Rūdžių šalinimas Vilniuje

Rūdijimas – tai metalo oksidavimo procesas, kuomet metalas sureaguoja su vandeniu ir oru (arba ore esančia drėgme). Šios reakcijos rezultatas yra grubus ir trupantis geltonos, auksinės, oranžinės, rudos ar panašios spalvos sluoksnis, susiformuojantis ant metalo ir sukeliantis jo struktūrinį irimą. Rūdijimas paveikia tik geležį, bet taip pat gali turėti įtakos geležies lydiniams, pvz. plienui.

Domina mūsų rūdžių šalinimas? Susisiekite su mūsų Automobilių servisu, skambindami telefonu (8-666) 11736 arba susisiekti su mumis el. paštu info@universalusmeistras.lt. Universalus meistras – universalus sprendimas!

Automobilio Rūdžių Šalinimas

Automobilio rūdžių šalinimas

Rūdys yra dažniausia senesnių automobilių problema. Kol automobiliai yra nauji, jie yra struktūriškai sandarūs – visiškai padengti tinkamais dažų ir kitais apsauginiais sluoksniais. Tačiau, laikui bėgant, šie apsauginiai sluoksniai pradeda luptis, kas praveria duris rūdims formuotis ant neapsaugoto metalo. O kai jis atsiranda, būtina tuojau pat imtis prevencinių priemonių!

Rūdijimas turi keleriopą poveikį metalui. Pirmiausiai, metalas pasidengia šiurkščiu rūdžių sluoksniu, kuris tuojau pat rėžia akį. Tačiau, rūdys paveikia ne tik automobilio estetiką. Jos taip pat gali suardyti stiprią metalo struktūrą, paversdamos jį į trapias nuolupas ar net miltelius. Ilgainiui automobilis praranda savo tvirtumą ir gali net neatlaikyti savo svorio, o ką jau sakyti apie jėgas, veikiančias automobilį jam važiuojant.

Automobilio konstrukcijos ne tik praranda tvirtumą – sukeldamos pavojų vairuotojui – bet ir sudaro skyles, pvz. duslintuvuose. Taip pat, aprūdijus varžtams ir veržlėms, gali būti neįmanoma išmontuoti automobilio detalių, ypač jeigu būtinas jų remontas. Todėl yra būtina aptikus rūdis tuojau pat imtis būtinų prevencinių priemonių.

Automobilio prekių parduotuvėse galima įsigyti visas būtiniausias priemones rūdims šalinti ir rūdijimui užkirsti kelią. Tačiau, to nepakanka – taip pat yra būtini žinios bei įgūdžiai rūdims pašalinti, automobilio konstrukcijoms restauruoti ir joms apsaugoti. Nesivarginkite! Geriau patikėkite savo nuostabųjį automobilį mums – Universaliam meistrui!

Atliekame visuotinę automobilio apžiūrą, nustatome rūdijimo šaltinį, šaliname rūdis, panaikiname rūdžių sudarytą žalą ir restauruojame dalis, pasirūpiname tinkama apsauga nuo rūdžių ir konsultuojame visais rūdžių ir rūdijimo klausimais. Reikalingos paslaugos? Skambinkite Universaliam meistrui telefonu (8-666) 11736 arba rašykite el. laišką adresu info@universalusmeistras.lt. Universalus meistras – universalus sprendimas!

Automobilio rūdžių šalinimas Vilniuje

(8-666) 11736

Kitos paslaugos

Automobilio rūdžių šalinimo kainos

Rūdims atsiradus daugelis vairuotojų numoja ranka – sako, kad dar ne per vėlu sutvarkyti problemą ir kad padarys tai kitą savaitę. Dažniausiai tai užsimiršta ir jie net nepastebima, kaip staigiai rūdys padaro ženklią žalą. Tada susiėmę už galvų imasi problemą spręsti ir dažnai padaro net ir dar blogiau. O kodėl? Nes nori sutaupyti! Universalus meistras – jūsų paslaugoms!

Su mūsų automobilių mechanikais tuštinti piniginės neprireiks! Visi rūdžių šalinimo sprendimai už optimalią kainą. Mokėdami už paslaugas gaunate nepriekaištingą darbą, pasirūpinama būtinomis kokybiškomis medžiagomis, padengiami modernios įrangos bei įrankių eksploatacijos kaštai, ir tinkamai įvertinami mūsų profesionalių mechanikų įgūdžiai bei pastangos. O konsultacijos – nemokamos!

Aptikote besiformuojančias rūdis? Nedelskite ir imkitės veiksmų! Skambinkite Universaliam meistrui telefonu (8-666) 11736 arba rašykite el. laišką adresu info@universalusmeistras.lt. Visapusiškai apžiūrėsime, nustatysime rūdijimo šaltinį, pašalinsime rūdis, panaikinsime žalą ir restauruojame dalis ir pasirūpinsime tinkama apsauga nuo rūdžių. Universalus meistras – universalus sprendimas!

Rudžių šalinimas Vilniuje

Kalvarijų gatvė 125-5 korpusas, Vilnius 08221 (Expressauto)

Skambinkite jau dabar!

(8-666) 11736

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Ačiū! Mano opeliukas atrodo kaip naujas 🙂 Justas 02/24/2018
  Palieskite, kad skambintumėte