Automobilio dažymas Vilniuje

Galima sakyti, kad yra dviejų tipų žmonės – tie, kuriems pasisekė, ir tie, kuriems ne taip pasisekė. Turime omenyje, kad ne kiekvienas gauna pasirinkti, kokios spalvos automobilį turės. Retais atvejais žmogus turi pasirinkimą. Kitais atvejais tiesiog sutampa, kad norimas automobilis yra būtent tos spalvos, kurios nori. Tretiems – tenka susitaikyti su tuo, ką turi, arba imtis dažų ir perdažyti.

Automobilių dažymas – tai daug pastangų ir išteklių reikalaujanti veikla. Dažant automobilius yra būtinas nepriekaištingas kruopštumas, speciali metodika, įvairiausi įrankiai, didelis žinių bagažas, taip pat įvairaus pobūdžio dažai ir dažymo procesuose reikalingos pagalbinės medžiagos. Siekiant išgauti pageidaujamą spalvą, reikia labai daug padirbėti. Geriausi rezultatai – pas Universalų meistrą. Susisiekite su mūsų Automobilių servisu dėl daugiau informacijos.

Automobilio dažymas

Automobilio dažymas 

Universalaus meistro automobilių dažytojų komanda siūlo viso automobilio dažymo paslaugas. Mūsų profesionalių ir įgudusių dažytojų komanda gali padėti visiškai perdažyti arba ištaisyti dažymo brokus bei pažeidimus – tiek viso automobilio, tiek atskirų jo komponentų. Tiesiog atvažiuokite su savo automobiliu į mūsų servisą ir pasakykite, ko pageidaujate. Viskuo pasirūpinsime!

Siūlome platų dažų sprendimų pasirinkimą. Dirbame su metaliko, perlamutro ar akrilo ir lako kombinacijomis. Taip pat galime derinti papildomus dažų skiediklius ir priedus, užkertančius kelią rūdžių, dažų plėvelės formavimuisi ir dažų senėjimo efektui. Spalvų asortimentas yra praktiškai beribis, o jeigu kurios nors spalvos ir neturėsime – tai sumaišysime arba užsakysime. Viskas jūsų patogumui.

Taip pat atliekame kitas su automobilio kėbulo dažymu siejamas paslaugas, tokias kaip automobilio ardymas, plovimas, nuriebalinimas, dažymo procesų metu taikomos apsaugos priderinimas ir kt. Nudažius automobilį taip pat galime jį nulakuoti, priklausomai nuo taikomų dažų. Automobilius dažo profesionalūs, licencijuoti ir patyrę specialistai, todėl galutinis rezultatas bus aukščiausios kokybės ir ilgą laiką puoš bei saugos jūsų automobilį.

Dažai atlieka daug svarbesnę funkciją, nei galite pagalvoti. Be savaime suprantamos estetinės funkcijos, dažai yra būtini siekiant tinkamai apsaugoti automobilį nuo aplinkos poveikio ir korozijos. Dažai taip pat gali padėti atnaujinti automobilį – naujas dažų sluoksnis tikrai atrodys įspūdingiau nei laiko ir kitų veiksnių paveikti dažai.

Automobilio dažymas Vilniuje

(8-666) 11736

Automobilio dažymas Vilniuje

Universalaus meistro automobilių dažytojai siūlo viso automobilio ir jo komponentų dažymo paslaugas. Mūsų patyrę ir įgudę automobilių dažytojai gali visiškai perdažyti arba ištaisyti dažymo brokus bei pažeidimus, nesvarbu, ar tai bebūtų viso automobilio, ar atskirų jo dalių. Atvažiuokite pas mus su savo automobiliu. Įgyvendinsime visus jūsų automobilio dažymo norus!

Mes siūlome platų dažų tipų ir spalvų pasirinkimą. Mūsų meistrai dirba su metaliko, perlamutro ir akrilo bei lako deriniais. Taip pat turime galimybes maišyti su papildomais dažų skiedikliais ir priedais, kurie užkerta kelią rūdžių, dažų plėvelės formavimuisi ir dažų senėjimo efektui. Spalvų asortimentas – praktiškai beribis. Jeigu neturėsime spalvos – sumaišysime arba užsakysime.

Atliekame ir kitas su automobilio dažymu susijusias paslaugas, pvz. automobilio ardymas, plovimas, nuriebalinimas, dažymo apsaugos priderinimas, konsultavimas ir kt. Priklausomai nuo taikomų dažų, nudažius automobilį taip pat galime lakuoti. Susipažinkite su žemiau pateiktomis Universalaus meistro paslaugomis.

Kitos paslaugos

Automobilio dažymo kaina

Atsiprašome, bet tikslių kainų šiuo metu - neturime, dėl platesnės informacijos - skambinkite

Variklio gaubto / skyriaus dažymo darbai X EUR
Sparno / purvasargio / ratlankio dažymo darbai X EUR
Apatinio, viršutinio, priekinio ar galinio panelio dažymo darbai X EUR
Stiklo panelio dažymo darbai XEUR
Slenksčio dažymo darbai X EUR
Statramsčio dažymo darbai X EUR
Durų dažymo darbai X EUR
Bagažinės durų dažymo darbai X EUR
Stogo panelio dažymo darbai X EUR
Bagažinės dangčio ir skyriaus dažymo darbai X EUR
Grotelių dažymo darbai X EUR
Bamperio dažymo darbai X EUR
Viso kėbulo dažymo darbai X EUR
Paruošimo dažymui medžiagos X EUR
Atskirų automobilio komponentų poliravimas X EUR
Viso automobilio paviršiaus poliravimas X EUR

Automobilių dažykla Vilniuje

Kalvarijų gatvė 125-5 korpusas, Vilnius 08221 (Expressauto)

Skambinkite jau dabar!

(8-666) 11736

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Nudažė mano automobilį tiesiog puikiai 🙂 Ačiū! Jonas 02/22/2018
  Palieskite, kad skambintumėte