Griovimo darbai Šiauliuose

Griovimo darbai Šiauliuose jums patogiu metu - nauja Universalaus meistro paslauga šiame regione. Kai pastatas pasensta tiek, kad tampa neverta jo remontuoti, vienintelė išeitis ir racionalus sprendimas - jį nugriauti. Ypač, jei vietoje jo planuojama statyti naujus pastatus.

Senų pastatų savininkai dažnai užduoda klausimą: kodėl yra būtina griauti? Senas, griūnantis pastatas yra nesaugus šalia esantiems pastatams ar gyvenantiems žmonėms. Tad svarbiausias veiksnys, kodėl verta griauti senus statinius - saugumas.

Jei jūs susidūrėte su nežinia, kreipkitės į pastatų griovimo ekspertus - Universalaus meistro komandą. Mes, turėdami ilgametę patirtį, reikiamus įgūdžius bei techniką, padėsime jums apsispręsti. Jei jums tereikia išgriauti ne visą pastatą, o jo dalį ar sieną, mes taip pat pasirūpinsime, kad visa darbų eiga vyktų sklandžiai ir saugiai. Jūs nerizikuosite nei savo, nei kitų žmonių saugumu ar turtu. Nerizikuokite ir kreipkitės į Universalaus meistro pastatų griovėjus nurodytais telefonų numeriais arba susisiekite elektroniniu paštu info@universalusmeistras.lt. Griovimo darbai Šiauliuose - jūsų paslaugoms!

griovimas Šiauliuose

Griovimo darbai Šiauliuose

(8-675) 72323

Kodėl rinktis mūsų pastatų griovimo paslaugas? 

Saugumas. Vykdant pavojingesnio lygio darbus, pvz., pastatų griovimą, saugumas yra esminis veiksnys šioje lygtyje. Menkiausia klaida gali kainuoti gyvybę, todėl žiūrime į saugumą labai rimtai ir griežtai laikomės visų Europos bei Lietuvos namų griovimo standartų. Mūsų ekspertų komandos įgūdžiai, žinios ir patirtis, naudojama įranga, technologijos bei metodai užtikrina saugų darbą ne tik žmonių, bet ir turto atžvilgiu.

Viskas vienoje vietoje. Universalus meistras ne be reikalo yra vadinamas „universaliu“. Kam rūpintis visa būtiniausia griovimo ir atliekų šalinimo įranga, individualiai samdyti būtiną personalą, atlikti paruošiamuosius darbus, ir žinoti, ką daryti, jeigu visu tuo gali pasirūpinti profesionalai? Užsisakę Universalaus meistro pastatų griovimo paslaugas, dėl nieko nereikės kvaršinti sau galvos. Mūsų komanda viskuo pasirūpins, kol jūs užsiimsite kitais reikalais.

Profesionalumas. Pastatų griovimo pramonėje karts nuo karto pasitaiko juokdarių, kurie teigia, kad gali nugriauti namą, bet dažnai tai atlieka nesaugiai ir netvarkingai. Šioje srityje dirbančių specialistų gali būti įvairių tiek charakterio, tiek kompetencijos atžvilgiu. Ne visi jie yra kompetentingi, licencijuoti ir patyrę specialistai. Tačiau, Universalus meistras garantuoja pastatų griovėjų komandos žinias, įgūdžius ir standartų paisymą bei vykdymą. Dėl to galite būti ramūs!

Kaina. Universalus meistras siekia teikti sąžiningas ir kokybiškas paslaugas už optimalią kainą. Stengiamės sudaryti pusiausvyrą tarp suteikiamų paslaugų ir kliento poreikių. Kokybiškos pastatų griovimo paslaugos samdant kompetentingą personalą, taikant modernias technologijas bei įrangą ir dirbant sąžiningai visgi gali atsispindėti sąskaitoje. Tačiau esame žmonės ir siekiame pasiūlyti kainą, kuri būtų abipusiai sąžininga ir protinga.

Griovimo darbai Šiauliuose

Griovimo darbai Šiauliuose

Dažnai girdime, kaip draugai, kaimynai ar šeimos nariai „planuoja statyti namą“, kuriame žada gyventi, arba „statyti sodo namelį“ savo žemės sklype už miesto ribų. Tačiau, mažai kas kalba apie tokią pačią neišvengiamą būtinybę kaip pastatų griovimas. Visi namai galiausiai pasensta tiek, kad jau jų nebegalima suremontuoti, todėl vienintelis sprendimas yra pradėti viską iš naujo.

Kodėl yra būtina griauti pastatus? Mūsų praktikoje dažniausiai pasitaiko du atsakymai į šį klausimą: (1) pastatas paseno iki tokio lygio, kad jau nebėra įmanoma jį suremontuoti, arba (2) žemės sklype jau stovėjo nepataisomai apleistas namas kai žmonės įsigijo plotą. Tokiais atvejais pastato griovimas yra neišvengiama būtinybė, ypač jeigu turite geresnių planų žemės sklypui.

Svarbiausia. Nors ir internete pasklidę griaunamų pastatų vaizdo įrašai yra labai azartiški ir įdomūs, pastatų griovimo procesas yra sudėtingesnis nei galite pagalvoti. Esminis veiksnys griaunant pastatus yra saugumas. Siekiama užtikrinti ne tik teritorijoje esančių asmenų saugumą, bet ir aplinkinių asmenų bei jų nuosavybės saugumą. Jeigu nežinote, ką darote, geriau nedarykite nieko ir kvieskite mus! 

Taip pat, sieną nugriauti nėra tas pats, kas nugriauti visą namą. Nors paprastoms sienoms gali užtekti kūjo, visam namui reikės rimtesnių priemonių, pvz., namams griauti pritaikyto ekskavatoriaus, transporto atliekoms išvežti ir kitų palyginamai brangių įrenginių. Be įprastų griovimo ir saugos užtikrinimo įgūdžių, žinių ir patirties, reikia ir mokėti eksploatuoti šią įrangą.

Kam rūpintis visa būtiniausia įranga ir paruošiamaisiais darbais, jeigu visu tuo gali pasirūpinti profesionalai? Universalaus meistro pastatų griovimo darbai – jūsų paslaugoms! Nerizikuokite tiek savo, tiek kitų gyvybėmis ir turtu – susisiekite su Universalaus meistro pastatų griovėjais. Mus galite pasiekti telefonu (8-675) 72323 arba el. pašto adresu info@universalusmeistras.lt.

Griovimo darbai Šiauliai

(8-675) 72323

Mūsų atsiliepimai: 

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Aciu labai! Julius 04/11/2019
Palieskite, kad skambintumėte