Laiptai

Laiptai kelių aukštų būstuose yra svarbi interjero detalė, suteikianti ne tik estetinio pasitenkinimo jausmą, bet kartu patogumą ir racionalumą. Projektuojant individualų namą ar būstą, projekte iš anksto numatoma vieta laiptams.

Jų forma, dydis bei medžiagų parinkimas dažnai lemia tolimesnį interjero planavimą. Laiptai įrenginėjami jau tada, kai dar nėra atlikta būsto apdaila, tik įrengus ir pastačius laiptus yra atliekami apdailos darbai. Nuo laiptų stilistikos priklauso viso interjero įrengimas. Įprasta praktika - laiptų medžiagas derinti su langų, durų, palangių ir grindų medžiagomis.

Renkantis laiptų formą ar dydį, derinimas vyksta su architektu projekto kūrimo metu, tad labai svarbu profesionalios architekto nuomonės suderinimas su jūsų vizija ir matymu. Pasirinkus norimą laiptų formą prasideda estetiniai ieškojimai. Visas šis kompleksas priklauso nuo žmonių poreikių ir galimybės investuoti. Sudėtingesnės formos laiptai, pavyzdžiui, C formos, bus brangesni, nes jie gražiai atrodo tiek iš viršaus, tiek iš apačios, yra erdvūs ir atviri.

laiptu gamyba Vilniuje

laiptu gamyba

Labai svarbi detalė projektuojant laiptus yra jų aukštis. Skaičiuojama, kad trijų metrų aukščio laiptams reikia keturių metrų ilgio tako. Tako ilgis nesiskirs, jei pasirinksite skirtingų formų laiptus. Pagrindinis matmuo yra aukštis, todėl labai svarbus dalykas laiptų gamyboje yra teisingas laiptų suprojektavimas ir vizualizacijos suderinimas su klientu.

Laiptai

(8-605) 95755

Kodėl rinktis mus?

Lankstumas. Tiek gyvenamuosiuose būstuose, tiek biuruose laiptai yra tas elementas, kurio jau nebegalima ir dažniausiai neįmanoma keisti, nebent atnaujinti perdažant ar padengiant kilimine danga. Tad laiptų pasirinkimas yra esminis. Universalus meistras siūlo visą paketą paslaugų, kurias galima pasirinkti tiek atskiriems etapams, tiek darbų visumai atlikti. Esame lanksti ir profesionali specialistų komanda, todėl tikras ir rimtas darbas prasideda vos po pirmojo kontakto.

Projektavimas. Turėkite svajonę ar viziją ir mes visa tai perkelsime į brėžinius, kuriuos kartu aptarsime ir tikslinsime. Patyręs architektas jums pasiūlys variantus, iš kurių galėsite pasirinkti jums parankų. Mes patarsime ir parekomenduosime ir tuomet, jei jūs dar nežinote, kas jums tinkama. Sukursime tokį laiptų projektą, kad jį įgyvendinus bus malonu ne tik žiūrėti į laiptus, bet ir jais žingsniuoti.

Profesionalų komanda. Laiptų projektavimas ir gamyba - kūrybinis darbas, tačiau Universalaus meistro užduotis yra atitikti kiekvieno kliento išskirtinius lūkesčius. Esame subūrę patyrusių ir profesionalių specialistų komandą, kuri pasirūpins, kad jūsų vizijos greitai virstų realybe. Naudojame patogias laiptų vizualizacijų programas, todėl prieš gamybą sudarome tikslų vaizdą, kaip laiptai turi atrodyti.

Aukšta darbų kokybė. Jei esate tas, kuris norėtų keisti ar atnaujinti laiptus būste, suteiksime jums visą reikalingą informaciją bei patarimus - nuo laiptų spalvos, medžiagų, turėklų formos ir medžiagų bei apšvietimo. Kai projektas paruoštas ir nubraižytas tvarkingai - nebekyla papildomų klausimų ir nereikia papildomų investicijų sugalvojus tobulinti ar keisti projektą. Mūsų šūkis - tikslumas, kokybė ir estetika!

Laiptai Vilniuje

Universalaus meistro laiptų gamyba, tai profesionali ir sėkmingai rinkoje veikianti paslauga, sulaukianti daugybės užsakymų ir didelės paklausos. Pasinaudodami ilgamete patirtimi gaminant įvairius laiptus tiek individualiems namams, tiek biurams puikiai išmanome laiptų projektavimo ir gamybos niuansus, todėl galime greitai pasiūlyti idealius sprendimus kiekvieno poreikiams.

Universalus meistras teikia tokias laiptų gamybos paslaugas:

Gamindami laiptus atsižvelgiame į kiekvieno kliento poreikius ir pageidavimus. Dirbame išvien su savo užsakovais derindami net ir menkiausias detales. Esant poreikiui siūlome įvairius dizaino bei formų variantus, todėl galutinis rezultatas tenkina net ir pačius išrankiausius. Medžiagų pasirinkimas yra didelis ir įvairus. Dažniausiai pakopoms naudojamas medis, nes jis yra universalus - patogus ir malonus vaikščioti. Pagal jūsų pageidavimus parinksime laiptų pakopų dydį, formą bei aukštį. Laiptų formų pasirinkimas yra platus: U, L, C, spiralės formos. Lipant laiptais labai svarbus jų saugumas, tad pakopos dydis turi būti optimalus, norint išvengti traumų.

Laiptai turi būti įrenginėjami prieš darant apdailą, bet spalvų ir medžiagų suderinimas turi būti žinomas iš anksto. Turėklai turi būti saugūs ir tinkamo aukščio. Jie atlieka ne tik grožio ar interjero detalės vaidmenį, bet visų svarbiausią - saugumo funkciją. Jokiu būdu negalima laiptų eksploatuoti, neįrengus turėklų. Dar vienas svarbus saugumo garantas yra tinkamas apšvietimas. Nakties metu ar tiesiog laiptams esant mažai apšviestoje patalpoje, apšvietimas vaidina svarbų vaidmenį. O variantų gali būti labai daug - nuo lubinių, sienose šalia laiptų, turėkluose, pačioje laiptų konstrukcijoje iki taškinio grindinio. Apšvietimas negali būti ir pernelyg stiprus, nes nakties metu esant per dideliam apšvietimui galima neteisingai pastatyti koją ir nuslysti.

Atlikti darbai

Laiptų kaina

Rinkoje esanti pasiūla yra tokia didelė, kad paprastam žmogui labai nesunku pasimesti tarp gausybės variacijų. Universalus meistras jums siūlo rinktis geros kokybės ir kainos santykį. Sutaupykite laiko, sveikatos ir energijos. Nebeieškokite patikimų laiptų gamintojų, nes viską, ko jums reikia suteiks Universalaus meistro laiptų gamybos ir projektavimo specialistai. Darbus atliekame laiku, kokybiškai ir atsižvelgę į jūsų norus bei finansines galimybes. Norėdami sužinoti tikslią darbų kainą skambinkite mums nurodytu telefonu ir greitai gaukite visus atsakymus.

Universalus meistras – patikimi ir saugūs laiptų sprendimai jūsų erdvei.

Laiptai už protingą kainą

(8-605) 95755

Siųskite užklausą

  Vardas

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Puikios paslaugos! Alvydas P. 02/20/2019
  Palieskite, kad skambintumėte