Autoelektrikas Vilniuje 

Automobilius sudaro tūkstančiai įvairiausių mechanizmų, komponentų ir pavienių detalių. Kai kurios jų yra svarbesnės nei kitos, bet visos yra būtinos norint užtikrinti sklandžią automobilio funkciją. Ne tokia problematiška – bet tokia pat svarbi – yra automobilio elektronika ir jos komponentai. Menkiausias elektronikos nesklandumas it domino efektas gali sukelti aibę automobilio problemų.

Kilometrai įvairiausių elektros (bei komunikacijos ir kitų) laidų šių dienų automobiliuose yra neatsiejama transporto priemonės dalis. Šie laidai pasirūpina, kad jūsų akumuliatorius visada būtų įkrautas, kad jūsų vidinės ir išorinės kompiuterinės sistemos tinkamai veiktų, kad galėtumėte valdyti langus, valytuvus, šildymo ir vėsinimo sistemas bei kitus elektra valdomus automobilio elementus.

Jeigu reikia pagalbos, susisiekite su mūsų Automobilių servisu, skambindami telefonu (8-666) 11736 arba susisiekti su mumis el. paštu info@universalusmeistras.lt. Universalus meistras – universalus sprendimas!

Autoelektrikas

Autoelektrikas Vilniuje 

Įvairiausi laidai jungia nesuskaičiuojamą kiekį automobilio dalių: akumuliatorių, apsaugos, langų ir valytuvų valdymo sistemas, muzikos grotuvą bei siejamą įrangą, šviestuvus, šildytuvus ir vėsintuvus, kroviklius, vidinę kompiuterinė įrangą ir visus jos valdiklius, visus mygtukus ir daug kitų komponentų. Net vienam laidui nutrūkus, ši sudėtinga ir ilga grandis gali labai lengvai sustabdyti viską.

Elektros, komunikacijos bei kitų automobiliams būtinų laidų problemos yra retos, bet galimos. Dažniausiai laidai tiesiog pasensta ir juos reikia keisti naujais. Laidai taip pat dažnai yra keičiami ir perdiegiami restauruojant automobilius po avarijos. Retesniais atvejais pasitaiko brokų ar nelicencijuotų mechanikų klaidų. Visą tai yra labai lengvai ištaisoma, jeigu samdote Universalų meistrą.

Universalaus meistro automobilių elektrikai – jūsų paslaugoms. Mūsų meistrai apsiima įvairaus kalibro ir masto automobilių elektros ir elektronikos projektais: atnaujina seną, pažeistą ar sugedusį elektros išvedžiojimą ir elektroniką, perjungia, prijungia ir sujungia elektros prietaisus, atlieka elektros sistemų diagnostiką bei daugelį kitų automobilių elektros ir elektronikos remonto darbų.

Paseno ar kitais būdais buvo pažeista automobilio elektronika? Tuomet nedvejokite ir susisiekite su Universalaus meistro automobilių elektrikos ir elektronikos ekspertais – sprendimas užtikrinas. Skambinkite telefonu (8-666) 11736 arba rašykite el. laišką adresu info@universalusmeistras.lt. Universalus meistras – universalus sprendimas.

Autoelektrikas Vilniuje

(8-666) 11736

Kodėl rinktis mus?

Profesionalumas. Universalaus meistro darbai yra atliekami tik patyrusių, įgudusių ir kvalifikuotų automobilių elektrikos specialistų. Tik turint licencijuotą, profesionalų personalą galima užtikrinti kokybišką ir ilgaamžį galutinį rezultatą. Darbai yra atliekami operatyviai ir nuodugniai. Siekiame užtikrinti praktiškumą, saugumą bei patogumą ir atliekame darbus taip, lyg darytume tai savo draugams ar šeimos nariams.

Sąžiningumas. Visi Universalaus meistro specialistai vertina savo amatą ir siekia dirbti sąžiningai, nes būtent darbais yra parodoma pagarba klientams ir išsaugomas amato orumas. Todėl užtikriname, kad elektronikos remonto darbai bus atliekami vadovaujantis aukščiausiais automobilių elektrikos ir elektronikos remonto standartais. Jokių išpūstų sąskaitų, jokių nesutartų darbų be jūsų sutikimo ir jokių apgaulių.

Optimali kaina. Elektrikos ir elektronikos remonto darbų kaina priklauso nuo keleto veiksnių –  darbų rūšies, masto, sudėtingumo ir naudojamų medžiagų, įrankių bei kitų išteklių naudojimo ir pan. Specialistai yra licencijuoti ir teikia kokybiškas paslaugas už atitinkamą jų profesionalumo nenuvertinančią kainą, bet užtikriname, kad staigmenų šiuo klausimu nesulauksite – vykdome socialiai atsakingą verslą ir visada siekiame klientams praktiškų ir naudingų rezultatų.

Kokybė. Universalaus meistro elektrikos ir elektronikos specialistų pagrindinis tikslas – atlikti remonto darbus, užtikrinančius kokybę ir ilgaamžiškumą. Kai kurių detalių ir remonto darbų atvejais suteikiame garantiją. Teikiame paslaugas vadovaujantis aukščiausiais Lietuvoje ir Europoje taikomais elektrikos ir elektronikos remonto standartais ir moderniausia praktika. Taip pat naudojame modernią automobiliams pritaikytą elektrikos ir elektronikos remonto įrangą.

Kitos paslaugos

Autoelektriko Kaina

Automobilis – sudėtingas mechanizmas. Jį sudaro daugiau nei tūkstantis įvairiausių komponentų, dalių ir detalių. Automobilio elektronika ir su ja siejamos dalys paprastai nesukelia problemų automobilio savininkui, bet ši sistema yra tokia pat svarbi, kaip ir variklis ar pavarų dėžė. Net pati smulkiausia elektronikos problema gali sukelti nesuskaičiuojamą kiekį automobilio problemų.

Ištisi kilometrai įvairiausių elektros, komunikacijos bei kitų laidų šių dienų automobiliuose yra neatskiriamos jo dalys. Šie laidai pasirūpina, kad jūsų akumuliatorius visada būtų įkrautas, kad jūsų   automobilio kompiuterinės sistemos tinkamai veiktų, kad galėtumėte nuleisti ir pakelti langus, įjungti ir išjungti valytuvus, šildymo ir vėsinimo sistemas bei kitus elektra valdomus automobilio mechanizmus.

Universalaus meistro automobilių elektrikos specialistai – jūsų paslaugoms! Mūsų kvalifikuoti ir licencijuoti specialistai siūlo šias automobilio elektros ir elektronikos remonto paslaugas:

 • automobilio elektrikos ir elektros instaliacijos diagnostika – bendrasis ir nuodugnusis automobilio elektros įrangos ir laidų išvedžiojimo patikrinimas ir gedimų nustatymas;
 • elektros ir kitų laidų atnaujinimas, pervedžiojimas, įrengimas ir šalinimas – pagrindinių ir šalutinių elektros, komunikacijos ir kitų laidų keitimas ar įrengimas, sujungimas ir sandarinimas;
 • elektronikos tvarkymas – elektros įrenginių keitimas, taisymas, prijungimas ir kiti susiję darbai;
 • konsultavimas automobilių elektros klausimais – pasitarimas su kvalifikuotais automobilių elektrikos specialistais problemų, diagnostikos rezultatų, rekomendacijų ir panašiais klausimais;

Nesvarbu, kokią automobilio elektros ir elektronikos problemą turite – Universalaus meistro ekspertai jums padės tai išspręsti. Diagnostikos, atnaujinimo ir remonto sprendimai – visos paslaugos vienoje vietoje. Maloniai kviečiame susisiekti telefonu (8-666) 11736 arba rašyti el. laišką adresu info@universalusmeistras.lt. Universalus meistras – universalus sprendimas.

Automobilių elektrikas Vilniuje

Kalvarijų gatvė 125-5 korpusas, Vilnius 08221 (Expressauto)

Skambinkite jau dabar!

(8-666) 11736

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai

  REVIEWS
  5(based on 2 reviews)
  • dėkui jūsų meistram! Jonas 08/17/2017
  • Labai geras darbas Jonas 04/09/2019
  Palieskite, kad skambintumėte