Senų baldų išvežimas Vilniuje

Atėjo laikas atnaujinti būsto interjerą? Nusipirkote naujus baldus, bet nežinote, kaip ir kur išgabenti senus? Universalaus meistro senų baldų išvežimas Vilniuje – Jūsų paslaugoms. Mes žinome, kaip yra sunku atsikratyti senų, sudūlėjusių baldų. Viena iš didžiausių problemų yra jų dydis. Daugiabučių laiptinėse per mažai vietos manevruoti, surinkti seni baldai netelpa į liftą arba pro duris, taigi baldus tenka išrinkti. Greitam darbui reikia specialių įrankių, kurių ne kiekvienas namuose turime. O ir su įrankiais, dirbdami vieni nesunkiai galime sugaišti net ir pusę dienos laisvo laiko.

Iš pažiūros, ši paprasta ir nesudėtinga užduotis žmogui galiausiai susideda į vieną didelę problemą, todėl be pagalbos išsiversti tampa neįmanoma. Laimei, Universalus meistras visuomet pasiruošęs padėti. Mūsų patyrę specialistai atvažiuos, įvertins, išneš arba išrinks Jūsų senus baldus ir net nepastebėsite, kaip viskas bus išspręsta akimirksniu!

senu baldu isvezimas
Senų baldų išvežimas

Kodėl rinktis mus? 

Atvyksime. Neretai pasitaiko nepatogios situacijos, kuomet meistro vis nepavyksta prisikviesti į namus. Ypatingai, jeigu tai yra smulkus, vienkartinis darbas, meistrai pasižada, o po to atidėlioja atvykima, bando derinti su kitais užsakymais. Universaliam meistrui visi darbai yra vienodai svarbūs. Sureaguosime operatyviai ir atvyksime kaip įmanoma greičiau po Jūsų skambučio. O geriausia - greitas mūsų atvykimas Jums visiškai nieko nekainuos.

Išnešime. Baldų nešimas yra vienas pavojingiausių baldų išvežimo darbų, kadangi didelių gabaritų ir svorio baldai sukelia daug problemų – jie netelpa pro duris, nešant apdaužomos sienos, grindys bei kitas turtas, reikia specialaus transporto ir pagalbos iš aplinkinių, didelė rizika patirti traumas ir kt. Mes puikiai žinome visus šiuos pavojus, todėl viskam esame iš anksto pasirengę.

Pakrausime. Baldų pakrovimas reikalauja daug fizinių jėgų bei tinkamo transporto. Labai dažnai sunkų baldą reikia pakelti į reikiamą aukštį, kad būtų galima įkelti į transporto priemonę. Užsisakę mūsų baldų išvežimo paslaugą galėsite tuo nesirūpinti. Mūsų meistrai ne tik patys išrinks ir išneš Jūsų baldus, bet ir pakraus juos į tam specialiai pritaikytą transportą.

Išvešime. Baldų išvežimas yra tai, ko žmonės dažnai gerai neįvertina. Reikia ne tik žinoti, kur išvežti naudojamui nebetinkamus baldus, bet gabenti juos tam tikrą atstumą nuo namų, kas sudaro papildomas laiko bei kuro sąnaudas. Universalaus meistro baldų išvežimo paslaugoje viskas įskaičiuota. Pasirūpinsime Jūsų senais baldais nuo veiksmų plano parengimo iki baldų išvežimo.

Senų baldų išvežimas

Universalaus meistro profesionalų komanda išveš šiukšles greičiau, nei Jūs susiruošite tą padaryti patys. Nesvarbu ar tai būtų statybinės šiukšlės po namų remonto, seni nereikalingi baldai, susidėvėjusi buitinė technika ar tiesiog buitinės atliekos, atsiradusios po namų tvarkymo. Mūsų meistrai atvyks greitai, kruopščiai surinks reikiamas atliekas, todėl nė nepajusite, kaip Jūsų erdvė taps švari ir tvarkinga.

Į mus galite kreiptis dėl šių kitų išvežimo paslaugų Vilniaus mieste:

Į kiekvieną užsakymą žiūrime individualiai – atvykstame į vietą, tikslinamės su klientu, kas turi būti išvežta ir vertiname darbų apimtis. Tuomet apskaičiuojame reikalingą darbo jėgą, transportą. Galiausiai suderinę sąmatą nedelsiant vykdome darbus klientui patogiu laiku. Jums tereikia paskambinti ir Jūsų problemos taps mūsų.

Senų baldų išvežimas Vilniuje

(8-661) 01538

Senų baldų išvežimas prieš ir po

Senų baldų išvežimo kaina

Universalaus meistro paslaugų kaina visuomet yra palanki klientui. Esame suinteresuoti suteikti konkurencingas kainas išlaikant aukštą paslaugų kokybę. Senų baldų išvežimas ne išimtis. Atvykę pas Jus į namus arba gavę Jūsų užklausą telefonu detaliai įvertiname darbų apimtis ir apskaičiuojame tikslią darbų kainą, todėl nedelskite, kreipkitės į mus jau dabar ir sužinokite, kiek tiksliai kainuos baldų išvežimo paslauga Jums! Minimali darbų kaina- 30 EUR.

Taupykite erdvę savo namuose ar biure. Universalaus meistro baldų išvežimo paslauga – tai šiuolaikiška pagalba Jums bet kokiais gyvenimo atvejais. Mes ne tik pasiūlysime geriausią sprendimą, bet ir pasirūpinsime, kad tai Jums atsipirktų suteikdami geriausią kainą. Esame ypač lankstūs siekdami užtikrinti savo klientams geriausias paslaugas. Taupydami Jūsų laiką atvyksime greitai, be papildomų raginimų. Paskambinkite mums ir užsisakykite senų baldų išvežimą Jums patogiu metu už Jums priimtiną kainą. Mūsų paslaugi Universalaus meistro komanda atsakys į visus Jūsų klausimus ir užtikrins kokybišką klientų aptarnavimą.

Daugiau jokių nevykusių meistro iškvietimų. Universalus meistras - greita, patikima, paprasta!

Aptarnavimo teritorija

Skambinkite dabar!

(8-661) 01538

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai: 

  REVIEWS
  5(based on 2 reviews)
  • Ko gero greičiausias senų baldų išvežimas 🙂 Tikrai nesitikėjau, kad viskas įvyks taip greit... Tomas B. 05/09/2018
  • Ačiū už puikiai atliktą darbą! Juozapas 02/02/2020


  Palieskite, kad skambintumėte