Autoservisas Klaipėdoje

Žmonės visuomet džiaugiasi geromis naujienomis. Turime vieną ir mes. Universalaus meistro autoservisas Klaipėdoje – jūsų paslaugoms! Kuo daugiau pasirinkimo turime, tuo daugiau galimybių gauti geresnes, kokybiškesnes ir konkurencingesnes paslaugas.

Problemos, susijusios su automobiliais yra neišvengiamos - anksčiau ar vėliau automobiliui prireikia specialistų apžiūros. Žinoma, naujesniems automobiliams autoserviso paslaugų reikia rečiau nei senesniems. Universalaus meistro autoservisai siūlo profesionalias autoserviso paslaugas, kurios yra paremtos kokybe, operatyvumu ir klientų lūkesčių pildymu. Dirbame su skirtingais mechaniniais ir sisteminiais komponentais, todėl galime pasiūlyti universalias paslaugas kiekvieno poreikiams. Atliekame išsamią ir patikimą diagnostiką, kad tiksliai pritaikytume remontą ir padėtume sutaupyti. Mūsų automobilių mechanikai turi ilgametę patirtį automobilių ir kitų transporto priemonių remonto srityje. Universalaus meistro automechanikai yra profesionalūs ir licenzijuoti šios srities specialistai. Dirbdami su įvairių automobilių gamintojų ženklais, galime kokybiškai bei operatyviai suremontuoti jūsų automobilį.

autoservisas-Klaipėdoje

autoservisas

Jei pastebėjote nerimą keliančius automobilio nesklandumus, paskambinkite telefonu arba išdėstykite savo problemas elektroniniu paštu. Universalaus meistro autoservisas Klaipėdoje - jūsų naudai ir patogumui!

Automobilių servisas Klaipėdoje

Pastebėjote nerimą keliančius automobilio nesklandumus? Kviečiame susisiekti su Universalaus meistro automobilių mechanikais, kurie pasirūpins jūsų automobiliu. Dirbame su įvairiausių gamintojų automobiliais bei produktais ir sprendžiame visas technines problemas. Skambinkite telefonu arba rašykite el. laišką adresu info@universalusmeistras.lt. Universalus meistras – universalus sprendimas.

Autoservisas Klaipėdoje

Mūsų automobilių serviso paslaugos:

Autoservisas Klaipėdoje

Profesionalumas. Universalaus meistro automobilių mechanikų komanda turi kvalifikaciją, įgūdžius ir patirtį, būtinus kokybiškam ir ilgalaikiam galutiniam rezultatui užtikrinti. Mūsų darbas yra nuodugnus, efektyvus ir operatyvus. Užtikriname patogumą, praktiškumą, ir automobilio remonto bei kitų darbų ilgaamžiškumą. Vadovaujamės labai paprastu žmogišku principu: darome darbą, lyg darytume tai sau, šeimos nariui, draugui ar kaimynui.

Sąžiningumas. Universalaus meistro ekspertai niekada nepaliks žmogaus bėdoje. Tikime, kad visi mūsų specialistai turi sergėti savojo amato orumą bei įvaizdį. Siekiame savo darbais gerbti savo klientus, todėl užtikriname gerą darbą vadovaudamiesi aukščiausiais automobilių remonto ir renovacijos standartais. Galite būti ramūs – atliksime tik sutartus darbus ir nestatysime jūsų į nemalonią situaciją, pateikdami sąskaitą, kurioje įtraukti „neišvengiami darbai“.

Optimali kaina. Automobilio remonto ir renovacijos kainos labai priklauso nuo specifinių paslaugų, situacijos bei darbų sudėtingumo, būtinų detalių, įrankių, mašinerijos, naudojamų medžiagų ir kitų veiksnių. Nesiekiame nuskriausti kliento didelėmis sąskaitomis – norime formuoti socialiai atsakingą verslą. Tačiau, taip pat tikimės, kad mūsų klientai supranta kokybiško darbo vertę ir kad profesionali įranga bei aukštos kvalifikacijos personalas nenuvertins savo pastangų. Visą tai yra aptariama ir nemalonių staigmenų tikrai nesulauksite.

Kokybė. Norėdami garantuoti atliekamų automobilių remonto ir restauravimo darbų kokybę ir ilgaamžius rezultatus, suteikiame garantiją dalims ir atliktiems darbams, priklausomai pagal situaciją. Dirbame vadovaudamiesi Lietuvos bei Europos Sąjungos nustatytais standartais ir taikydami moderniausią remonto praktiką. Taip pat naudojame specializuotus įrankius bei įrangą automobiliams kelti, taisyti, renovuoti ir plauti. Nutikus bėdai, drąsiai kreipkitės – visada padėsime!

Automobilių servisas Klaipėdoje

Mūsų Atsiliepimai

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Aciu labai! Julius 04/11/2019