Autoservisas Panevėžyje

Universalaus meistro autoservisas Panevėžyje išspręs visas problemas, susijusias su jūsų automobilio technine būkle. Automobiliai genda, kaip ir bet kuri kita technika. Problemos neišvengiamos, ypač, jei jūsų automobilis yra skaičiuojantis ne vienerius metus. Žinoma, reguliari techninė priežiūra, leidžia ilgiau džiaugtis gerai riedančiu automobiliu. Jūsų paslaugoms - Universalaus meistro automechanikai siūlo kokybišką darbą už prieinamą kainą jūsų mieste.

Universalaus meistro automobilių meistrai turi didelę patirtį automobilių ir jų komponentų remonto srityje. Visi Universalaus meistro specialistai yra profesionalūs ir licencijuoti šios srities atstovai. Universalaus meistro autoservisai turi visas galimybes techniškai aptarnauti įvairias automobilių markes ir jų modelius.

autoservisas-Panevėžyje

autoservisas

Darbui pasitelkiame ne tik šiuolaikišką įrangą, bet ir kompetentingus darbuotojus, kurių dėka galima maloniai aptarnauti savo klientus bei pasiūlyti finansiškai naudingas paslaugas kiekvieno poreikiams.

Jei pastebėjote, kad jūsų automobilis turi nesklandumų, kuo greičiau kreipkitės į Universalaus meistro automechanikus. Autoservisas Panevėžyje išspręs visas problemas, susijusias su jūsų automobilio defektais.

Automobilių servisas Panevėžyje

Pastebėjote nerimą keliančius automobilio nesklandumus? Kviečiame susisiekti su Universalaus meistro automobilių mechanikais, kurie pasirūpins jūsų automobiliu. Dirbame su įvairiausių gamintojų automobiliais bei produktais ir sprendžiame visas technines problemas. Skambinkite telefonu arba rašykite el. laišką adresu info@universalusmeistras.lt. Universalus meistras – universalus sprendimas.

Autoservisas Panevėžyje

Mūsų paslaugos

Autoservisas Panevėžyje

Profesionalumas. Universalaus meistro automobilių mechanikų komanda turi kvalifikaciją, įgūdžius ir patirtį, būtinus kokybiškam ir ilgalaikiam galutiniam rezultatui užtikrinti. Mūsų darbas yra nuodugnus, efektyvus ir operatyvus. Užtikriname patogumą, praktiškumą, ir automobilio remonto bei kitų darbų ilgaamžiškumą. Vadovaujamės labai paprastu žmogišku principu: darome darbą, lyg darytume tai sau, šeimos nariui, draugui ar kaimynui.

Sąžiningumas. Universalaus meistro ekspertai niekada nepaliks žmogaus bėdoje. Tikime, kad visi mūsų specialistai turi sergėti savojo amato orumą bei įvaizdį. Siekiame savo darbais gerbti savo klientus, todėl užtikriname gerą darbą vadovaudamiesi aukščiausiais automobilių remonto ir renovacijos standartais. Galite būti ramūs – atliksime tik sutartus darbus ir nestatysime jūsų į nemalonią situaciją, pateikdami sąskaitą, kurioje įtraukti „neišvengiami darbai“.

Optimali kaina. Automobilio remonto ir renovacijos kainos labai priklauso nuo specifinių paslaugų, situacijos bei darbų sudėtingumo, būtinų detalių, įrankių, mašinerijos, naudojamų medžiagų ir kitų veiksnių. Nesiekiame nuskriausti kliento didelėmis sąskaitomis – norime formuoti socialiai atsakingą verslą. Tačiau, taip pat tikimės, kad mūsų klientai supranta kokybiško darbo vertę ir kad profesionali įranga bei aukštos kvalifikacijos personalas nenuvertins savo pastangų. Visą tai yra aptariama ir nemalonių staigmenų tikrai nesulauksite.

Kokybė. Norėdami garantuoti atliekamų automobilių remonto ir restauravimo darbų kokybę ir ilgaamžius rezultatus, suteikiame garantiją dalims ir atliktiems darbams, priklausomai pagal situaciją. Dirbame vadovaudamiesi Lietuvos bei Europos Sąjungos nustatytais standartais ir taikydami moderniausią remonto praktiką. Taip pat naudojame specializuotus įrankius bei įrangą automobiliams kelti, taisyti, renovuoti ir plauti. Nutikus bėdai, drąsiai kreipkitės – visada padėsime!

Automobilių servisas Panevėžyje

Mūsų Atsiliepimai

REVIEWS
5(based on 2 reviews)
  • Aciu labai! Julius 04/11/2019
  • Gazuojasi saab95 kas gali but Dalius 04/26/2023