Baldų gamyba

Šiuolaikiniai baldai gaminami atsižvelgiant į baldų mados tendencijas ir kryptis, jų komfortą ir funkcionalumą. Kaip žinia - kaina nėra paskutinėje vietoje… Tad tiek pagaminti, tiek nusipirkti tokius aukštus kriterijus atitinkančius baldus - užduotis ne iš lengvųjų. Kiekvienam baldų gamintojui labai svarbu tinkamai išanalizuoti rinkos poreikius tam, kad pritraukti bei sudominti pirkėjus. Baldų gamyba užsiimančių įmonių ar meistrų yra iš tiesų daug. O kur dar importuojami baldai iš kitų šalių. Žinoma, tokia konkurencija verčia pasitempti kiekvieną baldų gamintoją, atsakingai renkantis medžiagas, detalių, priedų gamintojus ir tiekėjus. Juk svarbiausia - galutinis rezultatas. Tik kokybiškai pagaminti baldai, atitinkantys rinkos poreikius gali rasti savo pirkėją. Juk ne veltui sakoma, kad kiekvienai prekei yra savas pirkėjas!

Baldų gamybos procesas yra ilga ir sudėtinga procedūra, apimanti daugelį svarbių etapų. Pirminis baldų gamybos etapas - idėja ir jos suvokimas. Po šio etapo kuriamas ir tvirtinamas baldų projektas. Kiekvienam projektui tiksliai apskaičiuojamas medžiagų, furnitūros ir kitų apdailos detalių poreikis. Suderinus visus etapus - projektą bei medžiagas, pradedamas gamybos procesas. Kai kurios gamybinės įmonės turi visus įrengimus, tad baldų gamyba vyksta vietoje. Kitos, gavusios atskiras detales ir medžiagas baldams gaminti, surenka ir supakuoja baldus prieš išvežant į prekybos vietas ar pagal individualius užsakymus.

Jei turite konkrečią baldų viziją ir siekiate šią svajonę įgyvendinti, bet nežinote, kur kreiptis, pasitikėkite ilgametę patirtį baldų gamyboje turinčia Universalaus meistro komanda.

Baldų gamyba

Kodėl rinktis mus?

Svarbiausia – kokybė. Norite kokybiškų, modernių ir akį traukiančių baldų patrauklia kaina? Universalus meistras yra tas baldų gamintojas, kuris savo gaminiams kelia itin aukštus reikalavimus, naudoja geros kokybės medžiagas bei priedus. Mūsų tikslas - papuošti jūsų namus ar biurą patogiais, funkcionaliais ir geros kokybės baldais. Ir dar - išskirtiniais baldais, nes jūs mums esate ypatingi!

Profesionalus požiūris. Universalaus meistro komanda baldų gamybos procesuose tvirtais žingsniais žengia į priekį kartu su šiuolaikinėmis technologijomis, domisi medžiagų naujienomis, tobulina savo įgūdžius ir siekia kuo geresnių rezultatų. Mes giliname žinias, sekdami ir analizuodami rinkos naujoves ir tendencijas, jos paklausą, nuolat tobuliname technologinius sprendimus. Siekiame palengvinti bei pagražinti jūsų buitį savo aukšto profesionalumo dėka.

Komandinis darbas. Darnus ir gerai organizuotas komandinis darbas padeda pasiekti maksimalų ir efektyvų rezultatą. Akivaizdžiausi pasiekimai, tai pirkėjų pasirinkimas ir pasitenkinimas. Mūsų komandos nariams svarbi komandinė dvasia, puikus tarpusavio bendravimas, nes visa tai - kelias į sėkmę. Mes esame išsikėlę aiškius ir konkrečius tikslus, kurie padeda išpildyti jūsų - pirkėjų ir užsakovų lūkesčius.

Lankstumas. Esame lankstūs savo klientų bei partnerių atžvilgiu ir bendraujame visais patogiais būdais: paskyrus susitikimą, galime atvykti į jūsų namus ar biurą, telefonu ar elektroniniu paštu suteikiame visą dominančią informaciją bei konsultuojame. Jei pageidaujate individualaus baldų projekto, aptarsime ir pateiksime vizualizacijų variantus. Atsižvelgę į projekto sudėtingumą ir darbų apimtis, jūsų svajonę išpildysime sutartu laiku.

Darbų pavyzdžiai

Mūsų teikiamos paslaugos

Universalaus meistro komanda siūlo platų įvairių paslaugų spektrą, tenkinant klientų poreikius visoje Lietuvoje. Mes teikiame tokias paslaugas:

Universalus meistras savo klientams gali pasiūlyti įvairų baldinių medžiagų, furnitūros ir dizaino pasirinkimą. Mes gaminame tiek klasikinius, tiek modernius baldus.  Mūsų sukurti ir pagaminti baldai puikiai tiks jūsų svetainei, miegamajam ar vaikų kambariui.

Esame įsitikinę, jog kiekvienas klientas, susidomėjęs mūsų teikiamomis paslaugomis, ras sau tinkamą ir reikalingą baldą. O jeigu iškyla klausimų, mūsų profesionalūs darbuotojai visada pasirengę pakonsultuoti ar patarti. Mes išsiaiškinsime jūsų poreikius bei pageidavimus ir taip palengvinsime jūsų pasirinkimą. Taupome savo ir klientų brangų laiką, nes esame konkretūs ir geri savo darbo žinovai. Skiriame individualų dėmesį kiekvienam klientui, nes jūsų nuomonė bei rekomendacijos mus skatina tobulėti!

Baldų gamyba kaina

Baldų gamyba yra sudėtingas procesas, reikalaujantis modernios gamybinės įrangos, kokybiško ir sąžiningo profesionalų darbo bei kokybiškų medžiagų ir detalių. Pats svarbiausias kriterijus, gaminant baldus - geras kainos ir kokybės santykis. Mums labai svarbus jūsų požiūrio suderinimas. To dėka gimsta unikalūs projektai.

Kas sudaro didžiausią baldų gamybos kainos dalį? Tai bene dažniausiai užduodamas klausimas. Baldų gamybos kainai įtakos turi medžiagų pasirinkimas, furnitūros (baldų detalių) ir gamybos kaina. Jei norite sužinoti tikslią kainą individualiam projektui įgyvendinti, susisiekite su mumis jums patogiu būdu ir mes nedelsdami pateiksime jums komercinį pasiūlymą ar jau įgyvendintą projektą.

Baldų gamyba

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Ačiū labai, puikios paslaugos! Jonas 10/02/2019