Mechaninių pavarų dėžių remontas

Mechaninių pavarų dėžių remontas yra atliekamas atsiradus ar pastebėjus pavarų dėžės defektus. Daugeliu atvejų tokio remonto nesunkiai galima išvengti prižiūrint ir laiku sutepant pavarų dėžių detales, tačiau retas vairuotojas į tai žiūri rimtai, todėl mechaninių pavarų dėžių remontas tampa neišvengiamas. Dažniausiai pasitaikantys defektai yra sudilusios atbulinės eigos krumpliaračio ir perjungimo šakutės ašies skylės, sriegių įtrūkimai, pažeisti pavarų dėžių velenai, tačiau pavarų dėžių remontas yra atliekamas ir esant smulkesniems gedimams.

Jei savo automobilyje pastebėjote bent menkiausią pašalinį garsą sklindantį iš mechaninės pavarų dėžės arba pavarų perjungimas tapo nesklandus/nešvarus, nieko nelaukę kreipkitės pas patyrusius Universalaus meistro profesionalus.

Mechaninių pavarų dėžių remontas viliuje Mechaninių pavarų dėžių remontas

Mes greitai nustatysime mechaninės pavarų dėžės defektus, surasime gedimo priežastis, efektyviai pašalinsime problemines vietas ir užbėgsime už akių rimtesniems gedimams taupydami jūsų išlaidas. Turime visus reikiamus įrankius ir techniką, kuri leidžia darbus pradėti ir atlikti greitai negaištant žmonių laiko, o pavarų dėžėms remontuoti pasitelkiame vienus iš geriausių specialistų šalyje.

Mechaninių pavarų dėžių remontas Vilniuje

(8-666) 11802

Kodėl rinktis mus?

Atsakomybė. Laikome save atsakingais už atliekamą darbą. Pavarų dėžių svarba yra prilyginama variklio svarbai, todėl čia yra reikalingas kruopštus ir atsakingas darbas. Dauguma automobilių servisų siekdami padidinti apyvartas apsiima vykdyti per daug užsakymų, todėl darbo kokybė būna nustumta į antrą planą. Mes siekiame, kad kiekvienas remontas būtų ilgalaikis ir nereikėtų prabėgus keliems mėnesiams taisyti blogai atlikto darbo.

Organizuotumas. Sklandus serviso darbas yra neįmanomas bet tinkamo darbų organizavimo. Mūsų specialistai yra gerai susidirbę ir pasiskirstę užduotis, kiekvienas puikiai žino savo rolę, todėl taip sutaupome daug laiko. Pasižymime sklandžia komunikacija ne tik su klientais, bet ir komandos viduje. Norėdami greitai ir lengvai suremontuoti mechaninę pavarų dėžę kreipkitės į Universalų meistrą ir neturėsite jokių komplikacijų.

Kokybė. Siekdami užtikrinti reikiamą darbų kokybę kruopščiai planuojame serviso darbo laiką, reguliuojame darbų gausą ir užrašymus. Neapsiimame užsakymų daugiau nei jų galime kokybiškai įgyvendinti, todėl suremontavę pavarų dėžę pas mus galite tikėtis ilgo ir sėkmingo jos tarnavimo. Pamirškite pakartotinius važiavimus dėl tos pačios neišspręstos problemos. Universalus meistras suteiks jums tai, ko negali kiti.

Jūs klauskite, mes atsakysime. Skatiname malonų bendravimą ir profesionalų klientų aptarnavimą, todėl sulaukę klausimų būsime patenkinti galėdami jums padėti. Išklausysime jūsų, tinkamai įsigilinsime į problemas ir padėsime jas išspręsti. Mūsų profesionalių meistrų nuomonė visada suteiks naudos. Padėsime jums suprasti atsiradusių defektų priežastis, reikalingo remonto eigą bei atskleisime darbų terminus.

Mechaninių pavarų dėžių remontas kaina

Kitos paslaugos

Mechaninių pavarų dėžių remontas kaina

Pavarų dėžių remontas – atsakingas ir svarbus darbas. Rinkitės meistrus, kurie gerai išmano savo sferą, turi reikiamos patirties ir labiau už viską vertina kokybę. Neatsakingas darbas gali iššaukti sunkesnius pavarų dėžės bei variklio defektus ir ženkliai išauginti remonto išlaidas. Vos tik pastebėję pašalinius garsus arba kitus pavarų dėžės darbo pasikeitimus staigiai reaguokite ir užsirašykite į servisą. Tiksli mechaninių pavarų dėžių remonto kaina priklauso nuo gedimo sunkumo ir yra tiksliau nustatoma po apžiūros. Kreipkitės nurodytais kontaktais, užsirašykite į apžiūrą ir apsaugokite savo automobilį nuo sudėtingo remonto.

Universalus meistras padės tiksliai nustatyti gedimus, atliks greitą apžiūrą ir pritaikys optimalų ir tik tokį remontą, kuris yra būtinas jūsų automobiliui. Parinkdami reikiamą remonto tipą stengiamės taupyti jūsų remonto išlaidas, todėl Universalus meistras taps užtikrintu ir jums naudingu pasirinkimu.

Mechaninių pavarų dėžių remontas Vilniuje

Mechaninių pavarų dėžių remontas

(8-666) 11802

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Aciu, puikiai padirbeta! Justas 08/27/2018
  Palieskite, kad skambintumėte