Tepalų keitimas Vilniuje

Tepalų keitimas – vienas pagrindinių automobilių profilaktikos darbų. Kadangi automobiliai turi labai daug judančių detalių, bet kokios trinties sumažinimas ilgina automobilio tarnavimo laikotarpį bei gerina jo eksploatacines savybes. Reguliarus tepalų keitimas užtikrina sumažintą judančių dalių trintį, taip sumažinantis dilimą, susidėvėjimą ir pavojingų temperatūrų susidarymą.

Kadangi automobiliai turi aibę įvairiausių mechanizmų ir konstrukcijų, atliekančių konkrečias funkcijas įvairiomis eksploatacinėmis sąlygomis bei apimtimis, suprantama, kodėl yra būtina derinti specifinius tepalus skirtingų mechanizmų atveju. Dėl to tepalų rinkoje galima rasti įspūdingai didelį tepalų pasirinkimą.

Tepalai yra skirstomi į tris gaminimo principo kategorijas. Pirmoji kategorija yra mineraliniai tepalai, kurie yra gaminami iš naftos; antroji kategorija – sintetiniai tepalai, kurie yra gaminami maišant specialias chemines medžiagas; ir trečioji bei paskutinė yra organiniai tepalai, kurie yra gaminami iš augalinės ir gyvulinės kilmės riebalų.

Tepalai taip pat yra skirstomi į konsistencijos kategorijas, kurių yra keturios – dujiniai, skysti, plastiniai ir kieti. Tačiau, automobiliams dažniausiai yra naudojami tik skysti ir plastiniai tepalai. Skysti tepalai taip pat yra vadinami alyva.

Jeigu reikia pagalbos, susisiekite su mūsų Automobilių servisu, skambindami telefonu (8-666) 11736 arba susisiekti su mumis el. paštu info@universalusmeistras.lt. Universalus meistras – universalus sprendimas!

Tepalų Keitimas

Tepalų keitimo dažnumas priklauso nuo to, kiek ir kaip yra eksploatuojamas automobilis ir kokio senumo jis yra. Naujesni automobiliai reikalauja retesnio keitimo, o senesni – dažnesnio. Taip pat, jeigu važiuojate trumpesnius atstumus, tai tepalus keisti prireiks dažniau, o važiuojant ilgesnes distancijas – rečiau. Rekomenduojama keisti tepalus kas 10–15 tūkst. kilometrų.

Geriausias ir bene vienintelis patikimas tepalų keitimo rodiklis yra kilometražo sekimas. Kai kurie vairuotojai teigia, kad senus tepalus galima atpažinti iš jų spalvos. Tačiau, dėl senatvės spalvą keičiančių tepalų rūšių yra pavienės, nes kai kurie tepalai apskritai būna tamsūs, o kiti tepalai keičia spalvą daug greičiau negu iš tiesų pasenėja. Todėl geriausiai yra stebėti kilometražą.

Prireikė pakeisti tepalus? Jokių problemų! Universalaus meistro automobilių mechanikų komanda – jūsų paslaugoms. Mūsų automobilių ekspertai yra įgudę, licencijuoti ir profesionalūs specialistai, taikantys tik laiko patvirtintus ir efektyvius metodus, o dirbdami naudoja modernias ir operatyvias technologijas bei įrankius.

Universalaus meistro automobilių mechanikų komanda – jūsų paslaugoms! Atvykite į mūsų automobilių servisą, o mes viskuo pasirūpinsime. Ilgai laukti nereikės, o rezultatas bus ilgalaikis. Jeigu turite klausimų arba norite atvykti į servisą, skambinkite telefonu (8-666) 11736 arba rašykite el. laišką adresu info@universalusmeistras.lt. Universalus meistras – universalus sprendimas.

Tepalų keitimas Vilniuje

(8-666) 11736

Tepalų keitimo kaina

Jeigu įtariate, kad reikia pakeisti tepalus, tuomet maloniai kviečiame susisiekti su mumis arba tiesiog atvykti į Universalaus meistro automobilių mechanikų servisą. Mūsų automobilių specialistai yra turi visus būtinus įgūdžius bei kompetencijas, taiko tik efektyvius laiko patvirtintus metodus, ir naudoja operatyvią ir modernią remonto įrangą.

Dirbame tik su kokybiškais tepalais, gaminamais pripažintų gamintojų: Millers Oils, Eurol, Castrol, Elf, Ravenol, Shell, Mobil, Liqui-Moly, ENEOS, Fuchs, Gulf, Total, Valvoline, Repsol ir daugeliu kitų. Atvykite pas Universalų meistrą – mūsų specialistai apžiūrės ir priderins labiausiai tinkančius tepalus pagal jūsų automobilio mechaninius komponentus.

Universalaus meistro automobilių mechanikų komanda – jūsų paslaugoms! Pristatykite savo automobilį į mūsų servisą, o mes viską sutvarkysime. Mūsų ekspertų darbas yra operatyvus, efektyvus ir veiksmingas. Jeigu turite klausimų arba norite pasikonsultuoti, skambinkite telefonu (8-666) 11736 arba rašykite el. laišką adresu info@universalusmeistras.lt. Universalus meistras – universalus sprendimas.

Kitos paslaugos

Tepalų keitimas Vilniuje

 • Tepalų keitimas variklyje, variklio alyvos lygio patikrinimas/papildymas
 • Tepalų keitimas pavarų dėžėje mechaninėje, pavarų dėžes alyvos lygio patikrinimas/papildymas
 • Tepalų keitimas pavarų dėžėje automatinėje, reduktoriaus alyvos lygio patikrinimas/papildymas
 • Tepalų keitimas reduktoriuje
 • Eksploatacinių skysčių lygio patikrinimas/papildymas
 • Konsultavimas

Automatinių pavarų dežių taisykla Vilniuje

Kalvarijų gatvė 125-5 korpusas, Vilnius 08221 (Expressauto)

Skambinkite jau dabar!

(8-666) 11736

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Puiki komanda, tikrai grįšiu ne kartą! Jonas K. 02/23/2018
  Palieskite, kad skambintumėte