Ratlankių dažymas Vilniuje

Yra žmonių, kuriems pasiseka gyvenime, ir yra žmonių, kuriems ne taip pasiseka. Turime omenyje, kad ne visi turi galimybę pasirinkti, kokios spalvos automobilį norėtų turėti. Pirkdamas naują automobilį yra labai maža tikimybė, kad turės pasirinkimą. Tačiau, kartais sutampa, kad norimas automobilis yra tos spalvos, kurios reikia. Treti susitaiko su tuo, ką turi arba imasi dažų.

Automobilių dažymas yra daug reikalaujantis darbas. Dažant automobilius reikalingas ypač didelis kruopštumas, specialūs dažymo metodai, pritaikyti įrankiai, išsamios žinios, bei atitinkami dažai ir dažymui reikalingos pagalbinės medžiagos. Būtina daug dirbti norint išgauti tinkamą spalvą. Tačiau, su gerais specialistais nėra dėl to nerimauti. Geriausi rezultatai – pas Universalų meistrą.

Universalaus meistro automobilių dažytojų komanda – viso ar dalies automobilio dažymo paslaugos, viskas vienoje vietoje. Mūsų dažytojų komanda gali visiškai perdažyti automobilį arba ištaisyti dažymo brokus bei pažeidimus. Maloniai kviečiame atvažiuoti į mūsų automobiliu servisą – įgyvendinsime visus automobilio dažymo norus.

Jeigu reikia pagalbos, susisiekite su mūsų Automobilių servisu, skambindami telefonu (8-666) 11736 arba susisiekti su mumis el. paštu info@universalusmeistras.lt. Universalus meistras – universalus sprendimas!

Ratlankių dažymas

Ratlankių dažymas

Universalus meistras siūlo platų dažų pasirinkimą. Metaliko, perlamutro, akrilo, ir lako deriniai bei atitinkamai kombinuojami papildomi dažų skiedikliai bei priedai, kurie užkerta kelią rūdžių, dažų plėvelės formavimuisi ir dažų senėjimui. Beribis spalvų pasirinkimas ir dažų maišymas bei užsakymas. Ratlankių bei kitų automobilio komponentų dažymas – viskas vienoje vietoje.

Atliekame ratlankių dažymo bei kitas su ratlankių dažymu susijusias paslaugas: dalių išrinkimas, plovimas, nuriebalinimas, apsaugos priderinimas, konsultavimas, ir kt. Priklausomai nuo taikomų dažų, atliekami ir lakavimo paslaugas. Ratlankius ir kitus automobilio komponentus dažo patyrę ir licencijuoti ekspertai. Todėl rezultatas – aukščiausios kokybės ir ilgalaikis.

Dažai yra daugiafunkcinis sprendimas. Automobilio dažai ne tik papuoši automobilį, bet ir tinkamai apsaugo jį nuo aplinkos poveikio ir korozijos. Naujai nudažytas automobilis ar jo dalys taip pat sudaro naujo automobilio įvaizdį, kas gali padėti techninės apžiūros ar pardavimo atvejais. Nauji dažai sudaro daug didesnį įspūdį nei paprasčiausias automobilio nuplovimas.

Universalaus meistro automobilių dažytojų specialistai – jūsų paslaugoms! Ratlankių bei kitų automobilio dalių ir viso automobilio dažymo, paruošimo, tvarkymo bei konsultavimo paslaugos. Viskas vienoje vietoje Daugiau apie paslaugas galite sužinoti paskambinę telefonu (8-666) 11736 arba parašę el. laišką adresu info@universalusmeistras.lt. Universalus meistras – universalus sprendimas.

Ratlankių dažymas Vilniuje

(8-666) 11736

Ratlankių dažymas Vilniuje

Universalaus meistro automobilių dažytojai siūlo ratlankių bei kitų automobilio dalių dažymo, paruošimo, tvarkymo ir konsultavimo paslaugas. Įgudę ir licencijuoti automobilių dažymo ekspertai gali nudažyti, perdažyti ratlankius bei kitas dalis arba ištaisyti dažymo brokus bei pažeidimus. Atvažiuokite į mūsų automobilių servisą, o mes – patenkinsime jūsų dažymo poreikius!

Siūlome platų dažų tipų ir spalvų pasirinkimą: metaliko, perlamutro ir akrilo bei lako deriniai, dažų maišymas, užsakymas, dažų skiedimas ir papildymas priedais, neleidžiančiais rūdims ir dažų plėvėms formuotis ar susidaryti dažų senėjimo efektui. Spalvų asortimentas yra beribis, o jeigu neturime konkrečios spalvos, tai sumaišome arba užsakome.

Kitos paslaugos

Ratlankių dažymo kaina

Atliekame kitas su ratlankių ir kitų komponentų dažymu susijusias paslaugas: dalių išardymas, plovimas, nuriebalinimas, dažymo apsaugos priderinimas ir taikymas, konsultavimas ir kt. Lakuojame pagal poreikį ir priklausomai nuo taikomų dažų. Maloniai kviečiame susipažinti su Universalaus meistro automobilių ir komponentų dažymo paslaugomis bei kainomis.

Atsiprašome, bet tikslių kainų šiuo metu - neturime, dėl platesnės informacijos - skambinkite

Variklio gaubto / skyriaus dažymo darbai X EUR
Sparno / purvasargio / ratlankio dažymo darbai X EUR
Apatinio, viršutinio, priekinio ar galinio panelio dažymo darbai X EUR
Stiklo panelio dažymo darbai X EUR
Slenksčio dažymo darbai X EUR
Statramsčio dažymo darbai X EUR
Durų dažymo darbai X EUR
Bagažinės durų dažymo darbai X EUR
Stogo panelio dažymo darbai X EUR
Bagažinės dangčio ir skyriaus dažymo darbai X EUR
Grotelių dažymo darbai X EUR
Bamperio dažymo darbai X EUR
Viso kėbulo dažymo darbai X EUR
Paruošimo dažymui medžiagos X EUR
Atskirų automobilio komponentų poliravimas X EUR
Viso automobilio paviršiaus poliravimas X EUR
Konsultavimas X EUR

Universalaus meistro automobilių dažytojų specialistai – jūsų paslaugoms! Ratlankių bei kitų automobilio dalių dažymo, paruošimo bei konsultavimo paslaugos – viskas vienoje vietoje. Apie paslaugas daugiau galite sužinoti susisiekę su Universaliu meistru telefonu (8-666) 11736 arba parašę el. laišką adresu info@universalusmeistras.lt. Universalus meistras – universalus sprendimas.

Ratlankių dažykla Vilniuje

Kalvarijų gatvė 125-5 korpusas, Vilnius 08221 (Expressauto)

Skambinkite jau dabar!

(8-666) 11736

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Nesitikėjau, bet puikiai padirbėta! Jonas 02/22/2018
  Palieskite, kad skambintumėte