Metalo gaminiai

Greičiausiai ne vienas esame susidūrę su gaminių iš metalo poreikiu. Ne visuomet atkreipiame dėmesį, tačiau tiek mūsų pačių namuose, tiek įvairiose lauko erdvėse yra apstu strukūrų bei konstrukcijų, pagamintų iš metalo. Metalas gali būti skirtingų rūšių priklausomai nuo gaminamo gaminio paskirties. Vienas populiariausių ir plačiai naudojamų metalų – nerūdijantis plienas. Iš šio metalo pagamintos įvairios konstrukcijos ne tik atrodo gražiai, bet ir puikiai atlaiko aplinkos veiksnius, todėl tinka būti naudojamos ir namų, ir lauko sąlygomis. Kalbant apie metalo gaminius, didelę dalį gamybos sudaro laiptai, turėklai, stogai, pertvaros, prekybinė įranga, tvoros bei vartai, vamzdžiai bei įvairūs kiti gaminiai.

Metalo gaminiams pagaminti yra reikalinga speciali įranga bei patirtis, todėl geriausia yra kreiptis į šios srities profesionalus. Būtent tokie yra Universalaus meistro metalo gaminių specialistai. Mes gaminame metalo gaminius pagal užsakymus, padedame juos suprojektuoti, atidžiai išklausome pageidavimų, o visus darbus atliekame tiksliai, laiku ir už gerą kainą. Pasirinkite tinkamus metalo gaminių meistrus ir būkite tikri, jog viskas bus atlikta taip, kaip tai įsivaizduojate. Greitai pagaminsime įvairias metalo konstrukcijas ir pritaikysime jas jūsų poreikiams. Gauti metalo gaminius dar niekada nebuvo taip paprasta. Universalus meistras padės jūsų vizijas paversti realybe!

Aukštą atliekamų darbų kokybę užtikrina pagal tarptautinius standartus gamyboje įdiegtos kokybės sistemos:

vadybos sistema (LST EN ISO 9001:2008)
aplinkos apsaugos vadybos sistema (ISO 14001:2004)
darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistema (OHSAS 18001:2007)

Kodėl rinktis mus?

Greitis. Paslaugų greitis yra vienas esminių rodiklių, kuriam skiriame daug dėmesio. Puikiai suvokiame, kad vėluojantys užsakymai lemia klientų nepasitenkinimą ir mūsų paslaugų atsisakymą ateityje, todėl darbų planavimui skiriame ypatingą dėmesį. Organizuotumas – viena iš Universalaus meistro savybių, kuri padeda tiksliai suplanuoti užsakymus ir paskirstyti darbo jėgą. Mes ne tik gaminame, bet ir montuojame metalo konstrukcijas, todėl jūsų patogumui ir laiko taupymui atliksime visą darbą nuo pradžios iki pabaigos.

Patirtis. Mūsų ilgametė metalo darbų patirtis ir atlikti darbų pavyzdžiai patys kalba už mus. Esame paytrę rinkoje dirbantys meistrai, kurie žino ir moka, ką konkrečiu atveju reikia taikyti. Turėdami daug tokių darbų patirties galime patarti ir parekomenduoti, kokios rūšies metalą rinktis savo klientams, išgirstame jų poreikius ir patys padedame suprojektuoti sudėtingesnius gaminius. Su Universaliu meistru viską gausite iš vienų rankų, todėl tai bus ypač patogu ir naudinga jums.

Kokybė. Aukšta metalo gaminių kokybė – Universalaus meistro prioritetas. Rinkitės tik kvalifikuotus specialistus, kurių patirtis leis atlikti bet kokio tipo metalo apdirbimą ir taip būkite užtikrinti kokybišku bei savalaikiu užsakymo vykdymu. Tiek darbo, tiek gaminių koybei skiriame daug dėmesio. Naudojamės geriausios praktikos pavyzdžiais ir diegiame pažangias technologijas, kad galėtume susikurti konkurencinį pranašumą rinkoje ir užtikrinti nepriekaištingą metalo gaminių kokybę.

Įranga. Ne paslaptis, kad metalo gaminių gamyboje įranga užima svarbų vaidmenį. Jokia patirtis ir meistrystė nepadės, jeigu nebus turima visa reikalinga metalo pjaustymo, lankstymo, tekinimo, frezavimo, presavimo bei kita būtina įranga. Universalus meistras patenkins jūsų lūkesčius, nes speciali įranga padės greitai ir kokybiškaii atlikti bet kokius metalo apdirbimo darbus.

Metalo gaminiai

Atlikti darbai

Teikiamos paslaugos

Universalus meistras teikia specializuotas metalo gaminių paslaugas ir savo klientų patogumui gali pasiūlyti atlikti darbus nuo gaminių gamybos iki galutinio pagamintų konstrukcijų montavimo. Tiesiog susisiekite su mūsų specialistais, išsakykite savo poreikius ir mes atitinkamai suteiksime jums viską, ko reikia greitam ir profesionaliam užsakymo vykdymui.

Jūsų patogumui galime pasiūlyti šias paslaugas:

Dirbame taip, kad mūsų klientams kiltų kuo mažiau rūpesčių ir problemų. Suprantame, kad kreipdamiesi į mus, žmonės tikisi nusiimti dalį darbų ir atsakomybės tam, kad galėtų rūpintis kitais svarbiais dalykais, todėl mes savarankiškai pagal jūsų įsivaizdavimą pagaminsime reikiamas metalo konstrukcijas, o esant poreikiui, atvešime pagamintus gaminius ir juos profesionaliai sumontuosime. Nesvarbu, ar tai būtų turėklai, lauko suoliukai, tvorelė, laiptai, ar bet koks kitas gaminys iš metalo – jei bus reikalingas montavimas, mes maloniai suteiksime pagalbą ir čia.

Viskas, ką reikia padaryti jums, tai paskambinti nurodytais kontaktais ir išsakyti savo pageidavimus ir reikalingas paslaugas, o mes savo ruožtu suprojektuosime, pagaminsime ir sumontuosime viską taip, kad jums beliktų tik gėrėtis galutiniu rezultatu. Branginkite savo laiką ir pasinaudokite profesionaliomis Universalaus meistro metalo gaminių bei metalo konstrukcijų montavimo paslaugomis!

Metalo gaminiai kaina

Kalbėdami apie paslaugų kainą visuomet pabrėžiame, jog taikome personalizuotą kainodarą, kurios pagalba galime nustatyti ir apmokestinti tik tas paslaugas, kurios yra reikalingos kiekvienu individualiu atveju. Paskambinkite mums jau dabar, užduokite konkrečius klausimus, įvardinkite savo poreikius ir mes pateiksime jums patrauklų pasiūlymą. Jeigu situacija reikalaus, atvyksime pas jus įvertinti darbų apimčių ir kiek konkrečiai reikės metalo medžiagų bei nelaukdami pateiksime patrauklų pasiūlymą jūsų poreikiams. Su Universaliu meistru galite būti tikri, kad gausite reikiamas paslaugas už žemą kainą, o viskuo bus pasirūpinta nuo pradžios iki pabaigos!

Turite klausimų? Skambinkite

Siųskite užklausą

  Vardas

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Puiki įmonė, rekomenduoju. Jaunius 06/07/2019