Elektromobilių aptarnavimas Vilniuje

Elektromobilių aptarnavimas, tai periodinė apžiūra, kurios metu yra patikrinami arba pakeičiami tam tikri automobilio komponentai, peržiūrimas sistemos darbas ir užtikrinamas tolimesnis elektromobilio eksploatavimas. Priklausomai nuo gamintojo, elektromobilio aptarnavimą reikia atlikti ties tam tikra nuvažiuotų kilometrų riba. Pavyzdžiui, Tesla model S automobiliui gamintojas pirmąjį aptarnavimą rekomenduoja daryti nuvažiavus tik 70 tūkst. kilometrų, Nissan Leaf didesnių ar mažesnių aptarnavimų reikalauja kas 12 tūkst. kilometrų, taigi panašiai, kaip ir įprastas automobilis. Vis dėlto, kitaip nei vidaus degimo varikliu varomi automobiliai, elektromobiliai neturi daugelio komponentų, kuriuos reikia keisti ar prižiūrėti: kuro, tepalo filtrų, turbinos, sankabos, greičių dėžės, kuro įpurškimo sistemos bei vidaus degimo variklio, kuriame gausu gendančių komponentų.

Elektromobilių aptarnavimas privalo būti atliekamas atsižvelgiant į gamintojų reikalavimus, todėl labai svarbu savo elektra varomą automobilį patikėti autorizuotam autoservisui, kuriame dirba patyrę meistrai. Universalus meistras siūlo būtent elektromobilių aptarnavimo paslaugą jūsų automobilio reikmėms. Nuodugniai patikriname reikalingus elektromobilio komponentus, važiuoklę, stabdžių sistemą, elektrinio variklio darbą, kėbulą, vairo kolonėlę, pakeičiame oro filtrus bei atliekame visus kitus būtinus aptarnavimo darbus. Suteikiame kokybiškas paslaugas, kad jūsų elektromobilis būtų tvarkingas ir laiku prižiūrėtas.

Elektromobilių aptarnavimas

(8-666) 11802

Kodėl rinktis mus?

Patirtis. Panaudodami savo darbuotojų ilgametę patirtį suteikiame reikiamas elektromobilių serviso paslaugas. Mūsų meistrų patirtis yra tai, kas sukuria kokybę, o tai ypač vertina mūsų klientai. Palikdami savo elektromobilį pas profesionalus, galėsite būti ramūs, kad jūsų automobiliu bus tinkamai pasirūpinta. Naudokitės tuo, ko galbūt negausite kitur.

Kompetencija. Elektromobilių aptarnavimas reikalauja patikimos įrangos, kurią valdytų pakankamai kompetencijos turintys asmenys. Nuolatos keliame savo darbuotojų kvalifikaciją, sekame elektromobilių technologijų naujienas ir užtikriname, kad būtume tinkamai pasiruošę. Elektromobilių srityje viskas tobulėja labai greitai, tad pastoviai tobuliname tiek savo žinias, tiek įgūdžius siekdami suteikti kokybišką aptarnavimą visiems elektromobiliams.

Lankstumas. Universalus meistras demonstruoja lankstų požiūrį į klientą bei jo poreikius. Esame pasirengę ne tik atlikti standartinę jūsų elektromobilio patikrą, bet ir padėti esant kitoms problemoms. Ne paslaptis, jog elektromobilių savininkams iškyla įvairių klausimų, susijusių su elektromobilio eksploatacija ir valdymu, tad mes esame pasirengę suteikti visą pagalbą jūsų patogumui. Atliksime ne tik aptarnavimą, bet ir reikalui esant suremontuosime ar pakeisime sugedusias detales naujomis, todėl jums nekils jokių rūpesčių.

Technologijos. Elektromobiliai ir jų gamyba yra paremta naujausiomis technologijomis, todėl tam, kad būtų suteiktas kokybiškas jų aptarnavimas, būtina turėti pažangią įrangą, kuri padėtų atlikti diagnostiką bei leistų nustatyti problemines vietas. Mes turime visą reikiamą įrangą, todėl galime pasiūlyti ne tik greitą, bet ir patikimą pagalbą jūsų elektromobiliui.

Elektromobilių aptarnavimas kaina

Siekdami užtikrinti elektromobilių aptarnavimo kokybę, visus aptarnavimo darbus atliekame pagal konkretaus gamintojo pateiktus reikalavimus. Nuodugniai apžiūrėsime visus reikiamus komponentus, atsižvelgdami į nuvažiuotus kilometrus ir pritaikysime tik būtinas remonto paslaugas. Aptarnavimo kainą lemia gamintojo rekomendacijos, elektromobilio bendra būklė ir kilometražas. Atsižvelgus į šiuos aspektus ir atlikus apžiūrą, yra pateikiama galutinė elektromobilio aptarnavimo kaina. Norėdami pasiteirauti, kokie komponentai turėtų būti patikrinti jūsų elektromobiliui, paskambinkite mums nurodytais kontaktais, pateikite informaciją apie savo turimą transporto priemonę ir sužinokite, kokie galimi darbai laukia. Mes maloniai jus pakonsultuosime visais klausimais, suteiksime esminę informaciją, todėl viską žinodami galėsite pasirinkti jums tinkantį aptarnavimo laiką. Stengiamės suteikti kokybiškas paslaugas kiekvienam. Kreipkitės į Universalaus meistro elektromobilių aptarnavimo specialistus ir pasirūpinkite savo elektromobiliu laiku.

Kitos paslaugos

Elektromobilių aptarnavimas

(8-666) 11802

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Ačiū, būtinai jus rekomenduosiu. Tomas 10/30/2019
  Palieskite, kad skambintumėte