Automobilių stiklų tamsinimas Vilniuje

Automobilių stiklų tamsinimas - patogus ir gražus automobilio išorės akcentas dėl kelių svarbių priežasčių. Viena iš jų - tamsintų stiklų pagalba galima papildomai apsisaugoti nuo žalingųjų UV spindulių, ypač, jei tenka daug laiko praleisti automobilyje. To dėka ne tik išvengiama nepageidaujamų saulės spindulių, bet tuo pačiu apsaugomas salono vidus nuo išblukimo. Karštomis vasaros dienomis tokie langai tampa išsigelbėjimu nuo kaitrios saulės, kas sukuria tikrą komfortą. Dar viena priežastis, kodėl verta tamsinti automobilių stiklus - tai saugumas. Padengtas specialia plėvele stiklas nepatenka į automobilio salono vidų dūžio metu. Stiklo šukės išsilaiko prilipusios prie plėvelės. Tokiu būdu galima apsisaugoti nuo galimų traumų.

Automobilių stiklų tamsinimas suteikia automobiliui išskirtinumo, originalumo bei privatumo. Tokie stiklai automobilyje patogu tuomet, kai vežiojami mažamečiai vaikai. Be to, nesimato daiktų, paliktų ant sėdynių. Neretai automobilių stiklų tamsinimas labiau vertinamas dėl praktinės naudos nei dėl estetinio vaizdo. Spalvą automobilio stiklo tamsinimui galite pasirinkti pas specialistus arba pasitikėti jų rekomendacijomis. Specialios plėvelės yra gaminamos naudojant pažangias technologijas, o gamintojai tarpusavyje konkuruoja dėl nepriekaištingos kokybės.

Norint tamsinti automobilio stiklus, reikia nepamiršti, kad LR įstatymai draudžia tai daryti ant priekinių bei pirmųjų šoninių durų stiklų nuo tam tikro užtamsinimo lygio. Priekinio stiklo viršutinę dalį galima šiek tiek patamsinti, bet ne daugiau kaip 15 cm nuo viršaus. Jei nuspręsite, kad automobilio stiklų tamsinimas yra jums aktualus - kreipkitės į profesionalius Universalaus meistro specialistus.

Automobilių stiklų tamsinimas

(8-666) 11839
Automobilių stiklų tamsinimas

Kodėl rinktis mus?

Patikimumas. Esame patikima ir į klientus orientuota komanda. Mums svarbus galutinis rezultatas ir klientų pasitikėjimas. Stengiamės patenkinti kiekvieno užsakovo pageidavimus bei suteikiame aukšto lygio paslaugas. Kiekvienas patikėtas mums darbas, net ir mažiausias, mums yra svarbus ir išskirtinis. Rūpinamės savo reputacija, nes ją sukuria mūsų atlikti darbai bei puikus ir aiškus bendravimas

Profesionalūs meistrai. Profesionalus, greitas bei patogus aptarnavimas - Universalaus meistro vizitinė kortelė. Mes suprantame, kad tik kokybiškai atlikti darbai ir suteiktos paslaugos gali patenkinti klientų lūkesčius. Nuolat tobulėjame, gilindami profesines žinias, domėdamiesi rinkos naujovėmis bei technologijomis.

Operatyvumas. Mūsų komanda - darni, gerai organizuota bei lanksti. Kiekvienai problemai spręsti surandame individualų sprendimą net jei tai nestandartinė situacija. Kadangi esame profesionalų komanda, siekiame kuo greičiau ir kokybiškiau atlikti mums patikėtas užduotis.

Glaudus bendradarbiavimas. Mes palaikome glaudžius santykius ne tik su savo partneriais, bet ir su klientais. Stengiamės kaip įmanoma greičiau atsakyti į užklausimus elektroniniu paštu, telefonu ir sms žinutėmis. Siekiame išlaikyti pasitikėjimu grįstus tarpusavio santykius, paremtus profesionaliu ir atsakingu bendravimu. Reaguojame greitai, prisitaikome prie besikeičiančių aplinkybių, taip sudarydami visas sąlygas mumis pasitikėti.

Automobilių stiklų tamsinimas kaina

Automobilių stiklų tamsinimo paslaugas suteikia daugelis salonų, įmonių bei pavienių meistrų. Tačiau labai svarbu, kad šį darbą atliktų patirties turintis šios srities žinovas. Tik kokybiškai užtamsinti stiklai, naudojant aukštos kokybės plėvelę, gali tarnauti ne vienerius metus ir nekelti jokių rūpesčių. Kreipkitės į Universalaus meistro komandą - ir jūsų automobilis taps praktišku ir išskirtiniu. Jei norite sužinoti, kiek jums kainuos tamsinti langai, susisiekite su mumis ir mes pasiūlysime jums individualų sprendimą. Paskambinkite nurodytais telefonų numeriais ir mes greitai bei operatyviai stsakysime į jums rūpimus klausimus. Patikėkite savo automobilio stiklų tamsinimo rūpesčius patikimiems Universalaus meistro automobilių stiklų tamsinimo profesionalams!

Automobilių stiklų tamsinimas Vilniuje

Ozo g. 20, Vilnius 07149 (Glasauta)

Kitos paslaugos

Automobilių stiklų tamsinimas

(8-666) 11839

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Ačiū, būtinai jus rekomenduosiu. Tomas 10/02/2019
  Palieskite, kad skambintumėte