Sankabos keitimas

Sankaba – transporto priemonės techninė detalė skirta atjungti ir sujungti transmisiją nuo veikiančio variklio. Sankabos keitimas (remontas) yra atliekamas tuomet, kai yra pažeidžiama (nudėvima) viena iš sankabos dalių. Dažniausiai tai būna smagratis, sankabos diskas, diskatorius arba sankabos guolis. Vis tik sankabos remontas dažnu atveju nėra efektyvus arba naudingas finansiškai ir negali užtikrinti reikiamo techninio patikimumo, todėl sankabos keitimas yra dažniausiai pasitaikantis problemos šalinimo būdas

Nors automobilio sankabos eksploatacijos laikas priklauso nuo vairavimo būdo ir įpročių, sankaba vis tik priklauso dylančių automobilių dalių grupei. Automobilių gamintojai rekomenduoja atlikti periodinę sankabos patikrą, tačiau bėgant laikui dyla sankabos disko frikciniai antdėklai, diskatorius bei kitos dalys, tad pasiekus tam tikrą ridą, ateina laikas sankabą keisti nauja. Kokybiškas sankabos keitimas (remontas) užtikrina ilgalaikį sankabos funkcionavimą ir leidžia tikėtis sklandaus, nepertraukiamo sankabos darbo.

Universalus meistras teikia profesionalias sankabos priežiūros, keitimo ir remonto paslaugas. Mūsų patikimi ir patyrę auto meistrai puikiai žino visus sankabos veikimo niuansus ir gali greitai bei kokybiškai ją pakeisti. Jei norite išvengti nemalonių sankabos trūkčiojimų ir veikimo defektų, patikėkite savo automobilį mūsų profesionalams ir jie nedelsiant pašalins esamas problemas.

Sankabos keitimas vilniuje Sankabos keitimas

Sankabos keitimas Vilniuje

(8-666) 11736

Kodėl rinktis mus?

Greitis. Universalaus meistro automobilių remonto komanda dirba greitai, gerai ir patikimai. Būtent greitas darbas yra tai, kas išskiria mus iš kitų, todėl stengiamės dirbti efektyviai greitai šalindami gedimus. Jums neteks be automobilio būti ištisas savaites ir laužyti galvą, kaip keliauti į darbą, nes sankabos remontą atliksime taupydami jūsų laiką. Jei vis dar manote, kad greitas sankabos pakeitimas nėra įmanomas, išbandykite mūsų serviso paslaugas!

Užtikrintumas. Dirbdami užtikrintai gebame būti patikimi. Aukšta mūsų specialistų kvalifikacija padeda greitai ir tiksliai identifikuoti sankabos problemas ir pritaikyti tinkamiausią sprendimą problemoms pašalinti. Puikiai žinome dažniausiai pasitaikančius sankabos gedimus ir atpažįstame šių gedimų požymius. Tai leidžia efektyviai atlikti remontą bei užtikrinti darbų patikimumą.

Pagalba. Greitas darbas ir profesionalus požiūris į klientus visuomet leidžia klientams jaustis gerai. Sulaukdami specialistų atsakymų į kylančius klausimus žmonės įgauna pasitikėjimą, todėl gali jaustis ramūs dėl atliekamų sankabos remonto darbų. Nuolatinė pagalba ir konsultacijos suteikia klientams visą reikiamą informaciją, todėl žmogus gali suvokti kas tiksliai yra daroma jo automobiliui bei kokia yra esama remonto stadija.

Profesionalumas. Profesionalumo ir kompetencijos trūkumas neretai tampa priežastimi, kodėl sankabos keitimas neduoda reikiamo rezultato. Skirtingų sankabos dalių išmanymas leidžia atlikti reikiamus veiksmus problemoms pašalinti ir išvengti tokių klaidų, kaip pvz. nesilaikymas užveržimo eiliškumo, blogas sankabos disko centravimas, diskatoriaus perkaitinimas ir pan. Tik patyrę ir šioje srityje dirbantys profesionalai gali užtikrinti sklandų darbą ir naujos sankabos ilgalaikį funkcionavimą.

Sankabos keitimas kaina

Kitos paslaugos

Sankabos keitimas kaina

Sankabos keitimo kaina priklauso nuo automobilio markės ir sankabos tipo, todėl yra apskaičiuojama kiekvienam individualiam atvejui. Jeigu norite sužinoti tikslią sankabos remonto kainą skambinkite nurodytais kontaktais arba atvykite į apžiūrą. Mūsų meistrai profesionaliai įvertins sankabos būklę, nustatys gedimo priežastis ir atliks kokybišką remontą. Kreipkitės į Universalaus meistro komandą ir mes maloniai atsakysime į visus jūsų klausimus ir atliksime sankabos keitimą jums patogiu metu. Patikimas darbas, malonus aptarnavimas, profesionalus požiūris ir garantuotas rezultatas yra tai, kuo pasižymi Universalaus meistro specialistai. Atvykite pas mus ir pamirškite visas jus ir jūsų automobilį kankinančias problemas, nes mes jas sprendžiame greitai ir lengvai!

Sankabos keitimas Vilniuje

Kalvarijų gatvė 125-5 korpusas, Vilnius 08221 (Expressauto)

Sankabos keitimas

(8-666) 11736

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Aciu, puikiai padirbeta! Tomas 08/27/2018
  Palieskite, kad skambintumėte