Turbinų remontas Vilniuje

Turbokompresorius, arba liaudiškai vadinama turbina, yra turbinos sukimosi principu grindžiamas automobilio komponentas. Nors ir variklis savaime gauna pakankamai oro įprastų fizikos dėsnių sąlygomis, besisukdamas turbokompresorius įstumia daugiau oro į variklį ir yra paduodamas santykinai didesnis kiekis degalų. Tokiu būdu yra išgaunama didesnė varomoji galia ir variklis našiau atlieka savo darbą.

Turbokompresorių sudaro trys esminiai komponentai, t. y. radialioji turbina, išcentrinis kompresorius, ir centrinio sukimosi ir korpuso rinkinys. Dauguma modernių turbokompresorių taip pat turi papildomų dalių, pvz., tarpinę aušinimo sistemą, vožtuvus bei kontrolinę elektroniką. Turbokompresoriai būna įvairių dydžių ir tipų, todėl sudėtinės dalys skiriasi priklausomai nuo naudojamų technologijų.

Jeigu reikia pagalbos, susisiekite su mūsų Automobilių servisu, skambindami telefonu (8-666) 11802 arba susisiekti su mumis el. paštu info@universalusmeistras.lt. Universalus meistras – universalus sprendimas!

Turbinų Remontas

Turbokompresorius padeda varikliui generuoti didesnę galią, jis taip pat padeda našiau ir efektyviau naudoti kurą. Nepaisant to, kad kuro sąnaudos šiek tiek išauga, nes su didesnių paduodamo oro kiekiu taip pat į variklį yra paduodamas ir didesnis kuro kiekis, visgi galutinis rezultatas yra tas, kad palyginamai menkas kuro sąnaudų padidėjimas ženkliai padidina sukuriamos galios kiekį. Priklausomai nuo naudojamų detalių, variklio galia vidutiniškai padidėja 35–65 procentais.

Tačiau, automobilyje turint tubrokompresorių taip pat reikia atsižvelgti ir į eksploatacinius kaštus. Pats turbokompresorius darbo metu yra veikiamas ypač didelių apkrovų bei aukštos temperatūros, dėl ko yra būtinos atitinkamos aušinimo sistemos bei reguliari profilaktika. Be to, turbokompresoriaus tarnavimo laikas labai priklauso nuo automobilio priežiūros, pvz., ar užvedus variklį automobilis yra tuojau pat eksploatuojamas ar yra palaukiama, iki kol jis apšils ir pan.

Kaip žinoti, ar turbina sugedo?

Yra keletas ženklų, parodančių, kad turbokompresoriuje atsirado problemų. Sprendžiant pagal kuro sąnaudas, retai kada nustatysite gedimą. Dažniausiai išauga alyvos sunaudojimas ir sumažėja trauka. Tačiau, žymiausi simptomai yra išmetamųjų dujų kiekio padidėjimas ir skardus švilpimas. Jeigu pastebėjote šiuos ženklus, tai rekomenduojame susisiekti su Universalaus meistro specialistais ir atvažiuoti į mūsų servisą.

Universalaus meistro automobilių mechanikų komanda – jūsų paslaugoms! Pristatykite savo automobilį ir viskuo pasirūpinsime! Dirbame su Audi, Volkswagen, Ford, Subaru, Toyota, Renault, Volvo, Mercedes, Mitsubishi, Nissan, Mazda, Skoda, Kia, Honda ir daug kitų turbinų gamintojų produktais. Susisiekite su mumis telefonu (8-666) 11802 arba rašykite el. laišką adresu info@universalusmeistras.lt. Universalus meistras – universalus sprendimas.

Turbinų remontas Vilniuje

(8-666) 11802

Turbinų remontas kaina

Turbokompresorius, arba liaudiškai – turbina, yra turbinos sukimosi principu paremta automobilio dalis, didinanti jo eksploatacines savybes. Turbokompresorius pateikia daugiau oro į variklį bei yra paduodamas atitinkamai didesnis degalų kiekis. Taip yra pasiekiama didesnė automobilio varomoji galia ir variklis našiau bei efektyviau atlieka savo darbą.

Keletas simptomų parodo, kad turbokompresoriuje atsirado trūkumų. Gedimo nenustatysite spręsdami pagal kuro sąnaudas, nes jos neženkliai keičiasi. Dažniausiai padidėja alyvos sąnaudos ir sumažėja automobilio trauka. Dažniausiai pasitaikantys ženklai yra išmetamųjų dujų kiekio padidėjimas ir iš po kapotu sklindantis skardus švilpimas. Jeigu pastebėjote šiuos ženklus, rekomenduojame susisiekti su Universaliu meistru ir atvažiuoti į mūsų servisą.

Turbinų remontas Vilniuje

Universalaus meistro automobilių mechanikai dirba su Audi, Volkswagen, Ford, Subaru, Toyota, Renault, Volvo, Mercedes, Mitsubishi, Nissan, Mazda, Skoda, Kia, Honda, Peogeot, BMW, Fiat, Saab, Hyundai, Citroen, Land-Rover, MAN ir daug kitų turbinų gamintojų produktais. Remontuojant ir restauruojant yra naudojama originali remonto įranga bei laiko patvirtinti taisymo metodai. Automobilių mechanikai yra licencijuoti, profesionalūs ir patyrę šios srities specialistai.

Universalaus meistro automobilių mechanikų komanda – jūsų paslaugoms! Atvykite į mūsų servisą, o mes viskuo pasirūpinsime. Dirbame operatyviai, kokybiškai ir efektyviai. Jeigu pastebėjote, kad atsirado problemų su automobilio turbina, skambinkite telefonu (8-666) 11802 arba rašykite el. laišką adresu info@universalusmeistras.lt. Universalus meistras – universalus sprendimas.

Automobilių turbinų taisykla Vilniuje

Upės g. 5, Vilnius 09308

Skambinkite jau dabar!

(8-666) 11802

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Na nesitikėjau, bet turbina sutvarkė 🙂 Julius 02/23/2018
  Palieskite, kad skambintumėte