Tvoros

Tvora – tai užtvaras aplink statinius ir žemės sklypus. Senovėje tvoros labiausiai atliko gynybinę paskirtį, ypač pilių ir piliakalnių. Dažniausiai tvoros sąvoka suprantama kaip saugumo ir privatumo užtikrinimo garantas. Tvora apsaugo ne tik nuo pašalinių žmonių žvilgsnių, vagysčių, laukinių gyvūnų užklydimo, bet yra ir svarbi eksterjero detalė, deranti prie bendros namų aplinkos, kiemo statinių ir sklypo landšafto. Tvora gali tapti puošmena ir išskirtine namų dalimi. Tad labai svarbu, kokia bus tvora jūsų kieme, kaip ilgai ji tarnaus ir kokią apsaugą jums ji suteiks. Netinkamai parinkta tvora gali sugadinti kraštovaizdį, gyvenvietės ar gatvės įvaizdį. Tvoros pasirinkimo kriterijų yra labai daug ir išsirinkti iš pasiūlymų gausos yra nelengva užduotis. Svarbiausias ir pirminis pasirinkimas – eksperto ar žmogaus, viską išmanančio apie tvoras, jų stilistiką, montavimą, formas bei medžiagas.

Jei iškyla nestandartinių situacijų, profesionalas visada pateiks sprendimus. Išvardinsime pagrindines tvoros funkcijas:

  • Žymi teritorijos ribas;
  • Saugo nuo triukšmo ir dulkių;
  • Neleidžia patekti į privačią teritoriją svetimiems žmonėms ir gyvūnams;
  • Puošia aplinką;
  • Saugumo garantas, įmontavus papildomas priemones, suderinama su saugos tarnyba.

Saugomose teritorijose tvoros dažniausiai būna stilistiškai panašios ir daugiau yra dekoratyvinis elementas. Sodų bendrijose yra nustatomos taisyklės, kurių bendrijos gyventojai turi laikytis. Jei norima statyti aukštesnę tvorą, reikia gauti sutikimą iš bendrijos narių.

Pasirinkus medžiagas tvorai, ne mažiau svarbus pasirinkimas yra tvoros spalva. Dažniausiai renkamasi klasikines spalvas: rudą, pilką, juodą ir žalią. Šios spalvos lengviausiai derinasi prie aplinkos, namo spalvinių savybių, gamtos. Kliento pageidavimu tvoras galima pagražinti įvairiais ornamentais ar drožiniais. Svarbu, kad tvora stilistiškai derėtų prie namo ir jo aplinkos ir sudarytų harmoningą vaizdą.

Kodėl rinktis mus?

Tikrų profesionalų komanda. Mūsų įmonės specialistai padės jums apsispręsti, įgyvendins jūsų idėjas bei vizijas. Kartu bendradarbiaujant, pasirinksite tinkamiausią variantą. Tvora nėra atskiras vienetas, jis suprantamas kaip namo ir viso kiemo kraštovaizdžio papildymas, tad kartu su kraštovaizdžio specialistu išsirinksite derantį tvoros dizainą, o visos idėjos bus perkeltos į vizualizacijų programas. Universalus meistras padės jums sukurti šiuolaikišką ir harmoningą aplinką.

Kokybiškas darbų atlikimas. Universalus meistras siūlo savo kokybiškas paslaugas tiek atskiriems darbų etapams atlikti, tiek visumai darbų. Mes glaudžiai ir profesionaliai bendradarbiaujame su patikimais partneriais, kas leidžia greitai, kokybiškai ir laiku atlikti visus darbus. Tvora yra labiausiai  ir pirmiausiai matomas statinys, tad mes suprojektuosime tvorą, parinkdami kokybiškas, šiuolaikiškas ir patvarias statybines medžiagas ir furnitūrą.

Supratingumas. Mes su visa atsakomybe atliekame mums patikėtus darbus ir ateityje siūlome tvorų prižiūrą, o esant reikalui, jų remontą ar keitimą. Ilgametė darbo patirtis, rinkos stebėjimas ir naujų žinių ir inovacijų įsisavinimas suteikia mūsų darbams vertės ir pasitikėjimo klientų tarpe.

Platus tvorų pasirinkimas. Pagal jūsų skonį, suvokimą ir galimybes siūlome įvairaus tipo tvoras: medines tvoras, modulines tvoras, kalvio rankų darbo tvoras, metalines tvoras, segmentines tvoras, profilines tvoras, vartus ir kitas tvorų sudėtines dalis. Atliekame darbus pagal užsakymą, todėl galime individualiai sukurti tai, ko reikia būtent jums.

Mūsų teikiamos paslaugos

Visais laikais lietuviai rinkdavosi medines tvoras, nes medis asocijuojasi su natūralumu, jaukumu ir  lengvu priderinimu prie aplinkos. Medinė tvora nuo seno siejosi su mūsų krašto tradicijomis, vaišingumu bei paprastumu. Tačiau mediena reikalauja ir nemažai priežiūros – kas kelis metus dažymo darbų, supuvusių lentų keitimo į naujas, specialaus apdorojimo. Vis tik medinės tvoros yra gražus ir prabangą sukuriantis pasirinkimas bet kokių namų aplinkai.

Pastaruoju metu pirmenybė teikiama ilgaamžėms, nedaug priežiūros reikalaujančioms medžiagoms. Šiek tiek už medieną brangesnė, bet patvaresnė medžiaga – cinkuotas metalas, kuris yra nudažomas milteliniu būdu ir iš pažiūros yra visiškai panašus į medieną. Prie tokios tvoros galima priderinti ir betoninius klinkerio (imitacijos) stulpus. Toks derinys suteiks natūralumo ir ypatingo panašumo į medines tvoras. Prie ilgaamžių tvorų priskiriamos metalinės tvoros. Metalo paviršius yra cinkuojamas ir nudažomas milteliniu būdu, kuris suteikia tvorai atsparumo temperatūrų pokyčiams, įvairiems įbrėžimams, rūdijimui. Yra paletės įvairių spalvų, tad tereikia išsirinkti norimą blizgią ar matinę spalvą.

Galima pasirinkti ir plienines tvoras, kurios irgi yra dengiamos specialiu atspariu mišiniu (silicio, cinko, aliuminio) bei nudažomos milteliniu būdu. Plieninės tvoros yra minkštesnės, tad ne tokios patvarios. Norime patarti, kad statant tvorą, neverta taupyti, nes tai ilgalaikė investicija, tad kokybė yra labai svarbi taip pat, kaip ir kaina. Netaupykite ne tik medžiagoms, bet ir pamatams bei stulpams. Nuo viso šio komplekso ir meistrų kokybiško darbo priklausys, kiek ilgai džiaugsitės tvoros ilgaamžiškumu ir patrauklumu.

Tvoros kaina

Universalaus meistro tvorų projektavimo, gamybos ir montavimo kaina yra pagrįsta ir prieinama kiekvienam. Tikslią informaciją pateikiame sužinoję jūsų norus ir galimybes. Jums tereikia mums paskambinti ir mūsų specialistai pilnai ir aiškiai sudarys būsimų darbų planą ir išlaidų sąnaudas. Mes padėsime jums sutaupyti ne tik brangų laiką, bet ir ,,protingai“ panaudoti savo finansus, kas reiškia, kad kainos ir kokybės santykis bus optimalus ir tinkamas. Išsirinkite svajonių tvorą ir mėgaukitės vaizdu pro namų langus ar būdami kieme kiekvieną dieną!