Padangų keitimas Vilniuje

Padangos – bene dažniausiai keičiamas bet kokios transporto priemonės elementas. Žinant, kad padangos yra keičiamos bent du kartus per metus – vasaros ir žiemos sezonui – o avarijos ar nusidėvėjimo atveju ir dažniau, be padangų keitimo tikrai nei vienas automobilio savininkas neapsieis. Būkite budrūs ir laiku pasirūpinkite galinčiu padėti ekspertu – Universaliu meistru.

Aukštos kokybės padangos – tai daug daugiau nei tik galėjimas važiuoti automobiliu. Turėti geras padangas reiškia pasirūpinti saugumu kelyje. Tinkamesnės ir kokybiškesnės padangos neleis automobiliui slysti nuo kelio ar stabdant. Be to, geresnis sukibimas bei tinkamas padangų slėgis sumažina kuro sąnaudas ir neleidžia blogai kelio dangai pažeisti automobilį ir jo komponentus.

Be to, aukštos kokybės ir tinkamai pakeistos padangos užtikrina malonesnę ir geresne važiavimo patirtį. Automobilis yra geriau valdomas, sukeliama mažiau išorinio triukšmo ir automobilis ne taip reaguoja į kelio defektus. Nauda yra abipusė – tinkamos padangos taip pat tausoja kelio dangą. Tokiu būdu ji reikalauja mažiau priežiūros, yra mažiau pažeidžiama ir ilgiau tarnauja.

Universalaus meistro automobilių mechanikai – jūsų paslaugoms! Mūsų kvalifikuoti, patyrę ir licencijuoti ekspertai padės jums išspręsti visas su padangomis siejamas problemas. Viskas nuo paprasčiausio padangų pripūtimo ir slėgio suvienodinimo iki padangų keitimo. Mūsų specialistai taip pat konsultuoja įvairiais padangų ir ratų klausimais bei pasiūlo įvairius sprendimus jūsų automobiliui.

Jeigu reikia pagalbos, susisiekite su mūsų Automobilių servisu, skambindami telefonu (8-666) 11736 arba susisiekti su mumis el. paštu info@universalusmeistras.lt. Universalus meistras – universalus sprendimas!

Padangų Keitimas

Kodėl yra svarbu pasirūpinti padangų kokybe?

Yra du esminiai veiksniai. Pirmiausiai tai užtikrina saugumą. Geros padangos – tai visiška kontrolė kelyje. Turėdami daugiau galimybių suvaldyti automobilį, pasirūpinsite savo, keleivių bei kitų eismo dalyvių saugumu. Savaime suprantama, kad tai ir sumažina finansinius kaštus, nes išvengiama daugiau avarijų.

Ir visų antrą – rimta investicija užtikrina rimtą grąžą. Jeigu investuojate į tinkamas padangas, jos ilgiau tarnauja, geriau apsaugo automobilį nuo kelio sukeliamų pavojų bei žalos ir pagerina eksploatacines savybes, kuomet sutaupote dėl mažesnių kuro sąnaudų. Sumokėję šiek tiek daugiau dabar, sutaupysite keleriopai ir ne tik sau, bet ir valstybiniams keliams padarysite paslaugą.

Prireikė pakeisti padangas ar kitų su padangomis siejamų paslaugų? Daugiau neieškokite – Universalus meistras jūsų paslaugoms! Montuojame, keičiame, pripučiame, balansuojame padangas ir atliekame daugelį kitų paslaugų. Kviečiame susisiekti su mumis telefonu (8-666) 11736 arba parašykite el. laišką adresu info@universalusmeistras.lt. Universalus meistras – universalus sprendimas.

Padangų keitimas Vilniuje

(8-666) 11736

Padangų keitimas Vilniuje

Padangos yra bene dažniausiai keičiama bet kurios transporto priemonės dalis. Jos visada yra keičiamos bent dukart per metus – prieš vasaros ir prieš žiemos sezoną. Tačiau, avarijos ar susidėvėjimo atvejais jos yra pakeičiamos ir dažniau. Nei vienas automobilio savininkas tikrai neapsieis be padangų keitimo. Todėl būkite budrūs ir pasirūpinkite padangų ekspertu – Universaliu meistru.

Padangas keisti yra svarbu dėl daugelio priežasčių, bet išskiriamos dvi pagrindinės. Visų pirma, tai garantuoja saugumą kelyje. Kokybiškos padangos reiškia visišką kontrolę. Turėdami geresnes galimybes valdyti automobilį, taip pat pasirūpinsite savo, keleivių bei kitų eismo dalyvių saugumu. Tai ilgainiui sumažina finansinius kaštus, nes išvengiama avarijų ir kokybiškas produktas tarnauja ilgą laiką.

Kitos paslaugos

Padangų keitimo kaina

Gera investicija garantuoja gerą grąžą. Jeigu investuojate į kokybiškas padangas, jos ilgiau tarnauja, labiau apsaugo automobilį nuo kelio sukeliamo pavojaus ir žalos, ir gerina eksploatacines automobilio savybes, dėl ko sutaupote, nes sumažėja kuro sąnaudos. Sumokėję šiek tiek daugiau, sutaupysite keleriopai ir padarysite sau bei valstybiniams keliams paslaugą.

Atsiprašome, bet tikslių kainų šiuo metu - neturime, dėl platesnės informacijos - skambinkite

Padangų montavimas ir keitimas X EUR
Padangų remontas X EUR
Padangų pildymas oru X EUR
Padangų pildymas inertinėmis dujomis X EUR
Padangų diangostika X EUR
Ratų balansavimas / suvedimas X EUR
Konsultavimas padangų klausimais X EUR

Universalaus meistro padangų ekspertai siūlo padangų keitimo bei pildymo oru, ratų balansavimo, konsultavimo ir daugelį kitų susijusių paslaugų. Daugiau informacijos galite gauti paskambinę telefonu (8-666) 11736 arba parašę el. laišką adresu info@universalusmeistras.lt. Universalus meistras – universalus sprendimas.

Padangų keitykla Vilniuje

Kalvarijų gatvė 125-5 korpusas, Vilnius 08221 (Expressauto)

Skambinkite jau dabar!

(8-666) 11736

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Ačiū labai! Ilona 02/22/2018
  Palieskite, kad skambintumėte