Padangų montavimas Vilniuje

Padangos yra viena dažniausiai keičiamų automobilio dalių. Nei vienas vairuotojas neapsieina be dviejų padangų keitimų per metus, tai yra profilaktiškai keičiant vasaros ir žiemos sezonams, o kiti papildomi kartai būna avarijos ar susidėvėjimo atvejais. Todėl raginame vairuotojus išlikti budriais ir pasirūpinti licencijuotu bei kvalifikuotu ekspertu padangoms keisti ir montuoti, t. y. Universaliu meistru.

Aukštos kokybės padangos užtikrina daugiau nei tiesiog galėjimą iš automobilių serviso grįžti į kelią. Geros ir kokybiškos padangos garantuoja saugumą kelyje. Tinkamos padangos neleidžia automobiliui slysti, o geresnis sukibimas bei tinkamas padangų slėgis padeda sumažinti kuro sąnaudas ir neleidžia blogesnei kelio dangai gadinti automobilį ir jo komponentus.

Universalaus meistro automobilių ekspertai – jūsų paslaugoms! Mūsų kvalifikuoti, patyrę ir licencijuoti automobilių specialistai padės jums įveikti visas padangų problemas. Viskas nuo paprasčiausio padangų pripildymo ir slėgio suvienodinimo iki padangų keitimo ir montavimo. Mūsų specialistai taip pat konsultuoja įvairiais padangų ir ratų klausimais bei pasiūlo įvairius sprendimus jūsų automobiliui.

Ratų montavimas nėra sudėtinga užduotis, bet tam yra būtinas atsargumas bei speciali įranga. Siekiant išsaugoti ratų ir ratlankių kokybę bei sandarumą, padangos yra montuojamas naudojant specialias stakles, o ekspertai taiko modernius ir medžiagas saugojančius metodus. Dirbame kokybiškai, nuodugniai ir greitai.

Jeigu reikia pagalbos, susisiekite su mūsų Automobilių servisu, skambindami telefonu (8-666) 11736 arba susisiekti su mumis el. paštu info@universalusmeistras.lt. Universalus meistras – universalus sprendimas!

Padangų Montavimas

Kodėl yra būtina pasirūpinti padangų kokybe? 

Pirmoji priežastis yra tai, kad tokiu būdu yra užtikrinamas saugumas kelyje. Turėdami tinkamas ir tinkamai montuotas padangas, lengviau valdysite automobilį, o galėdami suvaldyti automobilį, pasirūpinsite savo bei aplinkinių eismo dalyvių saugumu. Tai taip pat sumažina finansinius kaštus, nes yra išvengiama avarijų ir mažiau yra pažeidžiamas automobilis.

Antroji priežastis yra ta, kad rimta investicija užtikrina grąžą su kaupu. Būtina investuoti į tinkamas padangas, nes jos ilgiau tarnauja kelyje, labiau saugo automobilį nuo kelio sukeliamos žalos ir pagerina automobilio eksploatacines savybes. Taip sutaupote dėl mažesnių kuro sąnaudų. Šiek tiek daugiau investuodami dabar, sutaupysite daug daugiau ateityje. Taip padarysite paslaugą ne tik sau, bet ir Lietuvos keliams.

Kad ir kokius padangų poreikius turite – Universalaus meistro ekspertai juos patenkins. Diagnostikos, montavimo, pripūtimo ir remonto sprendimai – visos paslaugos vienoje vietoje. Skambinkite telefonu (8-666) 11736 arba rašykite el. laišką adresu info@universalusmeistras.lt. Universalus meistras – universalus sprendimas.

Padangų montavimas Vilniuje

(8-666) 11736

Padangų montavimas Vilniuje

Automobilio eksploatacijos atžvilgiu, padangos yra viena dažniausiai keičiamų automobilio dalių. Padangas yra būtina keisti dukart per metus, t. y. vasaros ir žiemos sezonais. Tačiau, kartais gali tekti keisti ir kitais atvejais, pvz., įvykus avarijai ar padangoms susidėvėjus. Todėl nei vienas automobilio savininkas tikrai neapsieis be padangų keitimo ir montavimo paslaugų. Būkite budrūs ir pasirūpinkite kvalifikuotu padangų ekspertu – Universalaus meistro padangų specialistais.

Rekomenduojame keisti ir montuoti padangas dėl dviejų esminių priežasčių. Pirmoji yra ta, kad naujos, geros ir kokybiškos padangos užtikrina saugumą kelyje. Su geromis padangomis galėsite lengvai valdyti automobilį ir tokiu būdu taip pat pasirūpinsite savo, keleivių bei kitų eismo dalyvių saugumu. Tai ilgainiui sumažins jūsų finansinius kaštus, nes išvengsite avarijų ir tinkamos padangos tarnaus ilgesnį laiką.

Antroji priežastis – gera investicija = gera grąža. Investuodami į kokybiškas padangas, pasirūpinate, kad jos labiau apsaugotų automobilį nuo kelio sukeliamos žalos ir pagerintų eksploatacines mašinos savybes, dėl ko sumažės kuro sąnaudos. Sumokėję šiek tiek daugiau šiandien, sutaupysite keleriopai ir apsaugosite save bei savo automobilį.

Kitos paslaugos

Padangų montavimo kaina

Atsiprašome, bet tikslių kainų šiuo metu - neturime, dėl platesnės informacijos - skambinkite

Padangų montavimas ir keitimas X EUR
Padangų remontas X EUR
Padangų pildymas oru X EUR
Padangų pildymas inertinėmis dujomis X EUR
Padangų diangostika X EUR
Ratų balansavimas / suvedimas X EUR
Konsultavimas padangų klausimais X EUR

Universalaus meistro padangų ekspertai siūlo padangų montavimo ir keitimo bei pildymo oru ar inertinėmis dujomis, ratų balansavimo, konsultavimo ir daugelį kitų susijusių paslaugų. Daugiau informacijos gausite paskambinę telefonu (8-666) 11736 arba parašę el. laišką adresu info@universalusmeistras.lt. Universalus meistras – universalus sprendimas.

Automatinių pavarų dežių taisykla Vilniuje

Kalvarijų gatvė 125-5 korpusas, Vilnius 08221 (Expressauto)

Skambinkite jau dabar!

(8-666) 11736

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Puikiai padirbėjote, ačiū! Donatas 02/22/2018
  Palieskite, kad skambintumėte