Kėbulo remontas Vilniuje

Automobiliai būna įvairių dydžių ir formų. Kiekvienas jų yra pritaikytas specifinėms klimato zonoms, geografinėms teritorijoms, funkcijoms ir pan. Pati populiariausia ir plačiausia automobilių kėbulų kategorija yra lengvieji automobiliai. Tačiau, dažnai galite susidurti ir su kitomis rūšimis, pvz. autobusiukais, autobusais, sunkvežimiais, rekreaciniais automobiliais, visureigiais ir kt.

Avarijų atveju kėbulas paprastai būna labiausiai nukenčianti vieta. Net menkiausios avarijos, pvz. įvažiavimas į kitą automobilį bestatant mašiną aikštelėje, gali pažeisti automobilio kėbulą, ypač lygesnėse jo vietose. Didesni automobiliai yra atitinkamai atsparesni fiziniams smūgiams, tačiau bet kurio tipo mašinos kėbulas gali būti pažeistas veikiant pakankamoms apkrovoms.

Jeigu reikia pagalbos, susisiekite su mūsų Automobilių servisu, skambindami telefonu (8-666) 11736 arba susisiekti su mumis el. paštu info@universalusmeistras.lt. Universalus meistras – universalus sprendimas!

Kėbulo remontas

Mūsų automobilių mechanikai teikia įvairias automobilio kėbulo remonto ir restauravimo paslaugas: automobilio geometrijos matavimas ir atstatymas, kėbulo lyginimas, deformuotų kėbulo vietų taisymas nepažeidžiant dangos, lyginimas be dažymo (su dažymu), kėbulo remontas ir lyginimas naudojant klijuojamą įrangą, konsultavimas kėbulo remonto ir priežiūros klausimais bei kitas paslaugas.

Universalaus meistro automobilių mechanikai turi labai daug patirties su plačiu spektru automobilių kėbulų: sedanų, hečbekų, kabrioletų, dviejų ir keturių durų, egzotinių ir sportinių, lenktyninių, hibridų, minivenų (vienatūrių), džipų, pikapų, mikroautobusų, sunkvežimių, namų ant ratų, autobusų ir daug kitų kėbulųtipų.

Mūsų specialistai dirba su žymių gamintojų automobiliais ir automobilių dalimis: BMW, Volkswagen, Audi, Opel, Toyota, Renault, Ford, Peugeot, Mercedes, Volvo, Nissan, Mazda, Citroen, Honda, Mitsubishi, Škoda, Kia ir daugeliu kitų gamintojų. Kad ir kokį automobilį vairuotumėte ir nesvarbu, kokios kėbulo problemos, esate laukiami Universalaus meistro automobilių servise.

Universalaus meistro automobilių mechanikų komanda – jūsų paslaugoms. Taisome įvairaus pobūdžio ir dydžio kėbulus bei kėbulų pažeidimus ir defektus. Mūsų kvalifikuoti ir profesionalūs ekspertai įvertins automobilio kėbulo būklę ir taikys modernius bei laiko patikrintus sprendimus. Daugiau informacijos galite gauti paskambinę telefonu (8-666) 11736 arba parašęs el. paštu info@universalusmeistras.lt. Universalus meistras – universalus sprendimas.

Kėbulo remontas Vilniuje

(8-666) 11736

Kėbulo remontas

Universalaus meistro automobilių mechanikai yra ypač patyrę specialistai, gebantys dirbti su įvairiais automobilių kėbulais: sedanų, hečbekų, kabrioletų, dviejų ir keturių durų, egzotinių ir sportinių, lenktyninių, hibridų, minivenų (vienatūrių), džipų, pikapų, mikroautobusų, sunkvežimių, namų ant ratų, autobusų ir daugeliu kitų tipų kėbulais.

Mūsų meistrai dirba su žymių gamintojų automobiliais ir automobilių komponentais: BMW, Volkswagen, Audi, Opel, Toyota, Renault, Ford, Peugeot, Mercedes, Volvo, Nissan, Mazda, Citroen, Honda, Mitsubishi, Škoda, Kia ir daugeliu kitų gamintojų. Nesvarbu, kokį automobilį vairuojate ir kokias kėbulo problemas patyrėte – su Universaliu meistru visada rasite sprendimą.

Kitos paslaugos

Kėbulo remonto kaina

Mūsų automobilių mechanikai teikia įvairias automobilio kėbulo remonto ir restauravimo paslaugas: automobilio geometrijos matavimas ir atstatymas, kėbulo lyginimas, deformuotų kėbulo vietų taisymas nepažeidžiant dangos, lyginimas be dažymo (su dažymu), kėbulo remontas ir lyginimas naudojant klijuojamą įrangą, konsultavimas kėbulo remonto ir priežiūros klausimais bei kitas paslaugas.

Atsiprašome, bet tikslių kainų šiuo metu - neturime, dėl platesnės informacijos - skambinkite

Automobilio geometrijos matavimas X EUR
Automobilio geometrijos atstatymas X EUR
Kėbulo lyginimas X EUR
Deformuotų kėbulo vietų taisymas nepažeidžiant dangos X EUR
Deformuotų kėbulo vietų lyginimas be dažymo X EUR
Deformuotų kėbulo vietų lyginimas su dažymu X EUR
Kėbulo remontas ir lyginimas naudojant klijuojamą įrangą X EUR
Konsultavimas kėbulo remonto ir priežiūros klausimais X EUR

Daugiau informacijos apie teikiamas paslaugas galite gauti paskambinę telefonu (8-666) 11736 arba parašęs el. paštu info@universalusmeistras.lt. Universalus meistras – universalus sprendimas.

Kėbulų taisykla Vilniuje

Kalvarijų gatvė 125-5 korpusas, Vilnius 08221 (Expressauto)

Skambinkite jau dabar!

(8-666) 11736

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Dėkui! Vasilij 02/22/2018
  Palieskite, kad skambintumėte