Automobilio stiklų keitimas Vilniuje

Automobilių stiklai yra gana patvarūs, kad galėtų atlaikyti didelę dalį galimų pavojų ir nepatogumą sukeliančių veiksnių – viskas nuo kritulių iki vidutinio dydžio paukščių neturėtų sukelti problemų. Tačiau, vagystės ar avarijos jau gali sukelti ženklių keblumų, o tuščios vietos apklijavimas celofano plėve, lipnia juosta arba audinio pluoštu nėra geras sprendimas.

Dažniausia stiklai yra keičiami dėl to, kad jie yra vienu ar kitu būdu sudaužomi. Avarijų atveju gali nukentėti bet kuris ar net visi automobilio langai. Vagystės atveju dažniausiai nukenčia tų durelių langas, už kurių yra kažkas vertingo. Net jeigu ir nieko vertingo automobiliuose nelaikote, vagys niekada negali to žinoti ir vis tiek gali daužti stiklą. Nelaimingi atsitikimai dėl vaikų žaidimų taip pat yra neišvengiami.

Jeigu reikia pagalbos, susisiekite su mūsų Automobilių servisu, skambindami telefonu (8-666) 11839 arba susisiekti su mumis el. paštu info@universalusmeistras.lt. Universalus meistras – universalus sprendimas!

Automobilio Stiklų Keitimas

Autmobilio stiklų keitimas

Automobilių stiklai taip pat gali būti keičiami dėl susibraižymo. Subraižymas yra neišvengiamas, nes automobilio langai ankščiau ar vėliau vis tiek bus nuleidžiami ir pakeliami, kuomet smulkūs akmenukai ar kitas purvas gali užstrigti tarp guminės juostos ir stiklo, o priekinį stiklą gali pažeisti valytuvų ir purvo derinys. Taip pat, klimato sąlygos, pvz. kruša, gali pažeisti stiklo paviršių, o temperatūros kaita gali suformuoti mikroįtrūkius.

Galiausiai, pasitaiko tokių atveju, kad langas gali būti nuleidžiamas, bet daugiau nepakilti. Langų nuleidimo ir kėlimo sistemų gedimai gali pažeisti langus – jų nesudaužys, bet galimai subraižys. Be to, pasaulyje yra registruojami atvejai, kai brokuotas ar pažeistas stiklas spontaniškai suskyla, spėjamai dėl temperatūros pokyčių. Tokiu atveju skylimas tiesiog neatlaiko aplinkos veiksnių ir subyra.

Universalaus meistro ekspertai gali padėti su visomis galimomis stiklų problemomis: su priekiniais ir galiniais stiklais, durų langais, stoglangiais, ir automobilio veidrodėliais. Užsakome, pakeičiame ir užtikriname darbų kokybę suteikdami garantiją. Dirbame su mechaniniais ir elektroniniais langų mechanizmais bei panoraminiais stiklais.

Universalaus meistro automobilių mechanikai – profesionalūs, licencijuoti ir daugelį metų šioje srityje dirbantys ekspertai. Specialistai praktikoje naudoja modernius stiklo ir šukių šalinimo bei įrengimo metodus. Šiuolaikiška automobilių stiklų montavimo įranga leidžia mūsų ekspertams užtikrinti kokybišką darbą ir nepriekaištingus rezultatus.

Universalaus meistro automobilių mechanikų komanda – jūsų paslaugoms! Maloniai kviečiame apsilankyti mūsų automobilių servise, kur mūsų ekspertai įvertins situaciją ir išspręs problemą. Gerus rezultatus garantuojame! Daugiau informacijos galite gauti paskambinę telefonu (8-666) 11839 arba parašę el. laišką adresu info@universalusmeistras.lt. Universalus meistras – universalus sprendimas.

Automobilio stiklų keitimas Vilniuje

(8-666) 11839

Automobilio stiklų keitimo kaina

Automobilių stiklai yra patvarūs ir atlaiko daugumą pavojų ar nepatogumą sukeliančių veiksnių. Kentėti lietaus, sniego, krušos ar net mažyčių paukštelių tikrai nereikės. Tačiau, rimtas problemas sukelia vagystės ir avarijos atvejai, kuomet stiklas tikrai subyra, o tokie sprendimai kaip apklijavimas celofano plėve, lipnia juosta arba audinio pluoštu nėra tinkamas sprendimas. Taip tik dar daugiau nemalonumų pritrauksite.

Universalaus meistro specialistai teikia visus stiklų keitimo sprendimus: dirbame su priekiniais ir galiniais stiklais, durų langais, stoglangiais, ir automobilio veidrodėliais. Užsakome, keičiame ir užtikriname darbų kokybę, nes suteikiame garantiją. Taip pat galime padėti su mechaniniais ir elektroniniais langų mechanizmais bei panoraminiais stiklais. Ir visa tai už tikrai prieinamą kainą! Norint sužinoti kiek tiksliai viskas jums kainuos, skambinkite mūsų specialistams, papasakokite kas atsitiko ir iš karto gausite adekvatų pasiūlymą.

Universalaus meistro automobilių mechanikų komanda – jūsų paslaugoms! Subyrėjus stiklui nelaukite stebuklo – tiesiog atvykite į mūsų automobilių servisą! Jeigu iškilo klausimų, galite susisiekti su mumis telefonu (8-666) 11839 arba parašyti el. laišką adresu info@universalusmeistras.lt. Universalus meistras – universalus sprendimas.

Automobilių stiklų keitimas Vilniuje

Ozo g. 20, Vilnius 07149 (Glasauta)

Kitos paslaugos

Autmobilių stiklų keitimas

(8-666) 11839

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Stiklą pakeitė labai greitai, ačiū! Janina 02/22/2018
  Palieskite, kad skambintumėte