, Lietuvos gyventojų, perkančių produktus internetu, kiekis išaugo tris kartus, o ir jau prekių užsakymai telefonu nebėra retas atvejis.

Dažniausiai klientai kreipiasi internetu. Tačiau, klientai nesikreips, jeigu neturėsite optimizuotos svetainės paieškų sistemai arba/ir jeigu nevykdysite mokesčio už paspaudimą (MUP) reklaminės kampanijos, kitaip dar žinomos kaip google adwords kampanijos. Norint padidinti lankomumą, jūsų verslo svetainė privalo pasirodyti vienoje iš trijų pirmųjų paieškos rezultatų sąrašo (kitaip vadinamo „natūralių paieškos rezultatų“ sąrašo) pozicijų Google paieškos sistemoje. Atlikus tyrimus, buvo nustatyta, kad beveik 70 % visų spustelėjimų „Google“ paieškos rezultatų puslapyje atlikta būtent ant vieno iš pirmųjų trijų rezultatų.

Nors reklama naudojant MUP sistemą palaipsniui tampa vis daugiau pinigų reikalaujanti prabanga, ji vis tiek yra būtina bet kokios internete vykdomos rinkodaros kampanijos dalis. Naujausi tyrimai parodė, kad MUP būdu reklamuojami paieškos rezultatai pritraukia maždaug 25–30 % visų paspaudimų. Jeigu jūs nevykdote MUP kampanijos, tuomet labai tikėtina, kad jūsų konkurentai tai daro, ir todėl prarandate tikslinius svetainės lankytojus. Anot tyrimų, kombinuota SEO ir MUP strategija pritraukia maždaug 20 % daugiau lankytojų nei tiesiog atlikus SEO optimizaciją. „Google+ Local“, „Google“ paieškos sistemos optimizacija vietinėms įmonėms ieškoti, yra ypač naudinga priemonė lankytojų srautams pritraukti prie verslų, kurie siūlo vietines paslaugas ir (arba) produktus. „Google“ suteikia pirmenybę „Google+ Local“ sąrašams. Mažai žinomas faktas – šie sąrašai dažnai dominuoja pirmąjį paieškos sistemos rezultatų puslapį. Tokio pobūdžio profiliai gali žymiai padidinti tikslinių lankytojų skaičių, kas gali privesti prie didesnių pardavimų apimčių. Tai reiškia, kad jeigu jūsų niekas nemato paieškos sistemoje, jūs pralaimite savo konkurentams.

  1. Konvertuokite svarbius galimus klientus

dauaiau konversijuSEO ir MUP yra būtini internetinės rinkodaros kampanijos našumui užtikrinti, nes būtent šių metodų pagalba tiksliniai lankytojai yra nukreipiami į jūsų svetainę. Jūsų svetainė turi konvertuoti šį lankytojų srautą į skambučius, el. laiškus ir galiausiai produktų pardavimus. Kitaip tariant, tai yra galimų klientų generavimas naudojant lankytojų srautus. Tačiau tikriausiai nenorite, kad bet koks lankytojas belstųsi pas jus į duris – jūs norite tikslinio lankytojo, kuris, labai tikėtina, taps pirkėju. Mes jau daugelį metų padedame tiek privatiems klientams, tiek įmonėms tobulinti jų prekės ženklą ir konvertuoti lankytojus į pirkėjus. Jeigu praleidžiate tą esminį etapą – svetainės, galinčios konvertuoti lankytojus į pirkėjus, kūrimą – tuomet pasiruoškite pralaimėjimui.

Gana svarbi pardavimų proceso dalis yra klientų užklausų valdymas (skambučių ir el. laiškų). Samdydami mus gaunate netipinius SEO ekspertus. Esame padėję žymiems prekės ženklams pasiekti naujas aukštumas pasiūlydami išmaniai suformuotas internetinės rinkodaros strategijas ir padėdami sutvarkyti visus pardavimų proceso aspektus. Pirmiausiai padėsime jums suformuoti strategiją, o tuomet padėsime ją sėkmingai įgyvendinti.

Imsimės optimizuoti kiekvieną pardavimų proceso stadiją, taip užtikrindami, kad jūs užimtumėte geriausią poziciją pardavimų apimčių didinimo atžvilgiu. Galimų klientų generavimas ir valdymas gali padaryti sėkmingą internetinę rinkodaros kampaniją sėkminga, bet ir tokiu pat būdu gali ją sužlugdyti, jeigu nežinoti, ką darote.

  1. Daugiau pardavimų

daugiau pardavimuMūsų siūloma formulė yra paprasta ir lengvai suprantama. Dauguma internetinės rinkodaros agentūrų žino apie šią formulę, bet jos paprasčiausiai nesugeba įgyvendinti. didesni kokybiški lankytojų srautai = daugiau galimų tikslinių klientų = didesnės pardavimų apimtys. Strategijos taikymas lankytojų srautams didinti, kuriuos tuomet bandoma konvertuoti į galimus klientus ir galiausiai į pardavimus, nėra lengvas darbas. Sėkmė priklauso nuo keleto pardavimų piltuvėlio elementų, o mes turime reikiamą patirtį užtikrinti šią sėkmę. Nepamirškite, kad tik viena įmonė gali būti pirmoje „Google“ paieškos sistemos rezultatų pozicijoje įvedus tam tikrus raktažodžius ir tik viena įmonė gali tapti rinkos lyderė ir užsitikrinti 30 % ar net daugiau visų lankytojų srautų įvedus konkrečius paieškos raktažodžius. Mūsų gabūs ekspertai gali pasirūpinti, kad natūralios paieškos rezultatai veiktų jūsų naudai. Tikslinės paieškos srautų atžvilgiu mes užimame aukštesnę poziciją nei mūsų konkurentai. Jeigu jūsų įmonė yra aukštesnėje paieškos sistemos rezultatų pozicijoje, tuomet sulaukiate daugiau tikslinių lankytojų srautų. 

Jeigu jums vis dar kyla abejonių dėl to, ar turėtumėte sudaryti SEO ir MUP strategiją, jūs tikriausiai patekote ne į tą svetainę. Kiekvienas verslininkas puikiai žino, kad šiomis dienomis internetinė rinkodara yra beveik visų su vartotojais dirbančių verslų pagrindas. 

Kodėl rinktis mūsų SEO paslaugas?

Mūsų SEO specialistai niekada neapsiima dirbti su daugiau nei 5 klientų vienu metu. Šį įsipareigojimą sukūrėme dar prieš įkurdami verslą, nes žinojome, kad jeigu verslas taps per didelis, prarasime suasmenintus ryšius su klientais. Toks nuosprendis mums leidžia sutelkti visas mūsų pastangas į geresnį paslaugos teikimą. Tuo galite įsitikinti peržvelgę mūsų pasiekimus ir klientų atsiliepimus, patikrinę mūsų ir mūsų klientų svetainių reitingą paieškose ir pasiteiravę mūsų klientų, kokia jų investicijų grąža ir kokie klientai patenkinti liko pasinaudoję mūsų paslaugomis.

Mes siūlome visas paslaugas vienoje vietoje. Mes galime sutvarkyti jūsų SEO ir Google adwords kampaniją ir net sukurti svetainės turinį. Mes sukursime ir įgyvendinsime strategiją, kad jums beliktų tik rūpintis savais klientais. Daugelis mūsų SEO paslaugų klientų samdė net keletą agentūrų prieš rasdami mus – su mumis jų paieška ir baigėsi, nes mes esame patyrę ekspertai su efektyvia strategija ir įrodyta sėkme.

Nagrinėjimas ir planavimas 

Mes taikome tik pasiteisinusius metodus jūsų įvertinti ir atliekame vidinę bei išorinę optimizaciją. Mes sukuriame suasmenintą SEO reklaminę kampaniją pagal jūsų verslo siekius ir užduotis. Mūsų komanda sugeba nepriekaištingai ir tiksliai atpažinti bei susitelkti į tuos raktažodžius, kurie jums atneš 80 % pelno iš pardavimų internetu. Kiekvieną mėnesį mes galime peržiūrėti jūsų svetainės progresą reitingo paieškos sistemose, svetainės lankytojų srautus ir lankytojų duomenis naudojant „Google Analytics“.

Strateginis konsultavimas 

Viena esminių SEO agentūrų problemų yra patirties trūkumas ir kitų verslo elementų nesupratimas. Daugelis šių elementų privalo veikti kartu su SEO, kad reklaminė kampanija pasiektų optimalią sėkmę. Svetainė, SEO, MUP, rinkodaros strategija, prekės ženklo kūrimas, skambučių ir užpildytų svetainės formų priėmimas, sekimas, tolimesnė veikla, klientų išsaugojimas ir el. paštas – visą tai reikalauja bendro darbo, kad būtų pasiekiami optimalūs rezultatai. Visi mūsų komandos nariai turi realios patirties ir yra daug pasiekę aukščiau minėtoje veikloje. Savo klientams esame daug daugiau nei tiesiog „dar viena SEO agentūra“. Mes esame jų strateginiai konsultantai, vedantys juos prie didžiulės sėkmės.

Aptarnavimo teritorija

Kreipkites jau dabar

Vardas

El. paštas *

Telefonas

Svetainės adresas

Žinutė

SEO paslaugos

(8-655) 56125

Mūsų atsiliepimai: 

REVIEWS
5(based on 7 reviews)
  • True SEO experts. Always recommended. Ava Lewis 07/11/2019
  • Good as always. Sanjeev Sinha 04/29/2019
  • Puikios paslaugos. Adomas 08/16/2018
  • Ačiū, puikiai padirbėjote, mano puslapis per tikrai trumpą laiką padvigubėjo... Eugenijus 05/18/2018
  • Puikus specialistas. Ačiū Jums:) Renata 06/28/2017
  • Puikiai padirbėjote, ačiū labai! Tikrai grįšiu su naujais projektais 🙂 Jurgis 04/25/2017
  • Hello, the SEO Team, Hope everything is okay! This is not any Spammer, First of all, a real human just want to talk to you regarding a business proposal you may be interested in or not and that is about the most essential part and difficult part of EO, called Link Building! Yes, we are a team from India, UK and US writers, bloggers, influencers, and media journalists to help you gaining High Authority clear cut Google preferable Dofollow links through cutting edge contents stating your business's services or products on our database's 2000+ High-Quality Top tier media outlets associated with us! We can help you in high-quality content writing and publishing on high-end media blogs with good organic visitors and SEO metrics/scores along with a different range of topics and in many niches! Please let me know should you need the most Powerful editorial Dofollow/Nofollow link from Highly Crafted Contents on Popular blogs/websites such as below: Express.co.uk Mirror.co.uk Dailystar.co.uk Business.com Businessnewsdaily.com Smallbiztrends.com Healthista.com Business2community.com Yahoo.in Huffpost.in Luxuo.com These are just examples of some high-end media outlets. that does not mean we are limited! We are really looking forward to hearing from you about our chance to work with you as a permanent Blogs Post Supplier and Content Writers! Thanks in advance for your attention and help! Ava Ava Lewis 09/17/2019
Palieskite, kad skambintumėte