Bamperių remontas Vilniuje

Bamperiai – automobilio saugumą ir estetiką užtikrinanti dalis. Nepaisant to, kad pagrindinė bamperio funkcija yra apsaugoti vairuotoją ir patį automobilį nuo rimtesnio kalibro pavojaus, pvz. automobilių kaktomuša, jis taip pat yra naudojamas kaip puošiamoji eksterjero dalis. Tačiau, bet kuriuo atveju tai yra komponentas, be kurio nei vienas automobilis negali apsieiti.

Bamperį pažeisti nėra sunku, ypač su plastmasės eksterjeru. Užtenka kitam eismo dalyviui neapskaičiuoti atstumo bestatant automobilį ir tuojau pat galite likti su įbrėžtu ar aplaužytu bamperiu. Tokiu atveju, funkcionaliai bamperis ir toliau suteiks apsaugą automobiliui, bet jau į jį bus sunkiau žiūrėti. Toks bamperis gali kliūti kelių policijai, techninės patikros specialistams ar perspektyviems pirkėjams.

Jeigu reikia pagalbos, susisiekite su mūsų Automobilių servisu, skambindami telefonu (8-666) 11736 arba susisiekti su mumis el. paštu info@universalusmeistras.lt. Universalus meistras – universalus sprendimas!

Bamperiu remontas

Bamperiui sukeliama žala gali būti įvairi. Smulkesni smūgiai gali įbrėžti, įskelti ar įlenkti bamperį. Tokią žalą yra lengva ištaisyti net ir namų sąlygomis, t. y. lipnia juosta, dažais, ir pan. Tačiau, rimtesnio kalibro žala, pvz. sunkus eismo įvykis kelyje, sulaužys bamperį taip, kad jo jau visiškai nesutaisysite. Tokiu atveju beliks tik įsigyti naują.

Bamperiai būna įvairūs. Be to, kad skirtingų automobilių gamintojai parenka skirtingas medžiagas bamperiams gaminti – pvz., plastikas, stiklo pluoštas, metalas ir pan. – bet ir jie būna skirtingų formų, dydžių, tipų ir pan. Vieni būna akivaizdūs ir išsiskiriantys iš automobilio bendros formos, o kiti - integruoti į automobilio dizainą, kuomet jų nesimato.

Bamperių remontas

Ekspertai taiko specialias priemones bamperiams remontuoti ir restauruoti – priemones, kurių paprastai vairuotojai gali neturėti. Mechanikai turi visas galimybes automobilį iškelti aukštyn, taisytiną vietą paruošti remontui, turi visas būtinas medžiagas (stiklo pluoštą, klijus, specialų gruntą, dažus ir kt.), bei patirtį ir įgūdžius, būtinus tinkamai sutaisyti bamperį.

Šie mechanikai – tai Universalaus meistro automobilių ekspertai. Įskilo ar sulūžo bamperis? Jokių problemų. Mūsų licencijuoti ir profesionalūs meistrai jums padės išspręsti visas bamperio problemas. Šaliname defektus, restauruojame, montuojame ir dažome tiek priekinius, tiek galinius bamperius – nesvarbu, kokį automobilio modelį vairuojate.

Norite susisiekti su mumis? Skambinkite telefonu (8-666) 11736 arba rašykite el. paštu info@universalusmeistras.lt. Universalus meistras – universalus sprendimas!

Bamperių remontas Vilniuje

(8-666) 11736

Kitos paslaugos

Bamperių remonto kaina

Bamperiai užtikrina automobilio saugumą ir estetiką. Jie ne tik apsaugo vairuotoją bei patį automobilį nuo pavojaus, pvz. automobilių kaktomušos, bet ir papuošia jo eksterjerą. Tai yra komponentas, be kurio nei vienas automobilis negali apsieiti.

Universalaus meistro automobilių ekspertai – jūsų paslaugoms. Mūsų licencijuoti ir profesionalūs meistrai išspręs visas bamperių problemas. Šaliname defektus, restauruojame, montuojame ir dažome tiek priekinius, tiek galinius bamperius – nesvarbu, kokį automobilio modelį vairuojate!

 • plastmasinių bamperių defektų šalinimas
 • plastmasinių bamperių restauravimas
 • metalinių bamperių defektų šalinimas
 • metalinių bamperių restauravimas
 • bamperių užsakymas, keitimas, montavimas
 • bamperių dažymas
 • bamperių profilaktinė patikra
 • konsultacija

Domina Universalaus meistro bamperių taisymo paslaugos? Skambinkite telefonu (8-666) 11736 arba rašykite el. paštu info@universalusmeistras.lt. Universalus meistras – universalus sprendimas!

Bamperių taisykla Vilniuje

Kalvarijų gatvė 125-5 korpusas, Vilnius 08221 (Expressauto)

Skambinkite jau dabar!

(8-666) 11736

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Ačiū vyrams! Paulina 05/30/2018
  Palieskite, kad skambintumėte