Automobilio paruošimas techninei apžiūrai

Automobilio paruošimas techninei apžiūrai suteikia galimybę sėkmingai praeiti techninę apžiūrą iš pirmo karto taip taupant išlaidas ir laiką. Galiojantis techninis pasas yra reikalingas kiekvienai eksploatuojamai transporto priemonei, tačiau šio paso galiojimui einant į pabaigą toli gražu ne kiekvienas transporto priemonės valdytojas žino ir gali numatyti, ar jo automobilis atitinka visus techninius reikalavimus. Automobilio paruošimas techninei apžiūrai - prevencinė priemonė, kuri leidžia iš anksto surasti problemines vietas, jas pašalinti ir taip išvengti galimų nesklandumų techninės apžiūros metu.

Bet kokios transporto priemonės techninė būklė yra vienas iš svarbiausių saugumo kelyje aspektų, todėl automobilio paruošimas techninei apžiūrai iš anksto pašalinant problemas ne tik taupo jūsų laiką, bet ir užtikrina reikiamą eismo saugumą. Kita problema yra delsimas iki paskutinės senojo techninio paso galiojimo dienos. Žmonės norėdami maksimaliai išnaudoti techninio paso galiojimo terminą dažnai laukia iki paskutinės dienos, kai tam tikro automobilio defekto kaina įgauna didelę reikšmę. Automobilis su pasibaigusiu senu techniniu pasu ir netikėtai neregistruotu nauju tampa neeksploatuojamas, o tada ir prasideda visos įmanomos problemos.

Universalus meistras skatina vairuotojus būti atsakingais ir pasirūpinti savo automobilio technine būkle iš anksto. Greitai patikrinsime jūsų automobilio techninę būklę, suderinamumą su visais techniniais reikalavimais, nebrangiai atliksime reikiamus tiek smulkius, tiek didesnius pataisymus ir grąžinsime jums pilnai sutvarkytą ir techninei apžiūrai paruoštą automobilį.

Automobilio paruošimas techninei apžiūrai vilniuje Automobilio paruošimas techninei apžiūrai kaina

Automobilio paruošimas techninei apžiūrai

(8-666) 11736

Kodėl rinktis mus?

Paruošimas. Paimdami jūsų automobilį paruošimui techninei apžiūrai užtikrinsime, kad šis atitiktų visus techninius reikalavimus bei pats būtų techniškai tvarkingas. Naudojame specialią įrangą ir įrankius, kurie leidžia patikrinti sunkiau prieinamas vietas, todėl užtikriname, kad patikra būtų efektyvi ir nuodugni. Atsiėmę mūsų patikrintą automobilį žinosite, kokie būtiniausi pakeitimai buvo atlikti, ko trūko arba kokio pobūdžio remontas jūsų automobiliui yra būtinas.

Nuodugnus tikrinimas. Prieš techninę apžiūrą automobilius tikriname nuodugniai atsižvelgdami į techninius reikalavimus, automobilio metus, nuvažiuotą ridą ir įprastines procedūras. Patikriname ne tik automobilio techninę būklę, bet ir priedus, reikalingus sėkmingam techninės apžiūros atlikimui. Testuojame, kaip veikia skirtingi automobilio komponentai, patikriname ar veikia visos lemputės, stabdžiai, purkštukai bei kitos rečiau naudojamos sistemos.

Patogumas. Jūsų visas darbas bus atvaryti automobilį mums, o mes pasirūpinsime viskuo kitu. Neturėsite jokių rūpesčių gilindamiesi ir aiškindamiesi, kodėl automobilis dėl vienokių ar kitokių priežasčių nesugebėjo gauti naujo techninio paso ir kodėl neatitinka standartinių techninių reikalavimų. Atvažiuokite, palikite automobilį, atsiimkite jį paruoštą ir važiuokite tiesiai į techninę apžiūrą, kur jūsų automobilis nesunkiai gaus naują techninį pasą. Lengva, paprasta, patogu.

Laiko taupymas. Norite sutaupyti marias laiko? Kreipkitės į mūsų Universalaus meistro specialistus ir džiaukitės sutaupytomis valandomis eilėse prie servisų arba pakartotinių techninės apžiūros važiavimų. Mūsų nuodugni automobilio patikra užtikrins visų problemų identifikavimą, todėl jums nebeteks grįžti į servisą vien tam, kad galėtumėte pakartotinai praeiti techninę apžiūrą.

Automobilio paruošimas techninei apžiūrai

Kitos paslaugos

Automobilio paruošimas techninei apžiūrai kaina

Išankstinio automobilio paruošimo techninei apžiūrai kaina atpirks jūsų gaištamą laiką ir nervus jaudinantis dėl netvarkingo ir neparuošto automobilio. Tai apsaugos jus nuo visų kitų papildomų išlaidų neskaičiuojant papildomų laiko sąnaudų ir garantuos sklandžią ir ramią techninės apžiūros procedūrą. Skambinkite mums jau dabar, užsirašykite į profesionalių meistrų atlikamą apžiūrą ir sužinokite, kiek kainuos automobilio paruošimas techninei apžiūrai jums. Turėdami aiškius remonto įkainius galėsite greitai ir lengvai apsispręsti, o visi darbai bus atlikti ypač greitai.

Universalus meistras yra tai, ko trūksta jūsų automobilio sklandžiai ir ramiai techninei apžiūrai. Užsiregistruokite pas mus jau šiandien ir mėgaukitės sutaupytu laiku ir išlaidomis!

Automobilio paruošimas techninei apžiūrai Vilniuje

Kalvarijų gatvė 125-5 korpusas, Vilnius 08221 (Expressauto)

Skambinkite jau dabar!

(8-666) 11736

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Aciu, puikiai padirbeta! Algis 08/27/2018
  Palieskite, kad skambintumėte