Autoservisas Kaune

Autoservisas Kaune. Pabandykite įsivaizduoti, kaip drastiškai pasikeistų žmonijos gyvenimas, jeigu vieną dieną nustotų veikti transporto priemonės visame pasaulyje. Žmonės liktų be kelionių, parduotuvės liktų be prekių, specialiosios pajėgos nebegalėtų padėti žmonėms ir kt. Panašus jausmas apima ir mus, kai mūsų ištikimasis kompanionas – automobilis – pradeda „kranksėti“ arba visiškai nustoja veikti.

Universalaus meistro autoservisas Kaune – jūsų paslaugoms! Automobilių problemos yra neišvengiamos, ypač senesnių modelių atvejais. Be reguliarios techninės apžiūros, anksčiau ar vėliau tenka pradėti taisyti ar keisti rimtesnes automobilio dalis, pvz., pavarų dėžę, arba balansuoti ratus, arba avarijų atveju – restauruoti. Kad ir kas nutiktų, mūsų specialistai yra pasirengę jums padėti.

Universalaus meistro ekspertai siūlo šias paslaugas: padangų keitimas, montavimas, ratų suvedimas, automobilio ir ratlankių dažymas, turbinos remontas, kondicionierių remontas ir pildymas, tepalų keitimas, variklio plovimas, stiklų keitimas, kėbulo remontas, žibintų poliravimas, vairo kolonėlių, purkštukų, duslintuvų, signalizacijos, važiuoklės, starterių, bamperių bei daugelio kitų automobilių dalių remontas.

Mūsų automobilių mechanikai turi daug metų patirties automobilių ir jų komponentų remonto srityje. Daugumai mūsų meistrų yra tekę dirbti ne tik su automobiliais, bet ir su motociklais, vilkikais, autobusais, autobusiukais ir kitomis transporto priemonėmis. Be to, visi Universalaus meistro specialistai yra profesionalūs ir licencijuoti šios srities atstovai.

Universalus meistras turi visas galimybes techniškai aptarnauti įvairias automobilių markes ir jų modelius. Dirbame su žymių automobilių gamintojų produktais, užsakome detales, taisome komponentus, ir sprendžiame automobilių problemas.

autoservisas-Kaune

autoservisas

Automobilių servisas Kaune

Pastebėjote nerimą keliančius automobilio nesklandumus? Kviečiame susisiekti su Universalaus meistro automobilių mechanikais, kurie pasirūpins jūsų automobiliu. Dirbame su įvairiausių gamintojų automobiliais bei produktais ir sprendžiame visas technines problemas. Skambinkite telefonu arba rašykite el. laišką adresu info@universalusmeistras.lt. Universalus meistras – universalus sprendimas.

Autoservisas Kaune

Mūsų automobilių serviso paslaugos:

Autoservisas Kaune

Profesionalumas. Universalaus meistro automobilių mechanikų komanda turi kvalifikaciją, įgūdžius ir patirtį, būtinus kokybiškam ir ilgalaikiam galutiniam rezultatui užtikrinti. Mūsų darbas yra nuodugnus, efektyvus ir operatyvus. Užtikriname patogumą, praktiškumą, ir automobilio remonto bei kitų darbų ilgaamžiškumą. Vadovaujamės labai paprastu žmogišku principu: darome darbą, lyg darytume tai sau, šeimos nariui, draugui ar kaimynui.

Sąžiningumas. Universalaus meistro ekspertai niekada nepaliks žmogaus bėdoje. Tikime, kad visi mūsų specialistai turi sergėti savojo amato orumą bei įvaizdį. Siekiame savo darbais gerbti savo klientus, todėl užtikriname gerą darbą vadovaudamiesi aukščiausiais automobilių remonto ir renovacijos standartais. Galite būti ramūs – atliksime tik sutartus darbus ir nestatysime jūsų į nemalonią situaciją, pateikdami sąskaitą, kurioje įtraukti „neišvengiami darbai“.

Optimali kaina. Automobilio remonto ir renovacijos kainos labai priklauso nuo specifinių paslaugų, situacijos bei darbų sudėtingumo, būtinų detalių, įrankių, mašinerijos, naudojamų medžiagų ir kitų veiksnių. Nesiekiame nuskriausti kliento didelėmis sąskaitomis – norime formuoti socialiai atsakingą verslą. Tačiau, taip pat tikimės, kad mūsų klientai supranta kokybiško darbo vertę ir kad profesionali įranga bei aukštos kvalifikacijos personalas nenuvertins savo pastangų. Visą tai yra aptariama ir nemalonių staigmenų tikrai nesulauksite.

Kokybė. Norėdami garantuoti atliekamų automobilių remonto ir restauravimo darbų kokybę ir ilgaamžius rezultatus, suteikiame garantiją dalims ir atliktiems darbams, priklausomai pagal situaciją. Dirbame vadovaudamiesi Lietuvos bei Europos Sąjungos nustatytais standartais ir taikydami moderniausią remonto praktiką. Taip pat naudojame specializuotus įrankius bei įrangą automobiliams kelti, taisyti, renovuoti ir plauti. Nutikus bėdai, drąsiai kreipkitės – visada padėsime!

Automobilių servisas Kaune

Mūsų Atsiliepimai

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Aciu labai! Julius 04/11/2019