Automobilio stiklų remontas Vilniuje

Automobiliams pritaikyti stiklai yra pakankamai patvarūs, kad atlaikytų daugumą galimų pavojų ir nepatogumų. Būtent dėl tvirto stiklo esate apsaugotas nuo įvairiausių kritulių, mažų bei didelių šiukšlių ir įvairių paukščių. Tačiau bet koks trinktelėjimas – tiek menkas, tiek stipresnis – daro įtaką stiklui bei jo tvirtumui ir vientisumui.

Sakoma, kad lašas po lašo ir akmenį pratašo. Tas pats galioja ir automobilio stiklui. Tai, kas mums atrodo kaip menkas veiksnys, turi žymų poveikį ilgainiui. Ženklus temperatūros pokytis ar skirtumas, smulkūs akmenukai, šiukšlės bei kruša po truputį alina stiklą, tad tvirtesniam objektui spontaniškai dideliu greičiu atlėkus į aplinkos paveiktą langą galite likti ir nustebę, ir be stiklo.

Jeigu reikia pagalbos, susisiekite su mūsų Automobilių servisu, skambindami telefonu (8-666) 11839 arba susisiekti su mumis el. paštu info@universalusmeistras.lt. Universalus meistras – universalus sprendimas!

Automobilio Stiklų Remontas

Automobilio stiklų remontas

Įskilimai gali būti įvairūs: taškiniai, t. y. akies, žvaigždės, paukščio formos ir pan., arba išilginiai, t. y. kai įskyla linijos pavidalu. Išilginiai įskilimai yra laikomi sunkesniu pažeidimu, nes nėra įmanoma efektyviai pristabdyti tolimesnį skylimą. Tačiau, taškiniai įskilimai yra nesiplečiantis pažeidimas, todėl stiklo pataisymas ženkliai pagerina bendrą tvirtumą.

Jeigu stiklo pažeidimas yra smulkus – maždaug iki 2,5 cm skersmens – tuomet stipriai rekomenduojame užklijuoti šią vietą lipnia juosta, kad įskilimas neblogėtų ir kad purvo nepatektų. Jeigu purvas visgi pateko, tai atsargiai išvalykite jį ir tuomet padenkite apsaugine juosta. Tada imkite telefoną ir susisiekite su Universaliu meistru.

Universalaus meistro automobilių mechanikų komanda – jūsų paslaugoms. Mūsų profesionalūs ir licencijuoti ekspertai turi daug metų patirties automobilių ir jų remonto srityje. Pasitelkdami laiko įrodytus modernius remonto ir restauravimo metodus bei pažangią techninę bei mechaninę įrangą, Universalaus meistro specialistai gali padėti išspręsti visas jūsų automobilio problemas.

Jeigu įskilo jūsų automobilio stiklas, nedvejokite. Net menkiausias įskilimas gali sumažinti stiklo tvirtumą 90 procentų! Mūsų specialistai turi visą reikiamą įrangą bei medžiagas stiklo įtrūkimams ir įskilimams taisyti. Atsiradus stiklo problemoms, skambinkite mums telefonu (8-666) 11839 arba rašykite el. paštu info@universalusmeistras.lt. Universalus meistras – universalus sprendimas.

Automobilio stiklų remontas Vilniuje

(8-666) 11839

Automobilio stiklų remonto kaina

Automobilių stiklas yra ypač tvirtas. Tačiau, atsiradus įskilimui ar įtrūkimui, stiklas praranda beveik 90 procentų patvarumo. Tai sukelia didelį pavojų ne tik vairuotojui, bet ir keleiviams. Vibracija ar kiti smūginiai veiksniai gali bet kuriuo metu sutrupinti stiklą, todėl rekomenduojame aptikus įskilimą ar įtrūkimą tuojau pat imtis būtinų priemonių!

Įskilimai būna įvairūs: taškiniai – akies, žvaigždės, paukščio formos ir pan., arba išilginiai – kai įskyla linijos pavidalu. Išilginiai įskilimai yra sunkiau sutvarkomi, nes nėra galimybės 100 proc. pristabdyti tolimesnį skylimą. Tačiau, taškiniai įskilimai yra nesiplečiantys, todėl tokio stiklo defekto ištaisymas ženkliai pagerina bendrą tvirtumą.

Jeigu stiklo pažeidimas yra mažas, t. y. iki 2,5 cm skersmens, tai rekomenduojame užklijuoti šią vietą lipnia juostele – taip įskilimas neblogės ir nepateks purvo į šią vietą. Jeigu visgi patenka purvas, tai labai atsargiai jį išvalykite ir tada priklijuokite apsauginę juostą. Tuomet paimkite telefoną ir skambinkite Universaliam meistrui!

Stiklo remonto kainos priklauso nuo aplinkybių ir defekto masto. Tiksliausiai kainą galime paskaičiuoti jums atvykus į mūsų servisą ir leidus mūsų profesionaliems ekspertams įvertinti stiklo būklę.

Automobilinių stiklų taisykla Vilniuje

Ozo g. 20, Vilnius 07149 (Glasauta)

Kitos paslaugos

Automobilio stiklų remontas

(8-666) 11839

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Sutinku, automobilio stiklų remontas tikrai gera kaina, rekomenduoju! Max 02/22/2018
  Palieskite, kad skambintumėte