Vairo kolonėlių remontas Vilniuje

Automobilį sudaro tūkstančiai įvairiausių detalių, komponentų, prietaisų ir kitų dalių. Kai kurie jų yra svarbesni negu kiti – visgi automobilis gali važiuoti valytuvams sulūžus arba langų nuleidimo ir pakėlimo sistemai sugedus – bet visų dalių reikia siekiant užtikrinti malonų ir sklandų važiavimą. Vienas svarbesnių komponentų – tai vairo kolonėlė.

Vairo kolonėlė yra būtina vairo sistemos dalis, kuri atlieka keletą funkcijų. Jos svarbiausia paskirtis yra būti pagrindine jungtimi tarp vairo ir vairavimo mechanizmo. Vairo kolonėle yra perduodamas vairo sukimo momentas į ratus. Visi vairo judesiai tuojau pat intuityviai atsispindi ratų pasisukimo kampe ir automobilio pasisukime į kairę arba į dešinę pusę.

Jeigu reikia pagalbos, susisiekite su mūsų Automobilių servisu, skambindami telefonu (8-666) 11736 arba susisiekti su mumis el. paštu info@universalusmeistras.lt. Universalus meistras – universalus sprendimas!

Vairo Kolonėlių Remontas

Vairo kolonėlė taip pat atlieka keletą kitų svarbių funkcijų. Pirmiausiai, ji leidžia vairuotojui reguliuoti vairo aukštį ir nuotolį, tokiu būdu užtikrinanti vairuotojo patogumą valdant automobilį. Ji taip pat veikia kaip rėmas kitiems automobilio komponentams tvirtinti. Prie jos galima primontuoti kolonėlės užraktą, pavarų dėžės dalis, įvairiausius matuoklius, laidus bei kitas pagalbines dalis.

Galiausiai, kaip patvari mechaninė automobilio dalis, automobilių kaktomušos atveju vairo kolonėlė daro įtaką tam, kaip pasisklaido energija ir šiek tiek atremia avarijos metu sukeliamą smūgį. Tiesa – daugiausiai smūgio energijos yra sugeriama automobilio kapoto, kėbulo, variklio bei kitų stambesnių dalių, esančių po kapotu, bet vairo sistema savo dalį irgi prisiima.

Dažniausiai pasitaikantys vairo kolonėlės gedimo simptomai – vairo stiprintuvo skysčio protėkis, pašaliniai garsai bei barškėjimas ir pablogėjęs valdymas. Atsiradus tokiems ženklams, nenumokite į tai ranka, nes smulki problema gali labai greitai išaugti į didelę. Problemos su vairo kolonėle gali kelti pavojų jūsų bei jūsų keleivių sveikatai ir gyvybei.

Vairo kolonėlė – rimta detalė. Pasirūpinkite, kad ji būtų tvarkoma tinkamai. Universalus meistras – jūsų paslaugoms. Atliekame vairo kolonėlių remonto, restauravimo ir kitus susijusius darbus. Profesionaliai, operatyviai ir kokybiškai. Kilo problemų su vairo sistema? Skambinkite telefonu (8-666) 11736 arba rašykite el. paštu info@universalusmeistras.lt. Universalus meistras – universalus sprendimas.

Vairo kolonėlių remontas Vilniuje

(8-666) 11736

Vairo kolonėlių remontas

Automobilyje galite rasti tūkstančius įvairių detalių, prietaisų bei kitų dalių. Kai kurie jų svarbesni negu kiti, nes automobilis gali važiuoti valytuvams sulūžus arba langų nuleidimo ir pakėlimo sistemai sugedus, bet komfortas ir sklandumas užtikrinamas tik visoms dalims veikiant nepriekaištingai. Vienas svarbesnių automobilio komponentų yra vairo kolonėlė.

Dažniausi vairo kolonėlės gedimo ženklai – tai vairo stiprintuvo skysčio tekėjimas, neaiškūs garsai bei barškėjimas ir blogas automobilio valdymas. Jeigu atsiranda šie ženklai, būtina atkreipti į tai dėmesį ir imtis būtinų priemonių, nes menka problema gali labai greitai tapti didele. Atminkite, kad vairo kolonėlės problemos gali sukelti pavojų jums bei jūsų keleiviams.

Kitos paslaugos

Vairo kolonėlių remonto kaina

Vairo kolonėlė yra svarbi detalė, taisymo metu reikalaujanti atsargumo bei kruopštumo. Pasirūpinkite, kad ji būtų teisingai taisoma. Universalus meistras – jūsų paslaugoms. Atliekame vairo kolonėlių remonto bei susijusius darbus. Visa tai – profesionaliai, operatyviai ir kokybiškai. Kilo problemų su vairo sistema? Skambinkite telefonu (8-666) 11736 arba rašykite el. paštu info@universalusmeistras.lt. Universalus meistras – universalus sprendimas.

Teikiamos paslaugos:

 • Vairo kolonėlės remontas
 • Vairo kolonėlės patikrinimas
 • Vairo kolonėles išmontavimas ir primontavimas
 • Vairo kolonėlių restauravimas
 • Vairo kolonėlės profesionalus patikrinimas ant stendo.
 • Konsultacija vairo kolonėlės klausimais
 • Vairo stiprintuvo ir kitų susijusių mechanizmų patikra
 • Vairo stiprintuvo ir kitų susijusių mechanizmų profilaktiniai darbai
 • Ratų geometrijos suvedimas

Vairo kolonėlių remontas Vilniuje

Kalvarijų gatvė 125-5 korpusas, Vilnius 08221 (Expressauto)

Vairo kolonėlių restauravimas Vilniuje

(8-666) 11736

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Ačiū! Evaldas 02/23/2018
  Palieskite, kad skambintumėte