Automatinių pavarų dėžių remontas Vilniuje

Dauguma Lietuvos vairuotojų vairuoja automobilius, kuriuose yra įmontuotos mechaninės pavarų dėžės. Todėl retam lietuviui atitenka malonumas (arba vargas) turėti automatiškai pavaras perjungiančią pavarų dėžę. Tačiau, tiek vienas, tiek kitas pavarų dėžių variantas reikalauja priežiūros ir kartais net remonto darbų.

Automatinių Pavarų Dėžių Remontas Vilniuje atliekamas daugelį metų šioje srityje išdirbę ekspertų, kurie gali padėti jums su bet kokiais automobilių gedimais. Remontuojame pavarų dėžes, keičiame tepalus bei teikiame kitas susijusias paslaugas. Jeigu reikia pagalbos, susisiekite su mūsų Automobilių servisu, skambindami telefonu (8-666) 11802 arba susisiekti su mumis el. paštu info@universalusmeistras.lt. Universalus meistras – universalus sprendimas!

Automatinių Pavarų Dėžių Remontas

Automatinės pavarų dėžės

Pliusai. Automatinių pavarų dėžių pagrindinis pliusas yra patogumas. Tiesiog pagalvokite: vairuotojas neprivalo perjunginėti bėgių, kas gali tapti itin įkyru didmiesčiuose, kai reikia nuolatos stabdyti ir važiuoti. Rankos visada išlieka ant vairo, kas užtikrina visišką automobilio kontrolę ir saugumą, o po kojomis tik du pedalai – ir paprasčiau, ir saugiau!

Minusai. Auksinė taisyklė mechanikoje: kuo daugiau komponentų, tuo daugiau priežiūros ir remonto. Automatinės pavarų dėžės yra struktūriškai sudėtingesnės negu mechaninės, todėl automatinės pavarų dėžės eksploataciniai ir pirkimo kaštai yra palyginamai didesni. Taip pat automatinės pavarų dėžės sunaudoja daugiau kuro, nes sukimo momentas nėra išmaniai valdomas.

Priežiūra. Siekdami apsaugoti automatinę pavarų dėžę ir prailginti jos tarnavimo laiką, ekspertai rekomenduoja laiku keisti pavarų dėžės tepalus. Savaime suprantama – pigūs nekokybiški tepalai mažai kuo padės ir nesikreipkite į specialistus, kurie nėra licencijuoti pavarų dėžių mechanikai. Tokiu būdu galite labai greitai pabloginti pavarų dėžės funkcionalumą.

Gedimai. Jeigu automatinė pavarų dėžė pradeda gesti, tai bus akivaizdu. Gali pradėti tekėti lauk tepalai, gali atsirasti keisti kvapai bei garsai ir gali pakisti automobilio reakcija ir manevringumas. Dauguma naujos laidos automobilių turi jutiklinius indikatorius, parodančius tokius gedimus. Tokiu atveju stipriai rekomenduojama nedelsti ir ieškoti pagalbos. Universalus meistras – jūsų paslaugoms!

Automatinių pavarų dėžių remontas Vilniuje

(8-666) 11802

Automatinių pavarų dėžių remonto kaina

Norėdami apsaugoti automobilio automatinę pavarų dėžę ir pailginti jos tarnavimo laiką, specialistai rekomenduoja laiku keisti pavarų dėžės tepalus. Atminkite, kad pigūs nekokybiški tepalai mažai kuo padeda, o kreiptis į nelicencijuotus specialistus nėra tikslo, nes pavarų dėžės remontas reikalauja kruopštumo, įgūdžių ir žinių. Atidavę automobilį į netinkamas rankas galite ženkliai pabloginti pavarų dėžės funkcionalumą.

Automobilio automatinei pavarų dėžei pradėjus gesti, tuojau pat tai suprasite. Dažniausi gedimų simptomai: tepalų tekėjimas, keistų kvapų ir garsų atsiradimas ir automobilio manevringumo pablogėjimas. Daug naujos kartos automobilių turi indikatorius, kurie parodo tokio pobūdžio gedimus. Jeigu pastebėjote nesklandumus ar gedimus, nedelskite ir kreipkitės į profesionalus. Universalus meistras – jūsų paslaugoms!

Universalaus meistro automobilių mechanikai – daug metų automobilių mechanikos srityje išdirbę ekspertai. Jie gali padėti jums atsiradus bet kokiems automobilių gedimams. Taisome pavarų dėžes, keičiame tepalus bei teikiame kitas susijusias paslaugas. Aptikote gedimus? Skambinkite telefonu (8-666) 11802 arba susisiekite su mumis el. paštu info@universalusmeistras.lt. Universalus meistras – universalus sprendimas!

Automatinių pavarų dėžių remontas Vilniuje

 • Visiškas automatinių pavarų dėžių remontas
 • Visiškas pusiau automatinių dėžių remontas
 • Automatinės pavarų dėžės diagnostika ir analitika kompiuteriu
 • Automatinės pavarų dėžės elektros instaliacijos remontas
 • Automatinės pavarų dėžės elektronikos ir kompiuterio remontas
 • Profilaktinis ir neprofilaktinis automatinių pavarų dėžių alyvos keitimas
 • Automatinės pavarų dėžės filtrų keitimas
 • Konsultavimas automatinių pavarų dėžių klausimais

Automatinių pavarų dežių taisykla Vilniuje

Upės g. 5, Vilnius 09308

Skambinkite jau dabar!

(8-666) 11802

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai

  REVIEWS
  5(based on 2 reviews)
  • Puikiai atliko automatinės pavarų dėžės remontą, ačiū! Jolita 02/22/2018
  • Nissan x trail 2008m 2,5l benzinas 124 kw reikalingas automatines dezes remontas cvt variatorius ar remontuojate ir kokia apytiksle kaina?dekoju. Aleksandras 09/28/2018
  Palieskite, kad skambintumėte