Laiptų konstrukcijos

Bet kuriuose namuose laiptai vaidina svarbų vaidmenį kasdieniame gyvenime. Šiandien laiptai nebėra vien tik funkcinis elementas ir tapo integruotu namų dizaino akcentu, kuris susilieja su aplinka. Pagal poreikį, kiekvienas laiptus gali pasirinkti taip, kad šie derintųsi su aplinka arba atvirkščiai, taptų interjero traukos objektu. Norėdami sukurti tinkamus laiptus, konsultuojamės su specialistais, į pagalbą pasitelkiame dizainerius bei ieškome, kas atliktų laiptų montavimą. Tinkamai parinkti ir suprojektuoti laiptai gali tapti ne tik namų puošmena, bet ir kasdienio patogumo garantu.

Į ką vertėtų atkreipti dėmesį renkantis laiptus? Visų pirma svarbus yra laiptų saugumas. Jeigu namuose yra mažų vaikų, turėtumėte pasirūpinti, kad laiptų briaunos nebūtų aštrios, o pro turėklus nebūtų jokios galimybės iškristi. Čia svarbu yra laiptų medžiaga, kuri suteikia laiptams skirtingą paviršiaus struktūrą. Namuose esant mažiesiems, greičiausiai norėsite, kad laiptai nebūtų slidūs, todėl vertėtų pasikonsultuoti su specialistais, kokios medžiagos ir jų apdirbimas sąlygotų mažesnį paviršiaus slidumą. Jeigu namuose vaikų nėra, tuomet visą dėmesį galite sutelkti į laiptų dizainą, pakopų aukštį, norimų medžiagų pasirinkimui bei kitiems vizualiniams bei techniniams dalykams.

Laiptų konstrukcijos – Universalaus meistro paslauga jūsų poreikiams. Jeigu ieškote, kas profesionaliai suprojektuotų, pagamintų bei sumontuotų jūsų laiptų konstrukcijas, esate ten, kur reikia. Mūsų ilgametė darbų patirtis leis nepriekaištingai įgyvendinti jūsų pageidavimus, o dėmesys detalėms užtikrins aukštą darbų kokybę.

Kodėl rinktis mus?

Komunikacija. Visus laiptų konstrukcijų darbus pradedame nuo poreikių išsiaiškinimo. Tik tiksliai žinodami kliento poreikius galime pasiūlyti tinkamus laiptų variantus. Nuoširdi, draugiška ir profesionali komunikacija yra kasdienis mūsų darbo reikšinys, todėl tikime, jog greitai perprasime jūsų mintis bei idėjas ir surasime parankų sprendimą jums. Paskambinkite ir tuo įsitikinkite patys!

Projektavimas. Antras žingnis išsiaiškinus klientų poreikius yra laiptų projektavimas. Jeigu jūsų laiptai jau yra suprojektuoti – puiku. Tačiau daug žmonių kreipiasi ir būtent viską pradeda nuo projektavimo stadijos, kuri yra esminė laiptų konstrukcijų kūrimo dalis. Tinkamai ir teisingai suprojektuoti laiptai sukurs vientisą namų interjerą ir padės įgyvendinti visus jūsų įgeidžius.

Montavimas. Esant poreikiui, pagamintas laiptų konstrukcijas sumontuosime. Tai yra paranku, kadangi laiptų montavimą galima nesunkiai suderinti su laiptų konstrukcijų pagaminimo terminais, todėl jų montavimą galima atlikti vos tik pabaigus gamybos darbus. Profesionaliai sumontuosime laiptus pagal projektą, jų kryptį ir išdėstymą. Mūsų tikslas – suteikti jums pilną paslaugos spektrą, kad jums beliktų mėgautis tik galutiniu rezultatu!

Gamyba. Universalaus meistro laiptų konstrukcijų gamybos stadija pasižymi aukštomis technologijomis ir ypatinga kokybe. Mūsų gaminamos laiptų konstrukcijos atitinka visus standartus ir gali būti pritaikytos tiek fizinių, tiek juridinių asmenų poreikiams. Pagal parengtą projektą atliekame laiptų gamybą iš medžio, metalo ar stiklo.

Atlikti darbai

Laiptų konstrukcijos kaina

Laiptų konstrukcijų kaina šiandien priklauso nuo daugybės faktorių, tokių kaip pasirinktos medžiagos, laiptų tipas, pakopų skaičius ir daug kitų, todėl raginame nieko nelaukti ir skambinti Universalaus meistro laiptų specialistams jau dabar. Greitai gaukite visus atsakymus, išsakykite savo poreikius bei sužinokite, kiek tiksliai kainuos laiptų konstrukcijos jums. Suteikiame stabilios kainos garantiją ir užtikriname, kad projekto kaina nesikeis, o jūsų negąsdins jokie paslėpti mokesčiai. Kreipkitės į mus nurodytais kontaktais ir akimirksniu išspręskite visus klausimus, susijusius su laiptų konstrukcijomis. Visi darbai bus atlikti pagal suderintus terminus, o nepriekaištinga darbų kokybė leis laiptais džiaugtis ilgus metus. Universalus meistras – jūsų patikimas laiptų specialistas.

Laiptų konstrukcijos

Siųskite užklausą

  Vardas

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Puikios paslaugos, dėkoju. Povilas 06/11/2019