Žibintų poliravimas Vilniuje

Pripažinkite – vienas nuostabiausių pojūčių yra turėti švarų ir tvarkingą it naują automobilį. Tas pats švaros ir gaivos jausmas, patiriamas ką tik susitvarkius namus ar garažą, taip pat įmanomas ir sutvarkius automobilį. Siekiant tvarką palaikyti, yra būtina pasirūpinti ne tik automobilio vidumi, bet ir išore. Tuo galima pagerinti ne tik automobilio estetiką, bet ir jo funkcionalumą.

Eksploatuojant automobilį, labiausiai yra paveikiamas jo priekis – visgi dideliu greičiu važiuodamas automobilis yra veikiamas įvairaus pobūdžio dulkių ir šiukšlių, ir bet kuriuo atveju saulės ir lietaus. Tokiu atveju kenčia visi priekyje esantys paviršiai ir komponentai, įskaitant automobilių žibintus. Laikui bėgant, aplinkos poveikis gali ir stipriau paveikti žibintų apsauginį stiklą – nuo saulės gali pageltonuoti, o nuo dulkių susibraižyti ir tapti matinis. Tam sutvarkyti nebeužteks paprasčiausio skudurėlio.

Automobilio žibintus galima sutvarkyti keliais būdais. Paprasčiausias jų būtų tiesiog pakeisti žibintus. Tačiau, tai gali būti brangu, o jeigu būtina užsisakyti žibintus iš užsienio – gali tekti ilgai laukti. Kitas sprendimas yra valymas cheminėmis medžiagomis. Tačiau, specialistai teigia, kad tai nėra idealiausias sprendimas, nes tai gali būti neveiksminga, o ir kartais rezultatai gali būti atvirkštiniai.

Jeigu reikia pagalbos, susisiekite su mūsų Automobilių servisu, skambindami telefonu (8-666) 11839 arba susisiekti su mumis el. paštu info@universalusmeistras.lt. Universalus meistras – universalus sprendimas!

Žibintų Poliravimas

Žibintų poliravimas

Rekomenduojame net nešvaistyti laiko su minėtais metodais, o iškart imtis žibintų poliravimo – tai praktiškiausias ir veiksmingiausias sprendimas žibintams restauruoti. Tai yra procesas, kuomet nuo žibintų yra nuvalomi įsisenėję purvai, panaikinami subraižymai bei pageltonėjimas. Šiame procese yra naudojamas poliruoklis, poliravimo pasta, švelnus švitrinimo popierius, vanduo, bei kitos būtinos medžiagos.

Žibintų būklė tik blogėja su kiekviena kelione automobiliu. Kuo ilgiau delsite, tuo didesnė taps problema. Laikui bėgant žibintų stiklas susibraižo, todėl šviesa ne taip efektyviai prasiskverbia pro ją. Tai daro įtaką matomumui tamsiuoju paros metu, o nematydami kelio, galite sužaloti ne tik save, bet ir savo keleivius ar kitus eismo dalyvius, nes išauga avarijos tikimybė.

Universalaus meistro automobilių mechanikų komanda – jūsų paslaugoms! Restauruojame automobilių žibintus poliravimo būdu. Pasirūpiname visomis būtiniausiomis medžiagomis, atliekame visus reikalingus darbus, o jums belieka tik mėgautis galutiniu rezultatu. Patikėkite savo automobilį mūsų ekspertams.

Susisiekite su mumis telefonu (8-666) 11839 arba parašykite žinutę el. pašto adresu info@universalusmeistras.lt. Universalus meistras – universalus sprendimas.

Žibintų poliravimas Vilniuje

(8-666) 11839

Žibintų poliravimo kaina

Žibintams restauruoti egzistuoja keletas metodų. Tačiau, rekomenduojame iškart imtis tikslingiausių ir efektyviausių sprendimų – žibintų poliravimo. Tai procesas, kuomet nuo žibintų yra nuvalomi įsisenėję purvai, panaikinami subraižymai bei saulės sukeliamas pageltonėjimas. Poliruojant yra naudojamas poliruoklis, poliravimo pasta, švelnus švitrinimo popierius, bei kitos medžiagos.

Atminkite, kad eksploatuojant automobilį žibintų būklė tik blogėja. Nedelskite, nes problema tik didės. Laikui bėgant braižosi žibintų stiklas, todėl iš už jo sklindanti šviesa ne taip efektyviai prasiskverbia. Tai paveikia matomumą tamsiuoju paros metu. Nematydami kelio, galite sužaloti ir save, ir savo keleivius, ir kitus eismo dalyvius.

Universalaus meistro automobilių mechanikų komanda – jūsų paslaugoms! Restauruojame automobilių žibintus teikdami poliravimo paslaugas. Pasirūpinsime visomis būtiniausiomis medžiagomis ir atliksime visus reikalingus darbus, kad jums to nereikėtų daryti! Beliks tik mėgautis galutiniu rezultatu. Ir visa tai už tikrai prieinamą kainą! Norint sužinoti kiek tiksliai viskas jums kainuos, skambinkite mūsų specialistams, papasakokite kas atsitiko ir iš karto gausite adekvatų pasiūlymą. Patikėkite savo automobilį mūsų profesionaliems specialistams.

Žibintų poliravimas Vilniuje

Ozo g. 20, Vilnius 07149 (Glasauta)

Kitos paslaugos

Universalaus meistro automobilių mechanikų komanda – jūsų paslaugoms! Esant žibintų poliravimo poreikiui, nelaukite stebuklo – tiesiog atvykite į mūsų automobilių servisą! Jeigu iškilo klausimų, galite susisiekti su mumis telefonu (8-666) 11839 arba parašyti el. laišką adresu info@universalusmeistras.lt. Universalus meistras – universalus sprendimas.

Žibintų poliravimas

(8-666) 11839

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Dėkui! Vitalij 02/23/2018
  Palieskite, kad skambintumėte