Variklių remontas

Automobilių variklių remontas – reiškinys, su kuriuo yra susidūręs kone kiekvienas vairuotojas. Automobilių varikliai yra sukonstruoti iš daugybės tarpusavyje besijungiančių detalių, todėl sugedus vienam iš komponentų yra reikalingas remontas. Egzistuoja skirtingi variklių remonto tipai, nuo nesudėtingų ir dažniau pasitaikančių gedimų iki variklio restauracijos, tačiau atsiradus pašaliniams variklio garsams toli gražu ne kiekvienas kreipiamės pas reikiamus specialistus. Taupymo arba laiko sumetimais, daugelis atidėliojame automobilio variklio priežiūros darbus ir laiku nesistengiame atlikti patikros arba apžiūros, o tuomet viskas gali baigtis kapitaliniu variklio remontu. Esmė yra tokia, kad kuo anksčiau yra nustatomi variklio defektai, tuo paprastesnis ir pigesnis yra jo remontas.

Automobilio variklis, kaip ir kiekvienas techninis kūrinys, turi būti visada laiku prižiūrimas. Jo ekploatacijos laikotarpis yra tiesiogiai susijęs su jo naudojimu bei technine priežiūra, tad kiek konkrečiai kiekvienas variklis tarnaus priklauso nuo mūsų pačių. Ypatingą reikšmę turi tai, kaip dažnai yra keičiama ir kokia yra naudojama variklio alyva, kaip prižiūrimas aušinimo skysčio lygis bei kiti svarbūs variklio komponentai.

Universalus meistras išsiskiria kokybiškai atliekamais variklių remonto darbais. Mūsų specialistai pasirūpins sklandžiu jūsų automobilio variklio darbu ir užtikrins nepertraukiamą jo veikimą ir ilgaamžiškumą. Remontuojame tiek benzininius, tiek dyzelinius variklius, todėl galime pasiūlyti optimalias remonto paslaugas už gerą kainą.

Variklių remontas vilniuje Variklių remontas vilniuje

Variklių remontas Vilniuje

(8-666) 11736

Kodėl rinktis mus?

Kompetencija. Mūsų meistrai pasižymi išskirtine patirtimi ir kompetencija. Samdome meistrus, kurie ne tik turi reikiamą išsilavinimą, bet ir darbo patirtį rinkoje. Taip sugebame greitai identifikuoti problemines variklių vietas ir pritaikyti reikalingą remontą, kuris užtikrintų sklandų variklio veikimą ilguoju laikotarpiu. Turite klausimų? Užduokite juos mūsų meistrams ir tikrai sulauksite reikiamų atsakymų iš nusimanančių žmonių.

Patikimumas. Dirbame taip, kad nesulauktume pretenzijų. Mūsų tikslas yra atitikti visus klientų lūkesčius, todėl dirbame taip, kad ateityje galėtume sulaukti rekomendacijų. Patikimas darbas yra vienas iš svarbiausių mūsų serviso paslaugų rodiklių, o tinkamas pasitikėjimo lygis leidžia užmegzti ilgalaikius ryšius su mūsų klientais. Jums nebeteks klausytis į vatą vyniojamų žodžių ir pažadų, mūsų darbas kalba už mus.

Diagnostika. Tam, kad tiksliai galėtume nustatyti variklių gedimo priežastis, naudojame pažangią diagnostiką. Šitaip nustatome, koks remontas yra reikalingas, smulkus ar kapitalinis. Įprastai apie variklio gedimus informuoja automobilio prietaisų skydelis, dažnas užgesimas, pašaliniai garsai, trūkčiojimai arba iš išmetamojo vamzdžio išeinantys dūmai, tačiau tikslias priežastis dažniausiai atskleidžia atliekama profesionali variklio diagnostika

Planavimas. Visus darbus planuojame ir vykdome pagal iš anksto nustatytą grafiką. Jei norite užsirašyti variklio remontui, nedelskite, nes kiekviena pradelsta diena gali būti lemtinga. Stengiamės lanksčiai prisitaikyti prie klientų poreikių ir kaip galima greičiau atlikti reikiamus remonto darbus. Suprantame, kad laukimas gali privesti prie kur kas rimtesnių padarinių, todėl planuoti variklio remonto darbus pradedame iš karto sulaukę klientų skambučio

Variklių remontas kaina

Kitos paslaugos

Variklių remontas kaina

Atlikę variklio diagnostiką nustatome variklio gedimus ir remonto tipą. Įvertinę šias aplinkybes numatome variklių remonto darbų kainą ir pateikiame optimaliausią pasiūlymą. Jeigu situacija reikalauja atlikti einamuosius variklio priežiūros darbus, pakeičiame susidėvėjusias detales naujomis. Esant esminiams gedimams yra atliekamas kapitalinis variklio remontas, kurio metu variklis yra pilnai išrenkamas ir restauruojamos arba keičiamos visos susidėvėjusios detalės.

Skambinkite Universaliam meistrui jau dabar ir užsiregistruokite variklio apžiūrai. Nelaukite, kol bėda taps rimtesnė ir remontas išbrangs. Pasirūpinkite savo automobiliu iš anksto ir atvykę pas mus ir mes suteiksime jūsų varikliui visą reikiamą priežiūrą. Universalus meistras – greita, patikima, nebrangu ir patogu!

Variklių remontas Vilniuje

Kalvarijų gatvė 125-5 korpusas, Vilnius 08221 (Expressauto)

Variklių remontas

(8-666) 11736

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Aciu, puikiai padirbeta! Martynas 08/27/2018
  Palieskite, kad skambintumėte