Duslintuvų remontas Vilniuje

Universalus meistras laikosi nuomonės, kad kiekviena automobilio dalis yra labai svarbi. Ne visos dalys yra būtinos automobiliui važiuoti, bet tikrai reikia visų, kad jis sklandžiai riedėtų. Net estetinės automobilio dalys, pvz. bamperiai, aptakai (spoileriai) ar kėbulo dažai gali paveikti automobilio eksploatacines savybes ir ilgaamžiškumą. Todėl yra būtina užtikrinti visapusę automobilio priežiūrą.

Duslintuvai nėra išimtis. Nors tai ir nėra ta detalė, kuri sugedusi visiškai sustabdys automobilį, bet tai tikra ta dalis, kuri sukels pakankamai didelį galvos skausmą jums ir ypač didelį galvos skausmą aplinkiniams žmonėms. Gal ir prakiuręs duslintuvas didelio pavojaus nesukelia, bet gali gerai išgąsdinti ir vairuotoją, ir nekaltus praeivius, išvydusius, kaip išmetamosios dujos eina iš automobilio dugno, o ne iš jo galo.

Jeigu reikia pagalbos, susisiekite su mūsų Automobilių servisu, skambindami telefonu (8-666) 11736 arba susisiekti su mumis el. paštu info@universalusmeistras.lt. Universalus meistras – universalus sprendimas!

Duslintuvų remontas

Duslintuvų remontas

Lietuvos klimatas pasižymi pakankamai šaltomis žiemomis. Todėl yra būtina valyti sniegą nuo gatvių ir barstyti jas druska – siekiama išvengti eismo įvykių kelyje. Tačiau, tiesioginis druskos kontaktas su automobilio dugnu bei drėgnos oro sąlygos sukelia rūdijimą ir pažeidžia ne tik duslintuvą, bet ir visą automobilį, ypač apatinę jo dalį.

Duslintuvai taip pat gali būti pažeidžiami fizinių faktorių, tokių kaip kelio nelygumų. Važiuodami neasfaltuotu keliu galite dugnu atsitrenkti į kalnelį arba važiuojant žvyru nuo kelio gali atšokti stambesni akmenukai ir greičiau sudėvėti bei ženkliai pažeisti duslintuvą. Taip pat nuolatinis automobilio dugno modifikavimas gali turėti įtakos duslintuvo tarnavimo laikui.

Ką daryti? Skambinti Universalaus meistro automobilių mechanikams. Mes galėsime padėti atsiradus bet kokioms duslintuvo problemomis. Dirbame operatyviai bei profesionaliai. Kokybė garantuota! Su mumis galite susisiekti telefonu (8-666) 11736 arba el. paštu info@universalusmeistras.lt. Universalus meistras – universalus sprendimas.

Duslintuvų remontas Vilniuje

(8-666) 11736

Kitos paslaugos

Duslintuvų remonto kaina

Kad ir kaip norėtume turėti fiksuotą kainą, tačiau tokios neturime. Todėl rekomenduojame paskambinti mūsų meistrams, papasakoti tikslesnę priežastį ir taip pasakysime orientacinę duslituvų remonto kainą.

Kai duslintuvas prakiūra, požymiai tampa akivaizdūs. Dažniausiai pasireiškiantis ženklas yra triukšmingas garsas. Prakiuręs duslintuvas nebeduslina garso ir todėl variklio darbas tampa ypač skardus. Taip pat, priklausomai nuo prakiurimo vietos, duslintuvas gali pradėti leisti išmetamąsias dujas lauk iš netinkamos vietos. Gali ne tik pasirodyti, lyg automobilis dega, bet ir išmetamosios dujos gali lengviau patekti į saloną ir kenkti vairuotojo ar keleivių sveikatai. Todėl rekomenduojame tvarkyti šią problemą nedelsiant!

Mūsų siūlomos duslintuvų paslaugos:

 • Duslintuvo suvirinimas
 • Duslintuvo bei jo komponentų keitimas ir montavimas
 • Duslintuvo tarpinių bei sandarinimo žiedų keitimas
 • Duslintuvo katalizatoriaus šalinimas, keitimas ir montavimas
 • Duslintuvo bakelio keitimas;
 • Duslintuvo kolektoriaus keitimas
 • Konsultavimo paslaugos

Duslintuvų taisykla Vilniuje

Kalvarijų gatvė 125-5 korpusas, Vilnius 08221 (Expressauto)

Skambinkite jau dabar!

(8-666) 11736

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Super, dėkui labai:) Reda 02/22/2018
  Palieskite, kad skambintumėte