Buitinių atliekų išvežimas Vilniuje

Buitinės atliekos – viena iš dažniausiai pasitaikančių atliekų rūšių. Jų apstu kiekvienuose namuose. Kiekvieną dieną kaupiame jas ir rūšiuojame tam skirtuose konteineriuose, o nerūšiuojamas šiukšles dedame į vieną bendrą talpą. Pastarąsias dažniausiai sudaro maisto likučiai bei perdirbimui netinkamos pakuotės. Kiekvieną dieną žmonės išmeta neįtikėtinus kiekius buitinių atliekų, todėl šių atliekų kaupimas be išvežimo yra neįmanomas. Natūralu, kad be buitinių atliekų išvežimo neišsiverčia ir jokie namų ūkiai, todėl ši paslauga ir jos patikimumas yra kiekvieno mūsų poreikis.

Universalaus meistro komanda turi viską, ko reikia buitinių atliekų išvežimui. Specialiu transportu po surinkimo šiušklės yra gabenamos į savartyną. Mūsų darbuotojai užtikrins, kad Jūsų buitinės atliekos bus paimtos, išvežtos ir utilizuotos taip, kaip priklauso. Jums tereikės nurodyti ką ir kada išvežti, ir Universalaus meistro komanda tuo pasirūpins!

buitiniu atlieku isvezimas Buitinių atliekų išvežimas

Jokiais būdais nekaupkite buitinių atliekų. Ilgai laikomos atliekos puvimo procese išskiria medžiagas, kurios yra žalingos ne tik aplinkai, bet ir Jūsų pačių sveikatai. Saugokite save ir aplinką – skambinkite mums ir mes padėsime!

Buitinių atliekų išvežimas

Universalaus meistro profesionalų komanda išveš šiukšles greičiau, nei Jūs susiruošite tą padaryti patys. Nesvarbu ar tai būtų statybinės šiukšlės po namų remonto, seni nereikalingi baldai, susidėvėjusi buitinė technika ar tiesiog buitinės atliekos, atsiradusios po namų tvarkymo. Mūsų meistrai atvyks greitai, kruopščiai surinks reikiamas atliekas, todėl nė nepajusite, kaip Jūsų erdvė taps švari ir tvarkinga.

Į mus galite kreiptis dėl šių kitų išvežimo paslaugų Vilniaus mieste:

Į kiekvieną užsakymą žiūrime individualiai – atvykstame į vietą, tikslinamės su klientu, kas turi būti išvežta ir vertiname darbų apimtis. Tuomet apskaičiuojame reikalingą darbo jėgą, transportą. Galiausiai suderinę sąmatą nedelsiant vykdome darbus klientui patogiu laiku. Jums tereikia paskambinti ir Jūsų problemos taps mūsų.

Buitinių atliekų išvežimas Vilniuje

(8-661) 01538

Kodėl rinktis mus? 

Periodiškumas. Suprantame, kad vienas svarbiausių dalykų išvežiojant buitines atliekas yra tikslumas. Net ir menkiausias nuokrypis nuo nustatyto rėžimo gali sukelti didelių nepatogumų klientams, todėl tam skiriame ypatingą dėmesį. Su kiekvienu klientu individualiai sutariame reikiamą šiukšlių išvežimo periodiškumą ir griežtai jo laikomės.

Kokybė. Mūsų buitinių atliekų išvežimo komanda sudaryta iš patyrusių specialistų, todėl esame tikri, kad būsite patenkinti kokybe. Nerasite prie namų besimėtančių nesurinktų atliekų, ne vietoje numestų konteinerių ar ne pagal sutartą grafiką atliekamų vežimų. Kokybė – tai mūsų sėkmės garantas, taigi užsisakę mūsų paslaugas galėsite mėgautis nepriekaištingai atliekamais darbais.

Užtikrintumas. Didelės buitinių atliekų išvežimo įmonės susiduria su problema, kuomet dėl didelio užsakymų kiekio yra ne visuomet spėjama laiku aparnauti klientus. To pasekoje kenčia galutinis vartotojas ir paslaugų kokybė. Tuo tarpu mes, turėdami glaustą klientų ratą užtikriname suplanuotą darbų periodiškumą ir atliekame darbus laiku pagal numatytą grafiką.

Pasitikėjimas. Pasitikėjimas yra esminis dalykas kuriant ryšį su klientu. Dauguma mūsų meistrų jau ilgą laiką dirba mūsų įmonėje, todėl yra sukaupę ilgametę patirtį. Ši patirtis rinkoje mums leidžia suprasti mūsų klientų lūkesčius, problemas bei baimes ir padėti jas įveikti. Dažnu atveju klientas išgirsta mūsų siūlomą sprendimą jam dar net nespėjus užduoti klausimo.

Buitinių atliekų išvežimas prieš ir po

Buitinių atliekų išvežimo kaina

Buitinių atliekų išvežimo kaina įprastai priklauso nuo keleto faktorių, tačiau užtikriname, kad neteks mokėti daugiau, nei ši paslauga yra verta. Ar tai būtų ilgalaikis susitarimas, ar vienkartinis šiukšlių išvežimas, dėl buitinių atliekų išvežimo kainos skambinkite nurodytais telefono numeriais. Mums visuomet yra malonu atsakyti į Jūsų klausimus! Minimali darbų kaina- 30 EUR.

Nebesvarstykite, kur kreiptis dėl susikaupusių buitinių atliekų. Nebeieškokite, kas tuo pasirūpins. Universalus meistras yra tai, ko Jums reikia šiandien. Mes ne tik turime reikalingą darbo įrangą, specialistus, bet ir žinome, kur yra artimiausios specializuotos atliekų surinkimo vietos. Skambinkite mums ir mes atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus. Išspręsime viską greitai, efektyviai ir užtikrinsime, kad nepatirtumėte jokių papildomų išlaidų!

Mums svarbiausias yra ne tas, kuris sumoka daugiausiai. Svarbiausias yra tas, kuris į mus kreipiasi ieškodamas pagalbos. Mūsų komanda nuolat auga, todėl net ir didėjant užsakymų skaičiui Jūsų nepamiršime. Esame ypatingai lankstūs, todėl, jeigu turite klausimų, tiesiog susisiekite su mūsų specialistais.

Universalaus meistro buitinių atliekų išvežimas – Jūsų paslaugoms!

Iki pasimatymo!

Aptarnavimo teritorija

Skambinkite dabar!

(8-661) 01538

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai: 

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Buitinių atliekų išvežimas praėjo labai sklandžiai, ačiū vyrams! Miglė 05/09/2018
  Palieskite, kad skambintumėte