Padangų remontas Vilniuje

Padangos – tai viena dažniausiai keičiamų bet kurios transporto priemonės dalių. Padangos yra keičiamos atėjus vasaros ar žiemos sezonui, bei atsitikus nelaimingam atvejui kelyje, kuomet yra sugadinamos padangos, arba joms susidėvėjus. Tačiau, ar žinojote, kad ne visos padangos privalo būti keičiamos, bet kad kai kuriais atvejais jas įmanoma jas suremontuoti? Visą tai pas Universalų meistrą.

Jeigu reikia pagalbos, susisiekite su mūsų Automobilių servisu, skambindami telefonu (8-666) 11736 arba susisiekti su mumis el. paštu info@universalusmeistras.lt. Universalus meistras – universalus sprendimas!

Padangų Remontas

Padangų remontas

Kamerų klijavimas. Motociklų, automobilių ir kitų transporto priemonių padangos yra specialiai pritaikytos atlaikyti sunkias apkrovas ir įvairias kelio dangas. Tačiau jos nėra visagalės ir nemirtingos. Pasitaikius aštresnėms šiukšlėms kelyje galite pradurti padangą, kuomet yra pažeidžiama kamera. Universalaus meistro automobilių mechanikai gali suklijuoti ir užsandarinti ją.

Padangų hermetinimas. Jeigu dažnai tenka važiuoti netinkama kelio danga, ant kurios dažnai pasitaiko aštrių šiukšlių, galinčių pradurti padangą, galime pasiūlyti tam nuostabų sprendimą. Hermetinant padangų ir kamerų paviršiai yra padengiami specialia medžiaga, neleidžiančia orui išeiti iš kameros, net jeigu pervažiuojate per vinį. Taip pat, padanga ilgainiui daug lėčiau išleidinės orą.

Šiukšlių pašalinimas. Pravažiavus pro šiukšlingą ruožą, į jūsų padangas gali prilįsti nepageidaujamų šiukšlių, kurios, jeigu dar nesukėlė problemų, gali jų sukelti ateityje. Jos gali būti nuolatos išsileidžiančių padangų priežastis, todėl remontuodami padangas specialia įranga surandame ir pašaliname visas aštrias šiukšles, galinčias neleisti jums ramiai važiuoti.

Kodėl yra svarbu pasirūpinti padangomis?

Pirmasis svarbusis veiksnys yra saugumas. Geros padangos kelyje užtikrina jūsų ir aplinkinių saugumą. Taip pat, pasirūpinę padangomis, automobilis bus geriau valdomas ir, suprantama, bus sumažinti automobilio eksploataciniai kaštai bei kitos finansinės išlaidos. Tai yra daugialypė nauda visiems.

Antrasis veiksnys yra tai, kad geros, kokybiškos padangos yra rimta investicija su pateisinama grąža. Investavimas į tinkamas padangas reiškia, kad jos jums daug ilgiau tarnaus, apsaugos jūsų transporto priemonę nuo kelio sukeliamų pavojų bei kitos žalos jam ir pagerins eksploatacines savybes, dėl ko galite sutaupyti kurą. Sumokėjus šiek tiek daugiau – keleriopa nauda.

Ieškote atsakingų ir kokybiškai padangas remontuojančių specialistų? Galite nebeieškoti – Universalus meistras jūsų paslaugoms! Visos padangų montavimo ir remonto paslaugos vienoje vietoje. Susisiekite su mumis telefonu (8-666) 11736 arba el. pašto adresu info@universalusmeistras.lt. Universalus meistras – universalus sprendimas.

Padangų remontas Vilniuje

(8-666) 11736

Padangų remontas Vilniuje

Padangos yra bene viena dažniausiai keičiamų transporto priemonių dalių. Jos yra keičiamos atėjus vasarai ir žiemai, bei nutikus nelaimingam atvejui kelyje, kuomet yra sugadinamos padangos, arba joms susidėvėjus. Tačiau, ne visos padangos turi būti visiškai keičiamos, nes kai kuriais atvejais jas įmanoma suremontuoti. Ir tai gali padaryti Universalaus meistro ekspertai.

Padangų remonto kaina

Atsiprašome, bet tikslių kainų šiuo metu - neturime, dėl platesnės informacijos - skambinkite

Padangų montavimas ir keitimas X EUR
Padangų remontas X EUR
Padangų pildymas oru X EUR
Padangų pildymas inertinėmis dujomis X EUR
Padangų / ratų diangostika X EUR
Ratų balansavimas / suvedimas X EUR
Konsultavimas padangų klausimais X EUR

Ieškote kokybiškai padangas remontuojančių specialistų? Paieškos baigtos – Universalus meistras jūsų paslaugoms! Visos padangų montavimo ir remonto paslaugos pas mus, vienoje vietoje. Paskambinkite mums telefonu (8-666) 11736 arba parašykite el. laišką adresu info@universalusmeistras.lt. Universalus meistras – universalus sprendimas.

Kitos paslaugos

Skambinkite jau dabar!

(8-666) 11736

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Ačiū meistrams! Pakeitė padangas greitai ir kokybiškai 🙂 Miglė 02/22/2018
  Palieskite, kad skambintumėte