Turėklų gamyba

Šiuolaikinių medžiagų gausa leidžia išsirinkti laiptų turėklus pagal kiekvieno žmogaus norus ir galimybes. Turėklai dažnu atveju tampa ne tik saugumo garantu, bet ir namų interjero puošmena bei unikalia stiliaus idėja. Laiptų turėklai atspindi namų savininko skonį ir suvokimą, kad tai - ne vienadienė investicija. Laiptų turėklai gali būti gaminami iš metalo, medžio, nerūdyjančio plieno, stiklo, kombinuotų medžiagų ir net kalvio rankų darbo. Laiptų konstrukcijos yra įvairios: kabančios, sraigtinės, konsolinės, medinės ir betoninės. Dažniausiai laiptų turėklai tvirtinami ant betoninės arba metalinės konstrukcijos.

Priklausomai nuo laiptų konstrukcijos sudėtingumo bei dydžio priklauso viso turėklų gamybos proceso eiga. Tikslumas, profesionalumas ir kruopštumas - šios savybės būtinos laiptų gamybos meistrui, tad patikėkite šį darbą atsakingam ir patirtį turinčiam specialistui. Kiek užtruks laiptų turėklų gamybos procesas priklauso nuo kiekvieno individualaus projekto. Laiptų turėklų aukštis yra labai svarbus ir reglamentuotas: ant laiptų  0.9 m, o lauko balkonuose ne mažiau kaip 1 m. Aukštesniuose pastatuose rekomenduojamas laiptų turėklų aukštis - 1,1 m. Pagrindinis reikalavimas turėklams - tvirtumas, patikimumas bei saugumas. Išskirtinis dėmesys skiriamas laiptų turėklų projektavimui, čia galimi įvairūs eksperimentai, kurie suteiks jūsų namams išskirtinumo ir jaukumo.

Naudingas sprendimas ir patarimas klientams - laiptų ir turėklų projektavimą, gamybą bei sumontavimą patikėti vienai organizacijai. Tai padeda išspręsti daugybę klausimų, palengvina ir pagreitina procesus. Mes siūlome kreiptis į šios srities žinovus bei patyrusius specialistus  - Universalų meistrą. Patikimi ir kūrybiški meistrai sukurs dar daugiau jaukumo jūsų namuose!

Kodėl rinktis mus?

Profesionalumas. Universalus meistras jau daugelį metų efektyviai ir patikimai dirba statybų sektoriuje, atieka įvairius darbus. Savo sukauptas žinias ir įgytą patirtį maksimaliai panaudojame puikių rezultatų siekimui bei klientų lūkesčių patenkinimui. Gebame suteikti aukštos kokybės paslaugas ir priimti svarbius bei naudingus klientams sprendimus. Esame tikri, kad mūsų darbai kalba patys už save.

Kokybė. Mes nuolat tobuliname bei giliname savo profesines žinias tam, kad suteiktume kokybiškas bei šiuolaikiškas paslaugas. Sparčiai augant bei plečiantis statybų sektoriui, didėja reikalavimai kokybės kontrolei bei jos užtikrinimui. Mes subūrėme stiprią profesionalų komandą tam, kad atliktų darbų rezultatai džiugintų bei suteiktų pasitenkinimą visiems - klientams, partneriams bei mums patiems. Mums svarbi mūsų reputacija.

Individualūs sprendimai. Kiekvienas klientas mums yra ypatingai svarbus. Mes puoselėjame profesionalius ir draugiškus santykius siekdami savitarpio supratimo bei įsiklausymo, siekiame bendrauti bei bendradarbiauti aiškiai, suprantamai ir atvirai. Mūsų komanda suranda išeitis iš sudėtingiausių situacijų, tad visiems klientams padedame įgyvendinti jų norus bei svajones gražesnių, jaukesnių bei šiltesnų namų link.

Platus paslaugų spektras. Universalus meistras turi ilgametę patirtį, žinias bei įgytą klientų pasitikėjimą. Tad galime atlikti visus statybos darbus jūsų name, bute, kieme ar biure. Turėdami patikimus, laiko patikrintus partnerius, galime pasiūlyti platų statybinių medžiagų pasirinkimą bei pristatymą visoje Lietuvoje. Darbus atliksime pagal sutartus terminus ir sąlygas.

Atlikti darbai

Turėklų gamyba kaina

Turėklai bei jų gamyba leidžia realizuoti pačias netikėčiausias, originalias bei individualias idėjas tiek architektams ir dizaineriams, tiek meistrams. Nuo konstrukcijų sudėtingumo, medžiagų pasirinkimo priklauso laiptų turėklų gamybos kaina, tad ji gali būti labai skirtinga. Sužinoti tikslią laiptų turėklų kainą galima susisiekus su mūsų specialistais bei konsultantais. Mes patarsime, išsiaiškinę jūsų norus bei lūkesčius ir rasime jums tinkamą individualų sprendimą, atitinkantį ir jūsų finansinius lūkesčius. Mes pasiūlysime puikų kainos ir kokybės santykį, todėl kreipkitės jau dabar!

Turėklų gamyba

Siųskite užklausą

  Vardas

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Pagamino metalinius tureklus, esu visiskai patenkinta. Rekomenduoju. Jolanta 06/11/2019