Statybinių konteinerių nuoma Vilniuje

Jei planuojate vykdyti statybas ar jas jau vykdote, nepamainomas pagalbininkas statybinių atliekų rūšiavimui bei surinkimui - statybiniai konteineriai. Ypač patogu ir patikima statybinius konteinerius nuomotis. Tą padaryti gali tiek fiziniai, tiek juridiniai asmenys.

Svarstote, kokie statybinių konteinerių nuomos privalumai? Statybinius konteinerius galima nuomotis priklausomai nuo atliekų kiekio ir rūšių. Jei reikalingi konteineriai mišrioms atliekoms surinkti - siūloma 8-10 kv.m. talpos konteineriai. Mūro atliekoms surinkti nuomojama 8 kv.m. talpos konteineriai, statybinei medienai rūšiuoti ir surinkti - 10-30 kv.m. talpos statybiniai konteineriai. Tad pasirinkimas skirtingoms statybinėms atliekoms rūšiuoti - įvairus. Vykdant didesnes statybas, dažniausiai yra pageidaujama visų dydžių statybiniai konteineriai.

Išnuomavus statybinius konteinerius yra išrašomos atliekų utilizavimo pažymos. Nepriklausomai nuo vietos ir atstumo, nuomojami konteineriai pristatomi sutartu laiku numatytam terminui. Jam pasibaigus, konteineriai išvežami atliekų utilizavimui. Statybinių konteinerių nuoma - tai ne tik išvežimo išlaidų taupymas, bet tuo prisidedama prie aplinkos užterštumo mažinimo bei gamtinių ir energetinių išteklių taupymo. Tad statybinių išteklių rūšiavimas bei utilizavimas - sąmoningas ir šiuolaikinis gamtos saugojimo būdas.

Nuomojant statybinių atliekų konteinerius pasirašoma sutartis tarp šios paslaugos tiekėjo bei gavėjo ir kiti dokumentai, reikalingi atliekoms išvežti. Konteineris pristatomas sutartyje nurodytu terminu bei paliekamas naudotis tokiam periodui, kuris yra numatytas sutartyje. Jei atsitinka taip, kad konteinerio reikia ilgesniam periodui, jau pasibaigus terminui, pasirašomi papildomi dokumentai. Universalaus meistro komanda organizuotai ir sklandžiai pasirūpins jūsų atliekų rūšiavimu ir išvežimu. Kreipkitės į mus ir statybinių rūpesčių jums tikrai sumažės!

Statybinių konteinerių nuoma Vilniuje

Statybinių konteinerių nuoma Vilniuje

(8-661) 01538

Kodėl rinktis mus?

Operatyvumas. Universalaus meistro darbuotojai išnuomos bei pristatys statybinių atliekų konteinerius per keletą dienų, į jums reikalingą vietą. Turime įvairaus dydžio konteinerius, tad bet kokių atliekų rūšiavimui atvešime jums tinkamus ir reikalingus. Pripildžius konteinerius juos išvešime jums patogiu laiku bei išrašysime utilizavimo pažymas. Dirbame greitai, operatyviai ir lanksčiai.

Patogumas. Mes dirbame taip, kad mūsų klientams būtų patogu. Su mumis galima susisiekti telefonu arba užpildyti anketą mūsų internetiniame puslapyje, nurodant visus duomenis. Mes tiksliai ir aiškiai įvertinsime jūsų poreikius ir pateiksime pasiūlymus konteinerių nuomai palankiomis bei konkurencingomis kainomis.

Profesionalus aptarnavimas. Universalaus meistro komanda yra subūrusi patyrusių bei profesionalių darbuotojų kolektyvą. Kiekvienam klientui ar užsakovui suteikiame profesionalią konsultaciją, pateikiame individualius pasiūlymus ir randame išeitis iš sudėtingų ir problematiškų situacijų. Esame savo srities specialistai bei žinovai, tad mumis galima pasitikėti ir tikėti, kad visus jūsų lūkesčius išpildysime su pilna atsakomybe, patikimai ir garantuotai.

Platus paslaugų spektras. Universalus meistras - tai visi meistrai po vienu stogu! Esame patikimų, patyrusių, profesionalių ir patikimų meistrų komanda. Mūsų darbuotojų ratas plečiasi, augant mūsų suteikiamų paslaugų spektrui bei didėjant klientų pasitikėjimui. O su pasitikėjimu auga jų skaičius, kartu - ir mes, vieninga ir universali komanda!

Statybinių konteinerių nuoma kaina

Statybinių konteinerių nuomos kaina tiesiogiai priklauso nuo konteinerio talpos bei rūšiavimo, jų kiekio, atliekų buvimo vietos bei nuomos termino. Universalus meistras greitai ir operatyviai suteiks pilną ir tikslią informaciją apie jums reikalingų konteinerių nuomą, jos sąlygas bei galimybes. Jums tereikia susisiekti su mumis nurodytais kontaktiniais telefonų numeriais arba užpildyti anketą mūsų internetiniame puslapyje. Mes susisieksime su jumis ir pateiksime individualų komercinį pasiūlymą kuo palankesnėmis kainomis. Esant poreikiui, galime atvykti į jūsų objektą ir patarti, kokių konteinerių jums reikės bei kur juos laikyti. Mes sudarysime jums kuo palankesnes sąlygas konteinerių nuomai.

Aptarnavimo teritorija

Statybinių konteinerių nuoma

(8-661) 01538

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Super, gera chebra! Petras Ž. 09/02/2019
  Palieskite, kad skambintumėte