Autoservisas Kaune

Pastebėjote nerimą keliančius automobilio garsus? Gali būti, kad jūs neklystate ir automobiliui reikalinga automechaniko apžiūra. Autoservisas Kaune, įkurtas Universalaus meistro kauniečiams, tai puiki galimybė greitai ir kokybiškai suremontuoti jūsų automobilį.

Automobilių gedimai yra neišvengiami, ypač senesnių modelių atvejais. Be reguliarios techninės apžiūros, anksčiau ar vėliau tenka pradėti taisyti ar keisti pvz., pavarų dėžę, balansuoti ratus, avarijų atveju – restauruoti. Kad ir kokia problema būtų, mūsų specialistai yra pasirengę jums padėti.

Universalaus meistro automobilių ekspertai siūlo šias paslaugas: padangų keitimą ir montavimą, ratų suvedimą, automobilio ir ratlankių dažymą, turbinos remontą, kondicionieriaus remontą ir pildymą, tepalų keitimą, variklio plovimą, stiklų keitimą, kėbulo remontą, žibintų poliravimą, vairo kolonėlių, purkštukų, duslintuvų, signalizacijos, važiuoklės, starterių, bamperių bei daugelio kitų automobilių dalių remontą bei priežiūrą. Mūsų automobilių mechanikai turi sukaupę ilgametę patirtį automobilių ir kitų transporto priemonių remonto srityje. Visi Universalaus meistro specialistai yra profesionalūs ir licenzijuoti šios srities atstovai, dirbantys su žymių automobilių gamintojų produktais.

Sugedus automobiliui susisiekite su mumis nurodytu telefono numeriu arba išdėstykite savo problemą elektroniniu paštu. Autoservisas Kaune – gera kaina ir daugiau galimybių jums!

autoservisas-Kaune

autoservisas

Automobilių servisas Kaune

Pastebėjote nerimą keliančius automobilio nesklandumus? Kviečiame susisiekti su Universalaus meistro automobilių mechanikais, kurie pasirūpins jūsų automobiliu. Dirbame su įvairiausių gamintojų automobiliais bei produktais ir sprendžiame visas technines problemas. Skambinkite telefonu arba rašykite el. laišką adresu info@universalusmeistras.lt. Universalus meistras – universalus sprendimas.

Autoservisas Kaune

Mūsų automobilių serviso paslaugos:

Autoservisas Kaune

Profesionalumas. Universalaus meistro automobilių mechanikų komanda turi kvalifikaciją, įgūdžius ir patirtį, būtinus kokybiškam ir ilgalaikiam galutiniam rezultatui užtikrinti. Mūsų darbas yra nuodugnus, efektyvus ir operatyvus. Užtikriname patogumą, praktiškumą, ir automobilio remonto bei kitų darbų ilgaamžiškumą. Vadovaujamės labai paprastu žmogišku principu: darome darbą, lyg darytume tai sau, šeimos nariui, draugui ar kaimynui.

Sąžiningumas. Universalaus meistro ekspertai niekada nepaliks žmogaus bėdoje. Tikime, kad visi mūsų specialistai turi sergėti savojo amato orumą bei įvaizdį. Siekiame savo darbais gerbti savo klientus, todėl užtikriname gerą darbą vadovaudamiesi aukščiausiais automobilių remonto ir renovacijos standartais. Galite būti ramūs – atliksime tik sutartus darbus ir nestatysime jūsų į nemalonią situaciją, pateikdami sąskaitą, kurioje įtraukti „neišvengiami darbai“.

Optimali kaina. Automobilio remonto ir renovacijos kainos labai priklauso nuo specifinių paslaugų, situacijos bei darbų sudėtingumo, būtinų detalių, įrankių, mašinerijos, naudojamų medžiagų ir kitų veiksnių. Nesiekiame nuskriausti kliento didelėmis sąskaitomis – norime formuoti socialiai atsakingą verslą. Tačiau, taip pat tikimės, kad mūsų klientai supranta kokybiško darbo vertę ir kad profesionali įranga bei aukštos kvalifikacijos personalas nenuvertins savo pastangų. Visą tai yra aptariama ir nemalonių staigmenų tikrai nesulauksite.

Kokybė. Norėdami garantuoti atliekamų automobilių remonto ir restauravimo darbų kokybę ir ilgaamžius rezultatus, suteikiame garantiją dalims ir atliktiems darbams, priklausomai pagal situaciją. Dirbame vadovaudamiesi Lietuvos bei Europos Sąjungos nustatytais standartais ir taikydami moderniausią remonto praktiką. Taip pat naudojame specializuotus įrankius bei įrangą automobiliams kelti, taisyti, renovuoti ir plauti. Nutikus bėdai, drąsiai kreipkitės – visada padėsime!

Automobilių servisas Kaune

Mūsų Atsiliepimai

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Aciu labai! Julius 04/11/2019