Elektromobilių remontas Vilniuje

Elektromobilių remontas arba diagnostika yra reikalingi nustatant bei šalinant elektromobilių gedimus. Nors statistiškai elektromobiliai genda rečiau, nei vidaus degimo varikliu varomi automobiliai, yra mažiau tarpusavyje besijungiančių detalių, o techninius aptarnavimus taip pat reikia daryti rečiau, vis tik elektromobilius taip pat gali ištikti įvairios sisteminės, techninės ar elektroninės problemos. Dažnai pasitaikantis gedimas – elektromobilio išsikrovimas važiuojant, taigi kai kurie gedimai yra pakankamai rimti ar net pavojingi.

Gaila, tačiau elektromobilių savininkai ne visuomet atsakingai žiūri į elektromobilių gedimų užuominas. Stringantis atrakinimas ir užvedimas, laikini sistemos trikdžiai, įspėjamieji indikatoriai labai dažnai perspėja apie poreikį apsilankyti servise, tačiau ne visi suskuba ten važiuoti, juk elektromobiliai beveik negenda, tiesa? Deja, tai nėra tiesa ir elektromobilių mechanikai jums tai patvirtins.

Jeigu pastebėjote bet kokį požymį, kad jūsų elektromobilis galimai genda, nieko nelaukite – atvykite į Universalaus meistro elektromobilių remonto servisą ir mes akimirksniu nustatysime, kur slypi problema bei apsaugosime jūsų elektromobilį nuo didesnių galimų komplikacijų. Darbui pasitelkiame pažangias technologijas ir meistrų patirtį, todėl užtikriname kokybiškas paslaugas per trumpą laiką. Elektromobilių remontas dar niekada nebuvo toks greitas ir patogus. Atvykite į mūsų servisą Vilniuje, gaukite profesionalią konsultaciją ir netrukus vėl galėsite mėgautis savo ekologiška transporto priemone!

Vinilinių grindų klojimas Vilniuje

(8-666) 11802

Kodėl rinktis mus?

Patikima įranga. Įranga, dirbant su elektromobiliais, yra ypač svarbus komponentas, siekiant užtikrinti serviso darbo kokybę. Turime pažangią tiek kompiuterinę, tiek mechaninę įrangą, kuri mums visus darbus padeda atlikti greičiau ir tiksliau. Elektromobilių technologijos tobulėja ir vystosi ypač sparčiai, todėl tai suvokdami nuolatos atnaujiname turimą įrangą, kad galėtume sklandžiai dirbti su visų markių ir modelių elektromobiliais.

Pažangios elektromobilių diagnostikos programos. Turint reikiamą įrangą galima daug greičiau ir tiksliau aptikti elektromobilio gedimus ar klaidas, taip sutaupant tiek klientų, tiek serviso darbo laiką. Papildomai, tai lemia mažesnes remonto išlaidas, kadangi problema yra identifikuojama tiksliai, todėl nereikia pakartotinio detalių išrinkimo, siekiant suprasti, kur slypi problema. Pažangi diagnostikos programa, tai tiesiausias kelias į efektyvų ir sėkmingą elektromobilio remontą.

Patirtis. Žinoma, bet kokia įranga netektų vertės, jei su ja dirbtų nekompetetingi specialistai. Mes užtikriname, kad mūsų komandoje darbuotųsi meistrai, kurie turi ne tik aukštą kompetenciją, bet ir reikalingą tokio darbo patirtį. Įprast mechanikai, kurie pratę dirbti su benzininiais ar dyzeliniais automobiliais čia ne visuomet ras sau darbo, kadangi elektromobilių specifika yra visiškai kitokia, todėl reikia ir atitinkamos specializacijos šiems darbams atlikti.

Profesionalumas. Universalus meistras žino, kad profesionalumas yra neatskiriamas kokybiškų paslaugų bruožas. Esame savo srities profesionalai, todėl kiekvienas žinome, ką ir kodėl darome. Prie skirtingų komponentų ir sistemų dirba tik tos srities specialistai, tad galime užtikrinti teisingą, tikslų ir kokybišką elektromobilių aptarnavimą bei remontą. Darbuotojų profesionalumas yra nepakeičiamas bet kokioje srityje, tačiau čia jis yra dar svarbesnis.

Elektromobilių remontas kaina

Elektromobilių remontas iš esmės negali būti suplanuojamas ir dažniausiai yra vykdomas, kai nutinka bėda, neveikia ar stringa atskiri sisteminiai automobilio komponentai, kyla problemų su mašinos užvedimu ir eksploatavimu. Norėdami sužinoti tikslią savo elektromobilio remonto kainą, paskambinkite nurodytais kontaktais arba atvykite į mūsų servisą ir mūsų specialistai maloniai jus pakonsultuos, atliks jūsų automobilio diagnostiką ir nustatys gedimo priežastis. Nustatę problemas pateiksime jums tikslią remonto kainą. Esame lankstūs ne tik teikiamų paslaugų atžvilgiu, bet ir kainodara, todėl tikime, kad čia jūs rasite tai, ko reikia jums ir jūsų elektromobiliui!

Vaikiškų elektroninių automobilių neremontuojame

Kitos paslaugos

Elektromobilių remontas

(8-666) 11802

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Ačiū, būtinai jus rekomenduosiu. Tomas 10/30/2019
  Palieskite, kad skambintumėte