Namų griovimas Vilniuje

Turbūt daugelis iš mūsų namuose randame ramybę, jaukumą ir saugumą. Sugrįžę namo gebame atsipalaiduoti, pasistiprinti, atgauti jėgas ir pasiruošti sekančiai dienai. Tačiau priklausomai nuo situacijos, namai gali būti ne tik turtas, bet ir kliūtis. Dažnai susiduriame su apleistais, apgriuvusiais namais, kurie jau seniai yra niekam nebereikalingi.

Taigi, pasikeitus žemės sklypo savininkui ar kitoms aplinkybėms, seni namai tampa ekonomiškai nenaudingi. Norint jo vietoje pastatyti modernų namą ar pastatą, seną konstrukciją tenka nugriauti, o tai ne tik kainuoja, bet ir užima laiko.

Namų griovimas, tai Universalaus meistro specializuota paslauga. Vykdome sudėtingus namų griovimo darbus, turime reikiamą sunkiąją techniką, darbų patirtį ir patikimų specialistų komandą. Namų griovimas negali būti atliekamas namų sąlygomis, kadangi yra pavojingas darbas. Pradžioje yra išrenkamos namo sudėtinės dalys, išardomos išorės detalės. Vėliau yra pradedama griauti sienas, pertvaras ir perdangas. Svarbiausia užduotis yra laikančiųjų konstrukcijų griovimas. Tai yra atliekama pasitelkiant specialią techniką. Visas namo griovimo procesas yra atliekamas vadovaujantis visais saugos reikalavimais tam, kad būtų išvengta bet kokių nelaimingų atsitikimų.

namų griovimas Vilniuje

namu griovimas

Namų griovimas reikalauja specializuotos pagalbos, o kokybiškas šias paslaugas surasti yra pakankamai sudėtinga.

Universalus meistras siūlo patikėti namų griovimo darbus ir pamiršti visas problemas! Greitai, sklandžiai, kokybiškai ir nebrangiai nugriausime senus, nereikalingus namus ir pastatus. Užsisakykite profesionalų Universalaus meistro namų griovimą ir mėgaukitės atlaisvėjusiu savo žemės plotu.

Namų griovimas Vilniuje

(8-661) 01538

Kodėl rinktis mus?

Patirtis. Didelė Universalaus meistro darbuotojų namų griovimo patirtis padės šiuos darbus atlikti greitai, saugiai ir patikimai. Dirbdami šioje srityje suprantame, kokia turi būti darbų seka, kas po ko vyksta ir kaip viską atlikti nepriekaištingai. Patirtis leidžia išvengti klaidų, o namų griovime bet kokios klaidos gali kainuoti labai brangiai. Universalus meistras užtikrins kokybišką ir saugų darbą!

Įranga. Namų griovimo paslauga susideda iš kelių sudėtinių dalių. Viena jų yra speciali įranga, be kurios žmogus savo rankomis negalėtų nieko nuveikti. Kokybiška Universalaus meistro namų griovimo įranga padeda darbus vykdyti ne tik saugiai, bet ir greitai. Griauname tiek didelius, tiek mažus pastatus, jų sienas ir konstrukcines detales.

Komandinis darbas. Savo komandoje turime tik patikimus ir gerus savo srities specialistus. Atskira darbuotojų patirtis turėtų mažai reikšmės, jeigu visas darbas būtų nesustyguotas ir neorganizuotas. Universalaus meistro komandinio darbo principai leidžia veiksmus atlikti daug greičiau ir tiksliau. Būtent todėl rekomenduojame pasitikėti mumis, o ne atskirais meistrais.

Greitis. Ypač daug dėmesio skiriame darbų greičiui. Greitis yra vienas iš faktorių, kuris suteikia pranašumą prieš individualiai dirbančius meistrus, arba meistrus iš didelių korporacijų, kur visi procesai yra ypač sulėtinti ir vangūs. Mes greitai priimame užsakymą, nedelsiant suderiname apžiūros laiką, atvykstame ir pateikiame tikslų darbų įvertinimą.

namų griovimas

Namų griovimo kaina

Namų griovimas susideda iš atskirų etapų, kurių kiekvienas reikalauja laiko ir finansinių sąnaudų. Paskambinkite mūsų meistrams, iškvieskite apžiūrėti griaunamus pastatus ir greitai gaukite jums priimtiną pasiūlymą. Mažiname darbų kainas neaukodami darbų kokybės ir laiko bei siekiame, kad mūsų paslaugos būtų prieinamos visiems. Atsižvelgsime į jūsų konkrečius poreikius ir pateiksime individualų pasiūlymą pagal jūsų galimybes. Skambinkite mums nurodytais kontaktais ir panaikinkite visas savo abejones. Mes pasirūpinsime kokybišku, nebrangiu ir greitu jūsų namų griovimu, todėl jau visai netrukus galėsite savo žemės sklype planuoti naują svajonių namą ar pastatą. Leiskite prisidėti prie jūsų svajonių įgyvendinimo ir suteiki jums tai, ko ieškote!

Aptarnavimo teritorija

Namų griovimas

(8-661) 01538

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Greitai ir operatyviai nugriovė mano ūkinį pastatą Elektrėnų rajone. Ačiū. Jurij 03/07/2019


  Palieskite, kad skambintumėte