Tralas Vilniuje

Automobiliai ir visa auto technika yra ypač svarbi mūsų kasdienio judėjimo dalis. Automobiliais arba viešuoju transportu vykstame į darbus, važiuojame atostogauti, lankome artimuosius bei patogiai ir greitai galime nusigauti reikiamu metu į reikiamą vietą.

Sunku įsivaizduoti lengvą ir patogų judėjimą be reikiamo transporto, tačiau tą tenka patirti, kuomet automobiliai sugenda arba patiria įvykius eisme. Nelaimingo atsitikimo atveju sugedusią arba toliau judėti nebegalinčią transporto priemonę reikia pašalinti nuo bendro naudojimo kelių, o tam atlikti turi būti pasitelkiama speciali technika - automobilių tralas (arba traliukas).

Tralo paslaugos visų pirma turi būti greitos ir patikimos. Juk niekas nenorėtų, kad jų gabenamas transportas patirtų papildomų pažeidimų, tiesa? Daugybė rinkoje esančių traliuko paslaugų teikėjų pasižymi neatsargumu, menku vairuotojų apmokymu ir mažu turimo transporto parko dydžiu, todėl į iškvietimus yra reaguojama vangiai, pagalbos tenka laukti ilgai, o atvykusi technika ne visada operatyviai ir saugiai leidžia pašalinti sugedusią transporto priemonę iš eismo įvykio vietos. Techninė pagalba kelyje gali praversti bet kam ir bet kada.

Traliukas Vilniuje

Traliukas

Nuo techninių gedimų iki sunkesnių avarijų, niekas nėra apsaugotas nuo įvairių nelaimingų atsitikimų, juo labiau, kai kalbame apie eismą, kur visos rizikos yra padidintos. Tralas Vilniuje – speciali Universalaus meistro techninės pagalbos kelyje paslauga. Didelis operatyvumas ir patikima technika leidžia nepriekaištingai reaguoti į iškvietimus ir greitai išspręsti susidariusias situacijas.

Tralas Vilniuje

(8-672) 01975

Kodėl rinktis mus?

Greitis. Traliuko paslaugų kokybė didžiąja dalimi priklauso nuo reakcijos greičio. Įvairūs eismo įvykiai ne tik užkemša pagrindines miesto transporto arterijas ir sustabdo eismą, bet ir verčia ilgai laukti eismo įvykio dalyvius. Kad laukimas neprailgtų, mes operatyviai reaguojame į iškvietimus ir nelaukdami išsiunčiame techninės pagalbos automobilius.

Patikimumas. Patikima techninė pagalba yra raktas į sėkmingą iškvietimų įvykdymą. Tą leidžia padaryti tik profesionali komanda ir naujoviška bei patikima naudojama technika. Siekiame užtikrinti visapusišką pagalbą nukentėjusiems eismo įvykiuose, todėl esame suinteresuoti suteikti tokias traliuko paslaugas, kuriomis galima pasitikėti.

Profesionalumas. Universalaus meistro techninės pagalbos komandoje dirba tik savo darbui atsidavę ir ilgametę patirtį sukaupę darbuotojai, kuriems rūpi klientai bei teikiamų paslaugų kokybė. Profesionaliai sureaguosime į skambučius, suteiksime visą reikiamą informaciją telefonu ir greitai atvyksime į įvykio vietą. Profesionalumas mus lydi kiekviename žingsnyje, todėl jausitės ramiai suprasdami, kad traliuko paslaugas atlieka šios srities specialistai.

Transporto parkas. Traliuko paslaugoms naudojame tik patikimą ir šiuolaikišką techniką, kuri gelbėja bet kokiose situacijose. Nuolatos atnaujiname traliukų transporto parką ir stebime, kad technika nebūtų pasenusi ir netinkama šiuolaikiškoms transporto priemonėms. Transporto parko priežiūra leidžia būti lyderiams rinkoje pagal teikiamų paslaugų kokybę, todėl tam skiriame ypatingą dėmesį ir investicijas.

Automobilių tralas

Traliukas kaina

Tralas, tai patikima ir operatyvi Universalaus meistro paslauga Vilniaus rajone. Prieš atvykdami atsižvelgiame į iškvietimo pobūdį, kad garantuotume tinkamą transportą, todėl į kiekvieną situaciją žiūrime individualiai. Tralo kaina yra apskaičiuojama įvertinant eismo įvykio vietą ir sudėtingumą, taip pat pervežamo transporto dydį ir svorį (maksimalus gabenamas svoris negali viršyti 5100kg), tačiau preliminariai, tralo kaina prasideda nuo 25€. Norėdami sužinoti tikslią kainą, skambinkite mums nurodytais kontaktais, mūsų specialistams apibūdinkite esamą situaciją ir mes operatyviai apskaičiuosime paslaugų kainą bei pateiksime jums naudingą pasiūlymą. Orientuojamės į tai, kaip kuo greičiau galėtume suteikti pagalbą kelyje, todėl siekiame užtikrinti kokybiškas paslaugas, kurios kartu atitiktų ir finansinius lūkesčius.

Ištiko bėda ar nelaimė kelyje? Nedelskite. Skambinkite! Mūsų tralas Vilniuje suteiks reikiamą pagalbą reikiamu metu!

Aptarnavimo teritorija

Traliukas

(8-672) 01975

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Puikios paslaugos! Alvydas P. 02/21/2019
  Palieskite, kad skambintumėte