Medinių laiptų gamyba

Vienas iš pagrindinių namų akcentų – laiptai, yra svarbūs ne tik interjero atžvilgiu, bet ir emocine prasme, nes jie kuria namų jaukumą. Yra pastebėta, kad Lietuvoje žmonės renkasi medinius laiptus, nes jie yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori estetinio vaizdo, vertina natūralumą, kokybę ir ilgaamžiškumą. Populiariausia mediena laiptams gaminti yra uosis, pušis ir ąžuolas.

Tiems, kas mėgsta sunkesnį stilių, renkasi ąžuolo medieną, kurios spalvų gama yra labai plati - nuo šviesios balintos iki sodrios „konjako” spalvos. Tiems, kam reikia lengvumo pojūčio, siūlome rinktis uosio medieną. Pušies mediena pasirenkama retai, nes yra per minkšta ir ne tokia patvari. Pušies laiptai yra ir pigesni, tačiau, jei norite ilgai tarnaujančių ir patikimų laiptų savo namuose, o taip pat ir gero stiliaus, rekomenduojame rinktis patikimus Universalaus meistro medinių laiptų gamybos specialistus.

Medis jau nuo seno asocijuojasi su patogumu, namų šiluma bei jaukumu. Medienos laiptai yra labai vertinami dėl ilgaamžiškumo ir paprastos priežiūros, dera prie įvairiausių interjero stilių, tiek klasikinio, tiek modernaus ar mišraus. Jie taip pat yra pakankamai saugūs, nes nėra slidūs, jais lipti yra malonu ir patogu. Pasirinkdami Universalaus meistro medinius laiptus, jūs renkatės saugumą, jaukumą ir šilumą. Pagal jūsų poreikį parinksime laiptų pakopų dydį, formą bei aukštį ir išpildysime kitus pageidavimus.

metaliniu laiptu gamyba

Metalinių laiptų gamyba

Medinių laiptų gamyba

(8-605) 95755

Kodėl rinktis mus?

Lankstumas ir profesionalumas. Padėsime jums sukurti unikalų interjerą pasiūlydami stilingus ir funkcionalius laiptus. Savo idėjas ir profesionalų požiūrį priderinsime prie jūsų vizijos. Patyręs mūsų architektas jums pasiūlys variantus ir jūs išsirinksite labiausiai sau tinkantį. Kadangi laiptų projektavimas ir gamyba yra kūrybinis darbas, Universalus meistras pateiks kiekvienam klientui individualius sprendimus ir išskirtines idėjas.

Aukšta gaminių kokybė. Mūsų šūkis išlieka toks pats atliekant visus darbus ir paslaugas - tikslumas, kokybė ir estetika! Aukšta darbų kokybė ir patraukli kaina yra svarbiausi kriterijai. Mes esame tie, kuriems rūpi, kad klientas džiaugtųsi ilgalaikiu rezultatu ir atliktu darbu. Reikia ne tik laiptų, bet ir grindų, langų ar turėklų? Esame tie, kurie siūlo tik kokybiškus gaminius priderinę juos prie bendro namų interjero.

Projektavimas. Jūsų pasirinktų laiptų projektą pateiksime šiuolaikinėje vizualizacijos programoje, todėl aiškiai bei vizualiai matysite, kaip bus įgyvendintos jūsų idėjos. Mes profesionaliai dirbame ir deriname darbus su savo užsakovais, tad rezultatas niekada nenuvils ir patenkins pačių išrankiausių klientų poreikius.

Supratingumas – vertybė. Mes patarsime, kokia galėtų būti laiptų spalva, medžiagos, turėklų formos ir net apšvietimas. Gerai atliktas ir paruoštas projektas padės jums sutaupyti pinigų, o taip pat ir laiko, nes nebereikės tobulinti ar keisti projekto. Mūsų požiūris į klientą yra ne tik profesionalus, bet draugiškas ir geranoriškas.

Atlikti darbai

Medinių laiptų gamyba kaina

Universalaus meistro specialistai konsultuoja ir atsako į visus rūpimus klausimus bei siūlo geros kokybės ir kainos santykį. Kreipdamiesi į mus, jūs sutaupysite brangaus laiko ir energijos, sveikatos ir nereikalingų išlaidų. Jei jums reikia greitos paslaugos ar darbų atlikimo, mes atvyksime į jūsų namus ir per 2-3 dienas pateiksime jums tinkančius pasiūlymus ir sprendimus pagal jūsų poreikius.

Universalaus meistro laiptų gamybos ir projektavimo specialistai darbus atlieka laiku ir kokybiškai. Jūsų pageidavimu atvyksime į bet kurį miestą ar vietovę. Paskambinkite nurodytu telefono numeriu ir jau po pirmojo kontakto suprasite, kad esame tie, kurie jums gali padėti.

Medinių laiptų gamyba Vilniuje

(8-605) 95755

Siųskite užklausą

  Vardas

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Ko gero geriausia medinių laiptų gamybos įmonė Lietuvoje. Jurgita 06/17/2019
  Palieskite, kad skambintumėte