Automobilio signalizacijos montavimas ir remontas Vilniuje

Vagis – viena seniausių šio pasaulio profesijų. Kai tik atsirado nuosavybės sąvoka ir žmonės pradėjo kaupti daiktus, atsirado ir žmonių, kurie negalėjo savo jėgomis įsigyti jų, todėl ėmėsi alternatyvių ir ne tokių teisėtų veiksmų. Šiandienos vagys mažai kuo skiriasi nuo istorinių vagių, tik kad šiais laikais jie turi daugiau ir daug efektyvesnių priemonių pasisavinti turtą. Jūsų automobilis ir jo turinys – tik vienas iš galimų taikinių!

Domina mūsų Signalizacijos montavimas arba remontas? Susisiekite su mūsų Automobilių servisu, skambindami telefonu (8-666) 11736 arba susisiekti su mumis el. paštu info@universalusmeistras.lt. Universalus meistras – universalus sprendimas!

Signalizacijos Montavimas ir Remontas

Signalizacijos montavimas Vilniuje

Signalizacija yra visiems labai gerai žinomas automobilio apsaugos būdas. Beveik visi šiuolaikiniai automobiliai turi bent elementarią apsaugos sistemą. Tačiau, automobilių signalizacijų būna įvairių, kurių esminis skirtumas yra suteikiamas apsaugos lygis. Išskiriami trys pagrindiniai signalizacijų tipai:

 • Garsinės signalizacijos – pats dažniausias signalizacijų tipas. Vagims bandant įsibrauti į automobilį, įsijungia garsinis signalas, pranešantis visiems aplinkiniams apie galimą vagystę. Dauguma šio tipo signalizacijų taip pat užblokuoja konkrečias automobilio funkcijas, t. y. vagys negali užvesti variklio ar visai atidaryti durelių iki kol signalizacija nebus išjungta. Trūkumas šios signalizacijos rūšies yra tai, kad jis realiai tik skleidžia garsą, bet nesuteikia pakankamai efektyvių priemonių jam apsaugoti.
 • Automatinės signalizacijos – šis signalizacijos tipas automatiškai užrakina visas dureles ir suaktyvina apsaugos sistemas, kai variklis yra užgesintas ir visos durelės bei langai yra uždaryti. Tokiu būdu automobilis yra saugomas tuojau pat vairuotojui atsitraukus nuo jo. Trūkumas tas, kad tokiu būdu vairuotojai netyčia gali palikti raktelius automobilio viduje ir automobilis gali užsirakinti, neleisdamas pačiam savininkui patekti į jį. Tačiau, kai kurios išmanesnės sistemos turi daviklius, nustatančius, kokiu atstumu vairuotojas pasišalino, ir ar jis pasiėmė raktelius, tad užsirakina tik rakteliams esant ne automobilyje.
 • Išmaniosios signalizacijos – aukščiausio lygio apsaugos sistemos, kurios ne tik automatiškai suaktyvina apsaugines sistemas, bet ir praneša automobilio savininkui apie galimą vagystę ir, esant galimybėms, nufilmuoja incidentą. Tai yra efektyviausias būdas apsaugoti automobilį. Tačiau, tokios signalizacijos sistemos brangiai kainuoja ir jas yra brangu įsirengti. Šis signalizacijų tipas yra rekomenduojamas tik jeigu turite prabangų ar egzotinį automobilį, kuris gali labiau traukti nepageidaujamų asmenų dėmesį.

Automobilio signalizacijos montavimas Vilniuje 

(8-666) 11736

Signalizacijos remontas Vilniuje

Kodėl būtina apsaugoti automobilį? Vairuotojams yra aktualios dvi priežastys. Pirmoji yra tai, kad niekas nenori prarasti automobilio ir jame esančio turto, tad kodėl gi neapsidraudus prevencinėmis priemonėmis? Antroji – signalizacijos atbaido vandalus. Žmonės, kurie galimai nori padaryti žalą jūsų turtui gali įklimpti į automobilio paspęstus spąstus, ypač jeigu naudojate išmaniuosius signalizacijos sprendimus.

Universalaus meistro automobilių mechanikų komanda – jūsų paslaugoms! Norite susiremontuoti automobilio signalizaciją ar apsaugos sistemas? Tuomet nesižvalgykite į šonus ir susisiekite su mumis telefonu (8-666) 11736 arba el. pašto adresu info@universalusmeistras.lt. Visos įmanomos signalizacijų remonto paslaugos pas mus už optimalią kainą. Kokybė garantuojama, nes samdome kvalifikuotus ekspertus, naudojame modernią įrangą ir taikome naujausias technologijas. Universalus meistras – universalus sprendimas.

Kitos paslaugos

Signalizacijos montavimo ir remonto kainos

Suprantame, kad visi nori apsisaugoti nuo vagių, bet ne visi turi galimybes. Manome, kad šiandien jums pasisekė! Universalus meistras siūlo signalizacijų montavimo ir remonto paslaugas už sąžiningą kainą! Dirbame žmonių labui ir siekiame pasirūpinti jų apsaugos poreikiai, nes siekiame pasaulį padaryti saugesne vieta, todėl siūlome optimalų kainos-kokybės santykį.

Taip pat, jeigu neturime galimybių suremontuoti senos apsaugos sistemos, tai siūlome platų alternatyvių signalizacijų ir apsaugos sistemų pasirinkimą. Viskas pagal jūsų poreikius ir biudžetą!

Universalus meistras užtikrina kainų optimalumą suteikdamas klientui daugiau naudos. Į paslaugų kainą yra įtraukiami atliekami darbai, ekspertų kvalifikacija, patirtis bei įgūdžiai, naudojamos medžiagos ar keičiamos sistemos, naudojami modernūs įrankiai bei įrenginiai, taikomi laiko įrodyti metodai ir klientams taip pat yra suteikiama galimybė pasikonsultuoti su mūsų specialistais.

Domina signalizacijų montavimo arba remonto paslaugos? Kviečiame susisiekti su Universaliu meistru telefonu (8-666) 11736 arba el. pašto adresu info@universalusmeitras.lt. Universalus meistras – universalus sprendimas!

Automobilių signalizacijų montavimas Vilniuje

Kalvarijų gatvė 125-5 korpusas, Vilnius 08221 (Expressauto)

Signalizacijos remontas Vilniuje!

(8-666) 11736

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • ačiū vyrams! Paulius 02/23/2018
  Palieskite, kad skambintumėte