Automobilio priekinio stiklo keitimas Vilniuje

Viena iš neretai pasitaikančių bėdų automobilių turėtojams bei savininkams - priekinio stiklo keitimas, atsiradus giliems ir ryškiems įtrūkimams ar defektams. Pirmiausiai, kodėl verta ir reikia keisti stipriai pažeistą stiklą – tai jūsų pačių saugumas. Antra, nemalonu vairuoti, kai įtrūkimai bei įskilimai blogina matomumą bei vaizdą. Visais atvejais, kai reikia keisti stiklą, iškyla klausimas, kas galėtų profesionaliai ir kokybiškai atlikti šį kruopštų darbą.

Rinkoje yra gausu specializuotų įmonių, kurios užsiima stiklų keitimu įvairiuose miestuose. Taip pat galima kreiptis į savo automechaniką ar servisą, kuris jums tvarko bei prižiūri automobilį – tikėtina, jog gausite pasiūlymų. Galima pasidomėti, kokie variantai, kokios kainos ir tendencijos. Visą reikalingą informaciją tikrai rasite ir internete.

Jeigu turite abejonių, ar reikia priekinį stiklą keisti ar remontuoti, siūlome paprastą būdą: paimkite 2 eurų monetą ir pridėję prie įtrūkimo jį išmatuokite. Jei įtrūkimas mažesnis už monetą, nėra ryškus ir ne vairuotojo lango pusėje - galite bandyti stiklą sutvarkyti be keitimo. Tačiau, jei defektas didesnis už 2 eurų monetą, yra vairuotojo lango pusėje ir nutolęs nuo lango krašto daugiau nei 6 cm - stiklą keisti privalu ir būtina.

Koks tinkamiausias stiklas automobiliui, priklauso nuo automobilio modelio bei techninių charakteristikų. Tad tik profesionalūs automobilių serviso meistrai ir specialistai parinks ir nustatys, koks stiklas reikalingas jūsų automobiliui. Universalaus meistro specialistai pataria netaupyti šiai problemai, nes tik kokybiškas stiklas, sumontuotas profesionalų tarnaus ilgai, o jūsų saugumas bus garantuotas.

Automobilio priekinio stiklo keitimas

(8-666) 11839
Automobilio priekinio stiklo keitimas

Kodėl rinktis mus?

Ilgametė patirtis. Turbūt neatsirastų vairuotojo, kuris savo automobilio stiklo keitimą patikėtų tiesiog išmanančiam apie automobilius žmogui. Juk to negana, kad automobilis būtų prižiūrėtas, techniškai tvarkingas ir saugus. Be to, kiekvienas vairuotojas nori, kad jo automobilį tvarkytų patyrę ir savo darbą išmanantys profesionalai. Universalaus meistro komandoje dirba atsidavę savo darbui, turintys specialų išsilavinimą bei ilgametę patirtį specialistai. Norite saugaus vairavimo - patikėkite mums savo automobilį!

Kokybiškas aptarnavimas. Mums svarbus kiekvienas klientas, tad Universalaus meistro specialistai greitai ir operatyviai pasirūpins jūsų automobiliu. Kaip įmanoma per trumpesnį laiką sutvarkysime, patikrinsime ir grąžinsime jums jūsų automobilį. Kultūringas ir mandagus bendravimas, įsiklausymas ir kokybiški patarimai bei aptarnavimas džiugina mūsų klientus. Mes stengiamės, kad jums būtų patogu!

Lankstumas. Esant sparčiam gyvenimo tempui, automobilis tampa kasdienybe, be kurio neįsivaizduojame savo gyvenimo. Tam, kad jums lengviau būtų išspręsti problemas bei atsiradusius rūpesčius dėl automobilio - Universalus meistras čia ir dabar yra jūsų paslaugoms. Mes turime operatyviai ir lanksčiai dirbančią profesionalų komandą, tad greitas ir patogus aptarnavimas garantuotas.

Platus paslaugų spektras. Universalus meistras siūlo įvairias paslaugas, reikalingas jūsų automobilio priežiūrai ar remontui. Profesionaliai ir atsakingai įvertiname kiekvieno automobilio būklę, tad jums tereikia savo automobilį patikėti mums. Efektyvios paslaugos už prieinamą kainą jus tikrai nudžiugins.

Automobilio priekinio stiklo keitimas kaina

Mes nesiūlome pigiausio stiklo jūsų automobiliui. Tas, kas pigu - turi trumpalaikį nesaugumo efektą. Mes jums siūlome saugumą, kokybę ir patogų aptarnavimą. Jei norite sužinoti automobilio stiklo keitimo kainą, paskambinkite mums nurodytais telefonų numeriais ir mes suteiksime išsamią informaciją bei pateiksime individualų pasiūlymą pagal jūsų automobilio markę. Universalaus meistro specialistai keičia automobilių stiklus ne tik lengviesiems automobiliams, bet ir visureigiams, mikroautobusams bei įvairiems sunkiasvoriams automobiliams. Priekinio stiklo keitimui mūsų meistrai suteiks garantiją ir pasiūlys profesionalią automobilio priežiūrą bei aptarnavimą. Prireikus, atliksime remontą bei pasiūlysime jums puikų kainos ir kokybės santykį!

Automobilio priekinio stiklo keitimas Vilniuje

Ozo g. 20, Vilnius 07149 (Glasauta)

Kitos paslaugos

Automobilio priekinio stiklo keitimas

(8-666) 11839

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Ačiū, būtinai jus rekomenduosiu. Tomas 10/02/2019
  Palieskite, kad skambintumėte