Purkštukų remontas Vilniuje

Galite nustebti, kiek daug įvairiausių dalių ir komponentų sudaro automobilį. Užtenka tik pagalvoti, kiek varžtų ir veržlių reikia automobiliui ir jo dalims sulaikyti arba kiek vien tik automobilio variklyje arba pavarų dėžėje galima rasti įvairiausių komponentų. Visos šios dalys reikalauja vienokios ar kitokios priežiūros. Kitaip kelionės automobiliu taps galvos skausmu. Dyzelino purkštukai – viena šių dalių.

Domina mūsų purkštukų remontas? Susisiekite su mūsų Automobilių servisu, skambindami telefonu (8-666) 11802 arba susisiekti su mumis el. paštu info@universalusmeistras.lt. Universalus meistras – universalus sprendimas!

Dyzelinių Purkštukų Remontas

Dyzelinių purkštukų remontas

Dyzelino purkštukai yra smulkūs vožtuvo principu veikiantys variklio komponentai, kurie paduoda dyzelinį kurą į variklio degimo kamerą. Purkštukai yra dalis cilindro galvutės, todėl kuras yra paduodamas tiesiogiai į degimo kamerą, kurioje jis yra sudeginamas. Nesudegintas paduoto kuro kiekis (perteklius) yra grąžinamas į degalų baką grįžtamąja kuro sistema.

Patys dyzelino purkštukai susideda iš daugelio smulkių detalių, tokių kaip purkštuko galvutės, padavimo adatėlės, purkštuko ir vožtuvo spiralės, aukšto slėgio jungties, vožtuvo šrato ir pan. Atsižvelgiant į tai, kad purkštukai nėra itin dideli (iki maždaug 2×4 centimetrų dydžio), bet koks bandymas juos remontuoti reikalaus daug atsargumo, kruopštumo, įgūdžių ir žinių.

Purkštuko darbo ciklas siekia tūkstantį purškimų per sekundę, todėl galite įsivaizduoti, kokias apkrovas jie patiria ir kokia svarbi yra jų kokybė. Vienam purkštukui sugedus automobilis nenustos veikti, o tiesiog pablogės automobilio eksploatacinės savybės. Tačiau, jeigu vienas sugedo, labai tikėtina, kad kiti irgi netrukus suges, o sugedus vienam prarasite 12–25 proc. eksploatacinės galios.

Universalaus meistro automobilių mechanikų komanda – jūsų paslaugoms! Vien variklio ardymas kelia nerimą net labai patyrusiems automobilių ekspertams, tad ką jau bepridursi dėl konkrečių jo sudedamųjų dalių. Nerizikuokite – patikėkite savo automobilį licencijuotiems bei profesionaliems mechanikams, kurie yra taisę ne vieną variklį ir ne vieną variklio komponentą.

Taisome ir keičiame dyzelino purkštukus. Prireikė mūsų pagalbos? Tiesiog susisiekite su Universalaus meistro automobilių mechanikais, o mes viskuo pasirūpinsime! Mus galite pasiekti telefono numeriu (8-666) 11802 arba el. pašto adresu info@universalusmeistras.lt. Geri rezultatai garantuojami! Universalus meistras – universalus sprendimas.

Purkštukų remontas Vilniuje

(8-666) 11802

Purkštukų remonto kaina

Universalus meistras siekia teikti paslaugas, kurios būtų ne tik kokybiškos, bet ir prieinamos visiems. Siūlome kainas, kurios yra optimalios pagal atliekamų darbų kokybę ir sąžiningos tiek mūsų klientų, tiek mūsų meistrų atžvilgiu. Atminkite, kad dyzelino purkštukų remontas yra labai atsakingas ir daug reikalaujantis darbas. Todėl rekomenduojame pavesti šiuos darbus ekspertams, vertinantiems kokybę – Universaliam meistrui!

Kas sudaro purkštukų remonto kainą?

Žmonės išgirdę kainą už purkštukų remonto paslaugas dažnai pagalvoja, kad bus mokama tik už patį remonto darbą. Su Universaliu meistru gaunate daug daugiau! Mokėdami už paslaugas jūs gaunate remonto darbus, kurie yra atliekami profesionaliai licencijuotų specialistų, turinčių daug metų patirties automobilių mechanikos srityje. Už jus yra pasirūpinama visais įrankiais, remontui būtinomis medžiagomis bei erdve, užsakomos būtinos detalės, ir esate konsultuojami. Galiausiai, jums yra suteikiamos paslaugos mechanikų, kurie myli savo darbą ir kuriems nekyla ranka padaryti darbo „bet kaip“.

Kodėl būtina remontuoti purkštukus?

Purkštukai paduoda tūkstantį purškimų per sekundę – iš to galite suprasti, kokias apkrovas jiems tenka patirti, kokia svarbi yra jų kokybė ir kaip greitai jie gali susidėvėti, jeigu nėra kokybiški ir patvarūs. Be abejo, vienam purkštukui sugedus automobilis nenustos važiuoti, o paprasčiausiai sumažės automobilio eksploatacinės savybės. Tačiau, jeigu nebeveikia vienas, yra labai tikėtina, kad kiti taip pat gali netrukus sugesti. Juolab, kitiems purkštukams tenka kompensuoti sugedusio purkštuko darbą ir variklis patiria didesnes apkrovas važiuojant tais pačiais greičiais, kas nėra gerai. Sugedus vienam neteksite nuo 12 iki 25 proc. eksploatacinės galios. Tai yra ženklus skirtumas.

Universalaus meistro automobilių mechanikų komanda – jūsų paslaugoms! Nerizikuokite taisyti dyzelino purkštukų patys ir nesikreipkite į įtartinus specialistus ir patikėkite savo automobilį profesionaliems mechanikams – Universaliam meistrui! Universalaus meistro automobilių mechanikai yra taisęs ne vieną variklį ir ne vieną variklio komponentą, tad kokybė ir ilgalaikis rezultatas yra garantuojami!

Skambinkite telefonu (8-666) 11802 arba rašykite paštu info@universalusmeistras.lt. Universalus meistras – universalus sprendimas.

Automatinių pavarų dežių taisykla Vilniuje

Upės g. 5, Vilnius 09308

Skambinkite jau dabar!

(8-666) 11802

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • savo paslaugas atliko puikiai! Jurgis 02/23/2018
  Palieskite, kad skambintumėte